dr n. med. Przemysław Chimiczewski

2,9
2,9
2,5
2,6

Mam bardzo dobre zdanie na temat Tego lekarza ! Byłam przez niego operowana z powodu choroby nowotworowej... Wybitny fachowiec !!!

totalna pomyłka!!!.pan doktor Chimiczewski minął się z powołaniem, azawód przez niego wykonywany to wielkie nieporozumienie! Takim lekarzom powinno sie odbierać prawo wykonywania zawodu! Psuje opinię innym lekarzom swoim zachowaniem i postępowaniem z pacjentkami! Skoro niecierpi kobiet to nie powinien mieć z nimi kontaktu a tym bardziej ich leczyć!!

Naczytałam się negatywnych opinii, ale poszłam i nie żałuję. Konkretny, rzeczowy, zdecydowanie uprzejmy, choć może nie nazbyt wylewny. Tłumaczy, co robi i w jakim celu, pyta o zdanie w kwestii wyboru metody leczenia.

do szpitala przy ulicy Batorego trafilam prawie 8 lat temu, bylam mloda dziewczyna w pierwszej ciazy, przyjal mnie wlasnie pan doktor Chimiczewski, byl zdecydowanie niemily, wrecz jakby zdenerwowany faktem ze w nocy spokoju mu nie daja...wspominam ten wazny dzien dla mnie i mojej corki niestety bardzo niemilo

spotkała pana dr dwa razy w szpitalu pierwszy raz 8 lat temu jak przyjechałm w nocy we wczesnej ciąży okozałao się że trzeba usunąć, i trafiłam na dr nie był uprzejmy a sposób w jaki mi przekazal że trzeba zrobić zabieg daleko odbiegał od ideałów mimo że była przerażona /30 lat i pierwsza ciąża/. drugi raz spotaliśmy się niedawno na oddziale gdzie moj lekarz prowadzący skierował mnie na laparoskopie dignostyczną.dr jest trchę ponurakiem ale bada delikatnie nie można powiedzieć choć jego komentarze nie zawsze są na miejscu - raczej mają za zadanie dobić pacjętke niż podnieść na duchu.

Witam dzisiaj byłam pierwszy raz u dr Chimiczewskiego ogólnie jestem zadowolona.Wymaz,skierowanie na USG doplera (nie jestem w ciąży),delikatnie bada,jedna wada mało tłumaczy przyczyny chorobowe.Zapisal mi leki i zlecił kontrole a to czy chodzi w bluzie czy w fartuchu najmniej mnie interesuje byle dobrze leczył.

Jestem zadowolona... Nie zgadzam sie z poprzedniczkami

Jestem zadowolona... Nie zgadzam sie z poprzedniczkami

Zdecydowanie nie polecam !!! Do doktora dostałam się przez przypadek,gdy po dłuższej nieobecności udałam się na badania profilaktyczne do Medici i zamiast poprzedniego ginekologa (nawiasem świetnego) zastałam "tego pana".Piszę "tego pana" bo przyjął mnie facet w bluzie,bez fartucha,wizyta trwała góra 5 minut,totalna porażka.To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym gabinecie,chyba że zmieni się lekarz.I jak widzę nie jestem osamotniona w opiniach na temat chamskiego traktowania pacjentek, dla których sama wizyta to jest pewien stres, a u takiego lekarza to już w ogóle...

Leczę sie u doktora Chimiczewskiego od pół roku i mam o nim naprawdę bardzo dobre zdanie.. w żadnym wypadku nie wyciąga ode mnie pieniędzy, wręcz przeciwnie.. owszem zaoferował mi zabieg u siebie w prywatnym gabinecie, ponieważ NFZ go nie refunduje ale również polecił mi inne gabinety które również wykonują ten zabieg.. Doktor jest bardzo rzeczowy i odpowiada na każde pytanie

Bardzo nieprzyjemny człowiek. Jest arogancki, odnosił się do mnie z wyższością oraz nie raczył wyjaśnić mi niczego co dotyczyło mojej wizyty. Szczerze odradzam!!!!