dr n. med. Przemysław Chimiczewski

2,5
2,6

Jak najdalej od tego lekarza, w Centrum Onkologii w Gliwicach przeprowadził 5 min badanie, praktycznie bez słowa, nic nie chce wytłumaczyć, nie odpowiada na pytania. Lekarz, który chyba bardzo nie lubi ludzi, a powinien okazać wsparcie osobie chorej onkologicznie.

Absolutnie odradzam wszystkim tego lekarza. Byłam na wizycie w Centrum Femina w Katowicach, prywatnie, zapłaciłam 200zl a wizyta trwała może 5 min. Pan doktor nawet nie raczył zapytać czy nie jestem w ciąży, kiedy była ostatnia miesiączka itp. Cytologii nie zrobił bo nie wzięłam kartki z recepcji. Jedyne co zrobił to wypisał receptę na tabletki, choć zignorował moją prośbę o dobranie czy polecenie odpowiednich, musiałam sama wybrać jakie chce. Jeszcze wspomnę że nawet nie było parawanu i rozbierałem się przy jego biurku...

Dla mnie to lekarz rzeczowy, konkretny i pomocny. W moim przypadku nawet sam osobiście zadzwonił abym się zgłosiła na dodatkowe badania ponieważ chciał być pewny że nic nie przeoczy. Jestem wdzięczna za poprowadzenie mnie w chorobie. Nie jest na pewno człowiekiem bardzo otwartym, wesołym, ale w chorobie nie o to chodzi- ma pomóc i mi pomógł więc dziękuję.

Leczę się u Pana Doktora od dwóch lat. Jeżdżę do Gliwic z okolic Tarnowa. Nigdy nie dał mi odczuć że jestem gorsza, że nie ma czasu bo pacjentek ma sporo. Jestem ogromnie zadowolona z leczenia, wszystko dokaldnie Pan Doktor mi omówił, wyjaśnił nawet jak potrzebowałam dwa razy żeby powiedział to samo. Czuje że jestem zaopiekowana bardzo dobrze. Zaufałam i nie żałuję. Mimo sporej ilości kilometrów, a mogę iść do onkologa bliżej miejsca zamieszkania, wiem że na pewno lekarza nie zmienię. Zdecydowanie polecam!

Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa pana Przemysława Chimiczewskiego. Jestem zbulwersowana podejściem do pacjenta. Wizyta razem z badaniem trwała 5 min. Na pytanie czy zbada mi pan piersi odpowiedział że nie bo on tego nie robi muszę umowić się do kogoś innego. Panie w rejestracji bardzo się zdziwiły gdy im to powiedziałam bo pan doktor to robi. Widocznie nie miał czasu bo za pół godz miał już wychodzić a na korytarzu czekało jeszcze 5 pacjentek. Oczywiście wszystko u mnie było ok ale z tego co wiem tak nie jest. No ale co można stwierdzić po 1 minucie badania? Omijajcie szerokim łukiem pana doktora CHIMICZEWSKIEGO PRZEMYSLAWA. To była moja pierwsza taka wizyta i nie mogę w nią uwierzyć że takich mamy lekarzy bez powołania.

Czyytam dużo że pan doktor jest nie uprzejmy, ale ja tego nie odczułam!! Podszedł do mnie bardzo profesjonalnie i pytał czy mam jakieś pytania i na wszystkie odpowiadał uśmiechac się i głaskac po głowie nie musi, już takich paru specjalistów przeszłam i okazało się że tym uśmiechem chcieli się mnie pozbyc albo znajomym ieszenie nabic Pan doktor odrrazu rzeczowo wyjaśnił i zabrał się mną profesjonalnie i dzięki niemu odzyskałam wiarę w lekarzy :) polecam z czystym sercem!!

Czyytam dużo że pan doktor jest nie uprzejmy, ale ja tego nie odczułam!!
polecam z czystym sercem!!

Pierwszy raz pisze opinie o lekarzu- zwykle nawet kiedy jestem niezadowolona to po prostu milczę ale tutaj nie da się jego zachowania przemilczeć. Lekarz ten zachowuje się jakby nienawidził kobiet i swojej pracy, jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś tak nieuprzejmego. Ciężko chorą osobę ochrzanił na moich oczach, odmawiając choćby udzielenia porady. Zupełny brak kultury osobistej w stosunku do pacjentek. Tacy ludzie jak dr Chimiczewski nie powinni być lekarzami. Odradzam

Kompletnie odradzam. Natrafiłam na tego lekarza na początku leczenia w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Opryskliwy w stosunku do pacjentek. Komentarze nie będące na miejscu. Nic dało się z nim rzeczowo porozmawiać na temat leczenia. Nie polecam

Trudno sobie wyobrazić to co przezyłam w gabinecie tego lekarza w Instytucie Onkologii w Gliwicach .Agresywna postawa , obrazliwe słowa ,badanie ginekologiczne uproszczone do granic absurdu ,spotkanie z takim człowiekiem ,lekarzem to dramat dla pacjenta.W tym samym Instytucie pracuje tylu rzetelnych ,kulturalnych specjalistów -ten pan psuje ich trud i wizerunek.