lek. med. Kamilla Syroka-Pluskota

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz specjalista , bardzo uprzejmy , pomocny , można mówić otwarcie o problemach , polecam serdecznie każdemu

Niemiła złośliwa ironiczna osoba niepoktualna nie pozwala dojść do slowa caly czas przerywa ironicznymi komentarzami nie dopuszcza do opisania stanu zdrowia i jak leki która przepisała pogorszyły mój stan totalny brak empatii i wyrozumienia całkowity brak komunikacji I współpracy z pacjentem NIE POLECAM!!

Wspaniała Pani Doktor leczę się od przychodni Kolejowej gdzie tak jak ja bardzo dużo pacjentów poszło za Panią doktor do innej przychodni.Gdyby nie pomoc Pani Doktor profesjonalne podejście do pacjenta szybka i dokładna diagnoza zastosowanie odpowiednich leków uchroniło moją osobę od najgorszego.Uśmiechnięta ,dokładna ,kompetentna POLECAM GORĄCO SUPER LEKARZ wiem bo leczę się kilka ładnych lat i dalej będę się u Pani Doktor leczył .

Brak empatii niekompetenta niemila zlosliwa ironiczna osoba nie można ja nazwać doktorem złośliwie przerywa każda próbą opisania choroby nigdy nie wydaje paragonu za prywatne usługi! Gdybym tylko przeczytatał opinie o niej nigdy bym tam sie nie udał, ku przestrodze Nie Polecam!

Nie polecam Pani doktor. Byłam na pierwszej wizycie na NFZ i potem tylko teleporady. Problemy pacjenta jej nie interesują, nie wykazuje empatii i zrozumienia, ogranicza się tylko do wypisywania leków. Wiedząc, jak ciężką mam sytuację w domu i pracy, ogromy stres i stany lękowe ani razu nie zaproponowała, żebym udała się na l-4 aby odpocząć. Szukajcie raczej innego lekarza.

Osoba bardzo kompetentna i konkretna. Zawsze w kolejce tłum, bo wiadomo-jak każdego wyleczy to warto poczekać, a nie iść byle szybko, bylegdzie a potem brać leki latami. Polecam gorąco!!! Super lekarz!

Wspaniała Pani Doktor! Zawsze uśmiechnięta, pogodna i życzliwa. Od pierwszej wizyty Pani Doktor zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dokładnie wypytywała, analizowała, doradzała, jednym słowem kompleksowo podeszła do pacjenta. Nie spoglądała na zegarek, że może powinnam już pójść, bo mój czas dobiegł końca, że zbyt długo już zawracam głowę moimi problemami... nie! Nie, wręcz przeciwnie, poświęciła tyle czasu, ile było konieczne, a nie ukrywam, że moja wizyta nie należała do najkrótszych..... Jeśli czasem pomiędzy ustalonymi terminami coś mnie zaniepokoi - Pani Doktor zawsze chętnie służy pomocą! Powinniśmy jednak wszyscy pamiętać, że ...

Wspaniała Pani Doktor! Zawsze uśmiechnięta, pogodna i życzliwa.
Powinniśmy jednak wszyscy pamiętać, że lekarze to też ludzie, mają takie same troski i problemy dnia codziennego jak każdy z nas... zatem nietrudno sobie wyobrazić, że mogą mieć lepszy i gorszy dzień..... ich też coś czasem boli..., a pomimo tego przychodzą do pracy dla NAS - pacjentów!
Ja szczerze polecam - ciepły, serdeczny lekarz. Z pacjentem rozmawia cichym, spokojnym tonem, a ja dzięki temu czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Leki dopasowane idealnie.
Aaaa! i dodam jeszcze, że chodzę wyłącznie na NFZ do Pani Doktor.

Lekarka bywająca kompetentną ale bardzo humorzasta. Często nie da dojść pacjentowi do słowa. Nie raz stroi fochy. Według mnie jest nieprofesjonalna i zbyt daje odczuć pacjentowi,że jest tylko chorym. Może prywatnie jest milsza,ale na NFZ nie polecam.

Może prywatnie jest milsza,ale na NFZ nie polecam.