Lekarze Psycholog dziecięcy Gdańsk

mgr Elżbieta Regina Wenzel

Gabinet psychologiczny Elżbieta Regina Wenzel
Kowalska 3/8
80-846 Gdańsk

Bardzo polecam, wnikliwa, ciepła pani psycholog, mądry psychoterapeuta -wyszedłem dzięki terapii z ciemnej nocy depresji. Potrafi zmotywować do walki o siebie i pracy - z sesji na sesję. Chodziłem wiele tygodni i było warto.
Opinia dodana przez: Antoni
                                       mgr Jacek Welz

mgr Jacek Welz

Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny
ul. Do Studzienki 63/lok 5, 80-227
Gdańsk

Pan Jacek to świetny psychoterapeuta. Jest bardzo empatyczny, profesjonalny i zaangażowany. Potrafi skutecznie pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Wojciech

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
80-755 Gdańsk

Najlepszy psycholog, do którego chodziłam, a miałam ich trochę. Po trzeciej wizycie już wiedziałam co mam dalej robić. Niesamowicie ciepła osoba. Bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Marianna
Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.
Opinia dodana przez: Ola

Katarzyna Wieczorek

Psychoanalityk, Psycholog

Fundacja Wspierania Rodzin Przystań
Kartuska 40/5
80-104 Gdańsk

Terapia pomogła mi wyjść z kryzysu. Dziękuję. O.

Barbara Piątkiewicz

Psycholog dziecięcy

Gen. J. Hallera 127/9
80-416 Gdańsk

P. Basia to cudowna osoba, z bardzo profesjonalnym podejściem do dziecka. Cudownie wyciszyła i moją córkę i mnie. Ma doskonały warsztat. Umie słuchać i służy radą. Dziecko ma poczucie, że zawsze może do niej wrócić, jakiekolwiek problemy go nie spotkają. na prawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

Alicja Maliszewska

Alicja Maliszewska Psycholog Kliniczny
80-111 Gdańsk

Serdecznie polecam panią Alicję, profesjonalna i serdeczna. Pomogła mi i obecnie wiem jak sobie radzić, choruję na depresję. nie sądziłam że mogę inaczej patrzeć na problemy.
Opinia dodana przez: Magda
                                       mgr Natalia Thiemann

mgr Natalia Thiemann

Gabinet psychologiczny OdNowa
ul. Konopnickiej 7/1, Gdańsk
Gdańsk

Bardzo polecam p. Natalię jako profesjonalnego psychologa. Serdeczna i emanująca spokojem. Pomogła mi w relacjach rodzinnych.
Opinia dodana przez: Sandra
                                       mgr Dorota Nowacka

mgr Dorota Nowacka

Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka
80-772 Gdańsk, ul. Cienista 24/5
Gdańsk

Bardzo dobry psycholog, polecam. Wysoki poziom kompetencji. Pani psycholog bardzo miła, nie ocenia. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się lepiej, zrozumiany i wysłuchany.
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Jarosław Zabojszcz

Psycholog, Seksuolog

Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny Jarosław Zabojszcz
Bolesława Chrobrego 36a/9
80-24 Gdańsk

Zawsze po wizycie czuje się lżej, spokojniej. Praca nad sobą, choć czasami ciężka, jest warta efektów. Dziękuję Panu Jarkowi za dotychczasową pomoc i czekam na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Joanna Gabryszewska

Gabinet Psychologiczny

Polecam Tą Panią Psycholog,bardzo miła i kompetentna,

mgr Agnieszka Złotowska

ul. Piastowska
Gdańsk

Pani Agnieszka Złotowska jest profesjonalistką przez WIELKIE P! Poświęciła mi dużo swojego czasu i ze zrozumieniem, zaangażowaniem oraz empatią podeszła do mojego problemu. Oprócz pomocy bezpośredniej, którą otrzymałam, Pani Agnieszka sama zaoferowała się 'wyszukać' dzienne ośrodki pomocy oraz dodatkowych specjalistów, tak abym oprócz pomocy od niej mogła również skorzystać z kompleksowej, zintegrowanej pomocy u innych źródeł. Pani Agnieszka kontaktowała się ze mną w niedzielę, tak abym mogła zacząć nowy tydzień ...
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Karolina Filipowicz

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Praw Kobiet
Gdańsk

Bardzo dobra pani psycholog, wysłuchała wsparła i wyszłam z gabinetu w innym nastroju.

mgr Klaudia Musiał

NZOZ Poradnia Okulistyczna 'VISUS', Salon Optyczny
Grunwaldzka 126 A
80-244 Gdańsk

Pani Klaudiu, jest Pani moim zbawieniem. Tyle czasu żyłam ze strachem, niewiedzą i masą dolegliwości. Dopiero teraz, po tylu latach oddycham z ulgą wiedząc, ze nie jestem szalona, nienormalna czy inna. Dzięki Pani ( nadal nie wiem jak to Pani zrobiła), otworzyłam się bardziej niż przed Bogiem czy rodziną a nawet samą sobą. Bardzo bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Joanna Bachanek

Gdańsk

Niestety Pani Joanna nie była na tyle pomocna by rozwiązać problem jaki mnie trapi.Może mój problem jest poza kompetencjami tej Pani.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Alina Szabłowska

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej
Mariacka 46/47 m.3
80-833 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z terapii u pani Szabłowskiej. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu po 45 min. Nie wiem jaki jest koszt wizyty teraz, bo chodziłam na terapie 4 lata temu. Do tej pory wykorzystuje w moim zyciu, to czego sie wtedy nauczylam. Bardzo polecam.

dr Magdalena Giers

Psycholog dziecięcy

Centrum TERAZ
Kotwiczników 10ab
80-881 Gdańsk

Skorzystaliśmy z diagnozy gotowości szkolnej, bo nie mogliśmy się zdecydować czy wysłać syna do szkoły czy zostawić jeszcze w przedszkolu. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Prowadząca potrafiła zaangażować syna przez prawie 2 godziny! A w przedszkolu i w domu nie potrafi się skoncentrować dłużej niż pół godziny. Mało tego- po powrocie do domu mówił, że nie może się doczekać następnego spotkania- tak mu się podobało! Na prawdę bardzo dobre podejście do dzieci! ...

mgr Anna Żebryk-Michalska

Psychoanalityk, Psycholog

Psychoterapia Anna Żebryk-Michalska
ul.Dąbrowszczaków 6f/2
80-373 Gdańsk

Chodziłam do Pani na terapię parę lat i bardzo mi pomogła. Do dziś jestem wdzięczna za otrzymaną wtedy pomoc, zupełnie odmieniło to moje życie. Pani Anna to bardzo ciepła i profesjonalna osoba, zdecydowanie godna polecenia :)

Kamila Safaryn

Gdańsk

Kompetencja, wielka intuicja i otwartość na potrzeby i możliwości klienta. Spotkania w ciepłej i życzliwej atmosferze.
Opinia dodana przez: Paulina