Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Będzin

lekarz Katarzyna Kozak-Broen

Małachowskiego 35 lok. 18
42-500 Będzin

Bardzo dobra i ciepła lekarka, która poświęca dużo czasu na wysłuchanie co pacjent ma do powiedzenia. Trafiłam do niej jakiś rok temu i powoli udaje mi się odzyskiwać zdrowie dzięki niej. W porównaniu do innych psychiatrów z którymi miałam do czynienia nie zależy jej tylko na tym aby nafaszerować pacjenta lekami i udawać, że wszystko jest w porządku. Reasumując - gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Beata Wawrzak-Mucha

Hospicjum Onkologiczne
Sączewskiego 27
42-500 Będzin

Nigdy nie spotkałam na drodze leczenia bardziej kompetentnej i empatycznej lekarki. Podejście do pacjenta, uśmiech i rzetelność na najwyższym poziomie. Polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lek. med. Kamilla Syroka-Pluskota

Gabinet Kamilla Syroka-Pluskota
11 Listopada 18
42-500 Będzin

U Pani doktor leczę się już ładnych parę lat. Niespotykana cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta oraz ogromna wiedza zapewniają skuteczność leczenia. Leki dobierane są indywidualnie i co ważne, z poprawką na te już przepisane od innych lekarzy, dzięki czemu nie musimy się martwic o interakcje i skutki uboczne leczenia. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm a przy tym umiejętność aktywnego słuchania bez poczucia wyższości i napuszenia, to kolejne pozytywne cechy Pani doktor, ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Monika Maj

Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Osobiście nie mam się do czego doczepić. Do Pani dr. Maj chodzimy z synem regularnie od 6lat. Podczas pierwszej wizyty diagnoza trafnie postawiona .Pani dr. poświęciła Nam odpowiednio dużo czasu ,wszystko wytłumaczyła ,odpowiedziała na Nasze pytania i odpowiednio pokierowała. Sympatyczna i pomocna .Nigdy Nas nie zawiodła . Polecam .
Opinia dodana przez: Dorota

Andrzej Marks

Psychiatra

Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "Kompas"
Będzin

Bardzo dobry lekarz. W krótkim czasie wyprowadził mnie na prostą z nerwicy i dokuczliwych objawów somatycznych - oczywiście sam też nad tym intensywnie pracowałem. Za każdym razem byłem pod wrażeniem jego spostrzegawczości i umiejętności nazywania problemów. Wysoka inteligencja, cierpliwość, precyzyjnie dobierane słowa, które często w czasie jednej sesji rozwiązują cały problem - tak najkrócej można opisać kontakt z tym lekarzem. Polecam.
Opinia dodana przez: MM
życzę tej pani takiego samego losu, jaki spotkał mojego Ojca - dzięki jej jakże trafnym "diagnozom" i dostosowaniu leków do choroby - w męczarniach zmarł. gdy moja mama była u niej, by poradzić się w sprawie dalszego leczenia Taty - zapytała z niedowierzaniem w głosie "-A to mąż jeszcze żyje?" - Myślę, że te słowa odzwierciedlają jej podejście do pacjentów w stu procentach. Zero etyki, zainteresowania czy WYRZUTÓW SUMIENIA. Odwalić ...

lekarz Katarzyna Staroń-Marszycka

chirurgia naczyniowa
Bema 14
Będzin

Byłam dziś u pani doktor i zupełnie nie za pieniądze. Bardzo przyjemna ,kompetentna i miła pani doktor. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Każdy moze miec gorszy dzień, ale nie może popsuć opinii tak świetnego lekarza
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Rzepniewska

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

lekarz beznadziejny,patrzy tylko na pieniądze.nie można powiedzieć swoje zdania,uważna się za najmądrzejsza lekarka.odradzam wszystkim tego lekarza.

lekarz Michał Łętek

ulica Bema 14

lekarz Katarzyna Urbańczyk-Łosień

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27

lekarz Krystyna Janik