prof. dr hab. n. med. Przemysława Jarosz-Chobot

Pediatra, Diabetolog

2,9
2,9

Odradzam tego lekarza . Jeżeli rodzicu chcesz ,aby Twoje dziecko oprócz cukrzycy miało depresję i myśli samobójcze to jest to właściwy wybór.Pierwsze pytanie do mojego dziecka :" Dlaczego zabierasz mój czas ?". Nie będę dalej cytować. Ta osoba jest pozbawiona empatii , kompetencji , powołania.Jest arogancka i gruboskórna. Nie wierzę w te pozytywne opinie. Nie jest możliwe by jedna osoba była raz Jekyll a raz Mr Hyde. To tylko w filmach.

Mam duży problem z Panią "profesor". Nawet jej personel w szpitalu pediatrycznym ma do niej duze zastrzeżenia. Nie polecam serdecznie. Straszy dzieci psychiatrykiem i zniszczeniem ich przyszłości. Przymusza do stosowania konkretnych metod leczenia.

Pani Doktor jest nieuprzejmą, arogancką, zarozumiałą i bezczelną osobą. Nie chce mieć z nią nigdy nic do czynienia. Dodatkowo jest opłacana przez koncerny leków i próbuje wcisnąć je pacjentom. Jestem zszokowany jakąkolwiek dobrą opinią.

Jestem zszokowany jakąkolwiek dobrą opinią.

Arogancka, Bezczelna, Kompletnie nie nadaje się do leczenia nowych rozpoznań dzieci, Powoduje stres u rodziców którzy dowiedzieli się że mają chore dziecko.

Mam wrażenie ,że Pani profesor bierze pod uwagę status życiowy rodziców i wprostproporcjonalnie do niego traktuje pacjentów lub ich rodziców.

Chodze z synem od początku do pani Profesor i jestem bardzo zadowolona moj synuś 4letni też bardzo p.prof. polubił!!! ma podejscie do dzieci,ma ogromna wiedze,wytłumaczy wszystko dokladnie, wymagajaca ale to dla dobra dziecka!!! potrafi poswięcić swoj wolny czas chodz nie musi!!! polecam bardzo!!!

Jezeli chcecie ja krytykowac negatywnie to zacznijcie od siebie. She is the best. Lester from USA.

Szczerze, to jestem zaskoczona taką ilością pozytywnych opinii. Pani Doktor zachowuje się jakby "wszystkie rozumy pozjadała". Owszem, braku wiedzy nie można Jej zarzucić, ale nie jest to powodem aby być arogancką i traktować pacjenta z góry. Ni jak nie potrafi postawić się w sytuacji rodzica chorego dziecka, zero empatii. Jeżeli szukacie Państwo lekarza, który jest po prostu ludzki, to NIE POLECAM tej Pani!

Najlepszy lekarz jakiego znam- z córką chodzę do Pani doktor od jej urodzenia a więc 11 lat.

jestem pacjentem już 18 lat. lekarz z prawdziwego zdarzenia: wiedza, profesjonalizm, doświadczenie, życzliwa,przejawiająca empatię, mająca na uwadze zdrowie pacjenta, -to tylko niektóre cechy. polecam