Filtruj terminy

mgr Katarzyna Rejter

ADIUTUS-Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny
ul. Waszyngtona 18 Lok.422 Osiedle Piaski
15-274 Białystok

Przyszłam do Pani Kasi z depresją, na lekach i z niechęcią do życia. Terapia spowodowała, że stanęłam na nogi, stałam się pewną siebie osobą i odzyskałam radość życia. Układam życie na nowo i widzę rezultaty. Pani Kasia jest osobą kontaktową, kompetentną, miłą i empatyczną. Cieszę się, że trafiła, właśnie na jej osobę i polecam wszystkim pogubionym i zrezygnowanym.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Agnieszka Jaworowicz

Sensus Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3; lok. 103
15-094 Białystok

Kompetencje wysokie. Postep w leczeniu jest. Szczerze polecam Pobudza do myslenia i samorozwoju. Przy pomocy Pani Agnieszki inczej zaczęłam postrzegać świat i ludzi, a także mam więcej zapału to samorozwoju, samorelizacji.
Opinia dodana przez: anonim
                                       mgr Dorota Radziszewska

mgr Dorota Radziszewska

Centrum Pomocy Psychologicznej SalutoGeneza
SIEMIATYCKA 1a
Białystok

Spokój , ciepło, uśmiech , zrozumienie i pomoc . Wszystko to znalazłem u Pani Doroty . Wspaniała i profesjonalna osoba , oddana pacjentowi i zawsze zrobi wszystko aby znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji . Nie spodziewałem się , że są jeszcze tacy lekarze . Pokazała mi jak szukać w sobie siły i energii , kiedy wszystko dookoła zawodzi .
Opinia dodana przez: Łukasz

mgr Barbara Żukowska

Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
Warszawska 34, III piętro
15-004 Białystok

Po skończonej terapii u Pani Basi Żukowskiej mogę śmiało powiedzieć, że miałam to szczęście, że na swojej drodze spotkałam właśnie taką pomocną osobę. Psychoterapeutkę , która dała mi siłę, odwagę i motywację do zmiany. Która potrafi słuchać i słyszeć, która przekazała mi ,,dobrą energię" , ażeby zmierzyć się z bolesnymi i dramatycznymi zdarzeniami z mojej przeszłości. Podążała za mną w mojej drodze krok po kroku. Cały czas czułam akceptację, ciepło, ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Terapeuta
                                       mgr Joanna Wiślicka

mgr Joanna Wiślicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Psychologia bycia, psycholog
online
Białystok

Pani Asia, to bardzo dobry specjalista, kompetentna, empatyczna, wyrozumiała i nieoceniająca. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią psycholog. Sporo się dowiedziałam, zwłaszcza o sobie samej. Teraz lepiej radzę sobie z trudnościami życiowymi. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Beata Paszukow

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Witam. według mnie jest to osoba w porządku i dużo może pomóc. Wiadomo, że psycholog dziecięcy to dla rodzicówpowazna sprawa, na pewno nie tylko na teraz ale też rzutuje na całe przyszłe życie. pozdrawiam,
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Marta Węcek

"Rozwój i psychoterapia"
Chrobrego 14/71
Białystok

Super pani Marta która bardzo pomogła mi w życiu ,pani słowa są również dla mnie mądrością którą powtarzam dla innych.z całego serco polecam.
Opinia dodana przez: Milena

Beata Paszukow

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Polecam. W zasadzie jestem pod wielkim wrażeniem... A miałem kontakt z kilkunastoma specjalistami. Od takich, którym opadały ręce - do takich którzy je podnosili by wziąć pieniądze i wypisać kolejną receptę. Byli też "GURU". Jeden ze specjalistów na opowieść o poczuciu odrealnienia i widzeniu świata jak by "za szybą" zasugerował bym odwiedził okulistę. Był też taki, który po pierwszym spotkaniu podsumował - hmm SZPITAL. I nie było by w tym ...
                                       mgr Agnieszka Zdrawomysłow

mgr Agnieszka Zdrawomysłow