lek. med. Przemysław Król

Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi za fachowo przeprowadzoną operację usunięcia guza piersi.Doktor Król to osoba o dużych kompetencjach,świetny fachowiec, lekarz z powołania. bardzo dobry człowiek, który wykazuje troskę o dobro każdego pacjenta-poświęca swój czas na wytłumaczenie problemu i odpowiada ze szczegółami i rzetelnie na każde zadane pytanie.Pierwsze rozmowy z lekarzem są naprawdę stresujące, ponieważ Doktor Król mówi nawet najgorszą prawdę "prosto w oczy", ale później stopniowo strach mija i nabiera się w 100 % zaufania do lekarza.Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ za wszystko. Zdecydowanie POLECAM każdemu tego lekarza:) Halina Wydor

Halina Wydor

Zadufany w sobie pyszałek...szkoda kometować...duże oczekiwania a było...jka zwykle. Polacem ..ale nie pana doktora :(

Pan doktor Krol swietny chirurg,profesjonalista w swojej dziedzinie,oddany calkowicie swojej misji.Jest takze cudownym czlowiekiem,omilym, cieplym, spokojnym usposobieniu.Przeprowadzil u mnie usuniecie guza piersi, po czym potrafil wesprzec psychicznie ,kiedy bylam bardzo zalamana.Nadal pozostaje pod jego opieka,poniewaz zasluguje na zaufanie i uznanie.Dziekuje za wszystko. Polecam wszystkim tego chirurga z czystym sumieniem bo jest wyjatkowy. Emilia K.

No mam mieszane odczucia co do pana doktora...oczekiwałam czegoś więcej, może dlatego że był mi polecony...duże rozczarowanie. Odradzam

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Fachowo wykonane badanie USG piersi. Polecam.

Bardzo dziękuję Panu dr P. Królowi za profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia guzka piersi,który odbył się w przemiłej atmosferze,bez stresu i bólu.Pan Doktor jest znakomitym specjalistą, a przede wszystkim ciepłym i serdecznym człowiekiem.Jeszcze raz dziękuję,pozdrawiam i wszystkim POLECAM!

Dziekuję Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pępkowej, oraz po kilku miesiącach za wykonany zabieg usunięcia guzków tkanki podskórnej .Lekarz kompetentny,ciepliwie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące zabiegu oraz okresu rekonwalescencji.Lekarz z powołania, polecam go z czystym sumieniem .Pozdrawiam.

Nie potrafię wyrazić słowami ile zawdzięczam Panu doktorowi. Cudowny człowiek, wspaniały lekarz, wysoka kultura. Dziękuję za wszystko.

Ciepły, serdeczny, budzący zaufanie.Polecam wszystkim pacjentkom wybierającym się na pierwszą wizytę do lekarza chirurga.Uprzejmy,miły,wykazuje wiele cierpliwości w tłumaczeniu danego zagadnienia.

wspanialy lekarz i czlowiek lecze sie u niego od dziesieciu lat i polecam kobietom z chorobami piersi pozdrawiam lekarza