dr n. med. Przemysław Chimiczewski

2,9
2,9
2,5
2,6

Do dr Chimiczewskiego trafiłam gdy byłam w pierwszej ciąży. Czułam się u niego jak uczennica która nic nie wie a on pozjadał wszystkie rozumy, każda wizyta to były nerwy. Na szczescie zmieniłam lekarza. Nie polecam! a wręcz odradzam!

Fatalna porażka!!! Zaliczyłam już wielu ginekologów, ale jeszcze w życiu nie trafiłam na takiego wstrętnego, niemiłego i "chamskiego" lekarza. Totalny brak kultury z arogancją!!! Badanie do kitu i brak fachowej wiedzy medycznej. Ten człowiek zdecydowanie pomylił zawody!!! Ta wizyta była pierwszą i ostatnią. Byłam zbulwersowana jego podejściem i zachowaniem. Z całym sumieniem nie polecam!!!

Badanie do kitu i brak fachowej wiedzy medycznej.
Ten człowiek zdecydowanie pomylił zawody!!!
Z całym sumieniem nie polecam!!!

Jeżeli chcą Panie poczuć się jak krowy w zagrodzie... To polecam z czystym sumieniem. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam z zagrody...

zdecydowanie polecam, bardzo miły Lekarz, wzbudza zaufanie..

zdecydowanie polecam, bardzo miły Lekarz, wzbudza zaufanie..

Lekarz nie miły, nie sympatyczny, sam stwierdził ,że nie lubi kobiet w ciązy,dlatego zapadł mi głeboko w pamięć!!nie polecam.

rzeczywiście - nie powala sympatią, ale jest konkretny i rzeczowy. Wazne, żeby otwarcie mu powiedzieć, czego oczekujemy po badaniu, nie bać się pytać!!!

Ja byłam i mam dobre zdanie o doktorze Chimiczewskim...:)

Ja byłam i mam dobre zdanie o doktorze Chimiczewskim...:)

lekarz tragedia, zdecydowanie nie polecam

lekarz tragedia, zdecydowanie nie polecam

byłam pierwszy raz, nie był chamski, raczej miły. Badał faktycznie krótko, ale tłumaczył wystarczająco. wzbudził moje zaufanie. pójdę do niego następnym razem (Sigma na Batorego), mam nadzieję, że też będzie ok.

tragedia, cale badanie trwa 5 minut, zupelny brak kontaktu z pacjentem, nie slucha, bagatelizuje problem, jest nie mily i chamski.