dr n. med. Przemysław Chimiczewski

2,9
2,9
2,5
2,6

Leczyłamsię u pana dr.kilka lat początkowo nawet nie było żle,ale po jakimś czsie jego głupie tekściki,plus wycia ode mnie pieniędzy zaczęły mi działać na nerwy.Kiedy usłyszałam zdanie,że on nienawidzi kobiet dlatego został ginekologiem zastanawiałam się z kim mam doczynienia.A co do fachowości jego pacjętki w ogóle nie interesują przez kilka lat faszerował mnie hormonami,i nie doczekałam się ani jednego badania krwi,pomimo tego,że pan doktor wiedział iż biorę jeszcze inne leki,no i na koniecnajlepsze po całym leczeniu mnie na niepłodność kiedy okazało się,że jestem w ciąży pan dr. mnie nie przyjął bo on kobiet ciężarnych nie prowadzi.Dlatego zanim wybierzecie się do niego zastanówcie się dwa raz czy warto.
Ola

czemu takie złe opinie? ja byłam u niego i wydał sie bardzo sympatyczny:)

czemu takie złe opinie? ja byłam u niego i wydał sie bardzo sympatyczny:)

Najgorszy lekarz jakiego znam,nie polecam w żadnym wypadku.Lekarz nieporozumienie,potrafi tylko pięknie mówić i wyciągać kase od pacjentek!

Witam,raczej nie polecam wizyty u tego pana:(chamski ,niemiły,widać na kasę leci,nie polecam,jest dużo lepszych od niego lekarzy:(omijajcie Go

Jestem BARDZO zadowolona z Pana dr Chimiczewskiego ! Jest konkretny , doświadczony i rzetelny.

Zdecydowanie odradzam!!! Wizyta u Pana doktora to totalne dno. Traktuje pacjentki jak zło konieczne. Pan doktor powinien pracować przy uboju bydła bo jego "inteligentny umysł i fachowa wiedza" na nic innego nie zasługują. Podziwiam wszystkie Panie które w pozytywny sposób się o nim wyrażają. To najgorszy lekarz u jakiego byłam...więc lepiej z daleka od tego KONOWAŁA !!!

Kompetentny, godny zaufania lekarz. Szczerze i otwarcie przedstawił stan i metody leczenia. Uprzejmy, ale nie "lukrowy".Polecam.

Jak już ktoś wcześniej zauważył poziomem sympatii dr Chimiczewski może nie powala ale uważam, że jest kompetentny, tłumaczy dokładnie i wyczerpująco, da się zauważyć, że zależy mu na leczeniu pacjentki.Jest zdecydowanie godny polecenia bo ostatecznie bardziej o skuteczne leczenie niż o uśmieszki chodzi.Przynajmniej dla mnie :)

Nie polecam tego lekarza, przez ponad 10 lat miałam jednego lekarza i niestety doszło do zmiany...bałam się trochę jak to przed pierwszą wizytą u nowego lekarza-i moje obawy potwierdziły się. Poczułam się jak kawał mięcha, niedouczony pustak, "latawica", wyklepał swoją regułkę i na tym się skończyło nie mogłam zadać ani jednego pytania bo jak stwierdził PAN DOKTOR "teraz on mówi". ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Troszkę się martwię, że SIGMA-BI trzyma takich lekarzy, jakiś czas temu było inaczej.

Drogie Panie! Nie wiem dlaczego takie bzdury piszecie na temat dr Chimiczewskiego?! Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego doktora, a nie ukrywam ze odwiedzilam wielu ginekologow. Jako jedyny zainteresowal sie tak naprawde moim problemem i go rozwiazal,potrafi rozmawiac,wszystko dokladnie tlumaczy, widac ze zna sie na rzeczy a przede wszyskim nie patrzy z gory jak wiekszosc lekarzy na swoje pacjetki. Wszystkim kobietom polecam dr Chimiczewskiego, wystarczy zaufac i nie czytac komentarzy zlosliwych kobiet. Pozdrawiam