Przemysław Celej

2,5
2,7
2,6
2,7

Bardzo dobry lekarz. Konkretny. Wie co mówi. Przeprowadził zabieg bez powikłań. Rehabilitacja przebiega bez powikłań. Czuję się świetnie. Czekam na drugi zabieg i nie chcę innego lekarza. Polecam wszystkim.

Konkretny i dobry fachowiec, wie co robi i wie co mówi, polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy w tej dziedzinie. Pomoże, doradzi i przejmuje się losem pacjenta. Lekarz nie tylko na piątkę ale i na szóstkę.

Doktor Celej jest wspaniałym lekarzem.Mówi wprost o chorobie, jej przebiegu oraz skutkach a co najważniejsze Jego diagnozy nie są nie przemyślane.Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i przejmuje się Jego losem.Za wszelką cenę zależy Jemu na dokładnym i rzetelnym rozpoznaniu ewentualnej choroby.Szczerze polecam wszystkim!! :)

Bardzo dobry fachowiec i konkretny wie co mówi i się pod tym podpisuje, więc nie wierzę w drugi komentarz ponieważ sama się leczyłam u tego lekarza i polecam wszystkim. Była pacjentka Irena

Uważam,że zna swoją dziedzinę medycyny.Przyjemny dla pacjenta,miły kontaktywny,umie doradzić jak dalej postępować.Polecam innym pacjentom.Zbigniew ze Zgorzelca.

Nie życzę nikomu kontaktu z tym czlowiekiem. Jest niegrzeczny, pacjentów traktuje w sposób ...chyba tu brak mi słow. Z pewnością jest niekompetentny i potrafi tylko ściemniać starszym pacjentom, że to on operowal, a tak naprawde nie ma pojecia o niczym. Uznaje żołnierską zasade - baczność/spocznij - ja tu rządzę. Krzyczy, nic nie tłumaczy i tak juz przerażonemu pacjentowi:( Uważam, że człowiek tego typu nie powinien wykonywać tego typy zawodu, a przedewszystkim nie powinien miec kontaktu z ludzmi!!!! TRAGEDIA!!!!!