lekarz Kamilla Syroka-Pluskota

Psychiatra

3,7

Wspaniała Pani Doktor! Zawsze uśmiechnięta, pogodna i życzliwa. Od pierwszej wizyty Pani Doktor zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dokładnie wypytywała, analizowała, doradzała, jednym słowem kompleksowo podeszła do pacjenta. Nie spoglądała na zegarek, że może powinnam już pójść, bo mój czas dobiegł końca, że zbyt długo już zawracam głowę moimi problemami... nie! Nie, wręcz przeciwnie, poświęciła tyle czasu, ile było konieczne, a nie ukrywam, że moja wizyta nie należała do najkrótszych..... Jeśli czasem pomiędzy ustalonymi terminami coś mnie zaniepokoi - Pani Doktor zawsze chętnie służy pomocą! Powinniśmy jednak wszyscy pamiętać, że ...

Wspaniała Pani Doktor! Zawsze uśmiechnięta, pogodna i życzliwa.
Powinniśmy jednak wszyscy pamiętać, że lekarze to też ludzie, mają takie same troski i problemy dnia codziennego jak każdy z nas... zatem nietrudno sobie wyobrazić, że mogą mieć lepszy i gorszy dzień..... ich też coś czasem boli..., a pomimo tego przychodzą do pracy dla NAS - pacjentów!
Ja szczerze polecam - ciepły, serdeczny lekarz. Z pacjentem rozmawia cichym, spokojnym tonem, a ja dzięki temu czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Leki dopasowane idealnie.
Aaaa! i dodam jeszcze, że chodzę wyłącznie na NFZ do Pani Doktor.

Osoba bardzo kompetentna i konkretna. Zawsze w kolejce tłum, bo wiadomo-jak każdego wyleczy to warto poczekać, a nie iść byle szybko, bylegdzie a potem brać leki latami. Polecam gorąco!!! Super lekarz!

Lekarka bywająca kompetentną ale bardzo humorzasta. Często nie da dojść pacjentowi do słowa. Nie raz stroi fochy. Według mnie jest nieprofesjonalna i zbyt daje odczuć pacjentowi,że jest tylko chorym. Może prywatnie jest milsza,ale na NFZ nie polecam.

Może prywatnie jest milsza,ale na NFZ nie polecam.