Psycholog

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Kowalska 1
64-600 Oborniki

Razem z mężem korzystaliśmy z terapii małżeńskiej u pana doktora. Wcześniej nie mogliśmy się dogadać i nawet myśleliśmy o rozstaniu. Spotkania z panem doktorem uświadomiły nam, że nadal się kochamy, a problemy można rozwiązać w oparciu o kompromis.

Opinia dodana przez: Olimpia
Psycholog Warszawa mgr Magdalena Nagrodzka

mgr Magdalena Nagrodzka

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

wizyta już od 120

GABINET PSYCHOTERAPII I COACHINGU MAGDALENA NAGRODZKA
ul. Korotyńskiego 42/34
Ochota, Warszawa

NAJLEPSZY PSYCHOLOG NA ŚWIECIE!!! Idąc nie swoją „scieżką” miałem już powyżej uszu psychologów wszelkiej maści, którzy tak naprawdę mieli mi nie wiele do zaoferowania, albo nie potrafili tej wiedzy przekazać?? Jedno z dwóch. Kiedy poznałem Panią Magister Nagrodzką, byłem zupełnie sam, chociaż wcześniej wydawało mi się, że otaczali mnie „przyjaciele”. Tak naprawdę żyłem w fałszu, złudzeniach i obłudzie. Teraz to wiem. Nigdy nie zapomnę pierwszej sesji z Panią Magdaleną. Była ostra. Tak ją pamiętam, pomimo, że Pani Magdalena jest osobą b. łagodną i ciepłą. Ostrzegła mnie na początku, że terapia to jest praca nie tylko psychoterapeuty, ale przede wszystkim moja i że da mi szanse, ale żebym wiedział, że nie robi wyjątków i „rezygnuje z ignorantów” - zapamiętałem te słowa Pani Magdaleno! Więc jeśli ktoś już podejmuje się terapii u Niej, niech wie, że nie jest u Niej lekko; od początku zmusza do pracy i do głębszego odkrywania. Wartościowa i mądra Kobieta!
Jestem Pani wdzięczny, bo dzięki Pani wyszedłem na prostą! I ma Pani w 100% rację, że nie o to chodzi, żeby było łatwo, tylko żeby było warto! Z Panią było warto, choć nie było łatwo… ;) Z Pani nieocenioną pomocą jestem wreszcie sobą i za to Pani SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
Krzysztof N.

Opinia dodana przez: Krzysztof
Psycholog Rzeszów mgr Kamila Brodziak

mgr Kamila Brodziak

Terapeuta, Psychoterapeuta

Kamila (Brodziak) Stefanik Gabinet Kreatywnego Rozwoju
al. Pilsudskiego 31/228
Rzeszów

Pani Kamila jest znakomitą psychoterapeutką. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę. Od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Jest miłą, ciepłą i sympatyczną osobą a przy tym bardzo profesjonalną. Z wielkim zrozumieniem i uprzejmością prowadzi każde spotkanie.
Potrafi słuchać, zadaje trafne pytania, nie ocenia i w świetny sposób potrafi motywować do dokonywania zmian w naszym myśleniu a tym samym w życiu.
Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, ...

Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, przewartościowałam swoje życie, pozamykałam sprawy z przeszłości i teraz mogę na nowo zacząć życie, już jako pewna siebie i dojrzała kobieta. Ponadto na każdej wizycie otrzymałam praktyczne wskazówki i metody, dzięki którym teraz wiem jak postępować w sytuacji pojawienia się lęku czy też zwątpienia w siebie i swoje możliwości.
Terapia okazała się niesamowitym doświadczeniem, czuję w sobie ogromną zmianę, jestem spokojniejsza ale przede wszystkim silniejsza jako kobieta, wzrosło moje poczucie własnej wartości. Dzięki pomocy Pani Kamili inaczej postrzegam siebie i swoje życie, znowu się uśmiecham i chce mi się żyć!!!:)
Z pełną świadomością polecam i zachęcam do terapii osoby, które nie wiedzą jak pokonać trudności życiowe.
Dziękuję serdecznie Pani Kamilo za ciepłe słowa, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.
Pozdrawiam

wizyta już od 120

Prywatna Praktyka Psychologiczno-Psychoterapeutyczna
Łódź
Sieradz

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do auta. Pani doktor zaproponowała też żeby zrobic badanie i napisać opinię psychologiczną o mnie po wypadku żeby dołączyć ją do papierów o odszkodowanie, rzeczywiście sie przydała. Pani psycholog jest bardzo wyrozumiała, ma wiedzę i dużo róznych rozwiązań proponuje. Godna polecenia i zaufania.

Opinia dodana przez: Ela
Psycholog Kraków mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 80

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!

Opinia dodana przez: Asia
Psycholog Nowa Sól mgr Agnieszka Łozowicka

mgr Agnieszka Łozowicka

Trener, Terapeuta

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
67-100 Nowa Sól

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie w jaki na co dzień funkcjonuję i to tak na prawdę dało do myślenia, że muszę zmienić coś w sobie, w swoim życiu, że to moja odpowiedzialność, nie świata, że samo nic się nie zmieni. Współpraca bardzo udana i mam wrażenie, że wiele się już zmieniło. POlecam

Opinia dodana przez: Aga
Psycholog Siedlce mgr Ewa Mioduska

mgr Ewa Mioduska

Wizyty domowe, Psycholog

Ewa Mioduska
Ul. Józefa Piłsudskiego 90
Siedlce

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Malwina Górna

Pani Malwina to świetny specjalista. Posiada ogromną wiedzę na temat rozwoju dziecka i nie tylko.
Ma cudowne podejście do małych pacjentów jak i ich rodziców. Dzięki niej nasze dziecko poczyniło ogromne postępy.
Z czystym sumieniem polecam!! Polecam!!!

Z czystym sumieniem polecam!! Polecam!!!

Opinia dodana przez: alicja
Psycholog Oleśnica mgr Jarosław Krawczak

mgr Jarosław Krawczak

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
Bratnia 7 lok. 206
56-400 Oleśnica

Bardzo polecam tego terapeutę!
Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie.
Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi.
Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :)
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Bardzo polecam tego terapeutę!
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Psycholog Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Opinia dodana przez: Kasia