Psycholog Bielsko-Biała

dr Iwona Kubiak

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Przyszedłem do niej z agorafobią (lęk przed lękiem) a teraz jestem tu, w najlepszym momencie swojego życia. To właśnie Pani Dr Kubiak pomogła mi przejść przez najgorsze momenty w moim życiu, nauczyła sposobów i technik radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach nawrotu choroby. To wielkie szczęście że trafiłem do Pani Pani Doktor. Teraz już wiem,że ŻYCIE JEST WAŻNIEJSZE :) Jacek

Opinia dodana przez: Jacek

mgr Alicja Kunicka

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

W skrócie powiem, że gdyby "coś" zwróciłbym się ( bez chwili zastanowienia) do tej pani ponownie.

mgr Edyta Mynarska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
Bratkw 16
Bielsko-Biała

Kompetentna, z doskonałym podejściem do dziecka. Trafia w sedno i co najważniejsze pomaga! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: ena

GABINET PSYCHOLOGICZNY

43-300 Bielsko-Biała

Szczerze polecam, bylam na życiowym zakrecie nim trafilam do Pana Adriana, dzieki pracy z nim znow odzyskalam energie i moglam wrocic do normalnego funkcjonowania.

Opinia dodana przez: Maria

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
43-316 Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam

mgr Paweł Gronowski

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Miły, cierpliwy i konkretny. Po prostu świetny psycholog. Czuć jego zaangażowanie i potrafił mi pomóc.

Opinia dodana przez: Alex

GABINET PSYCHOLOGICZNY
BIAŁA, NADRZECZNA 108
42-125 Częstochowa

Pani Joanna pomogła mi zrozumieć i zapanować nad potężnym lękiem jakim miałem. Mogę normalnie egzystować. Jestem jej za to wdzięczny. Poza tym to bardzo miła osoba, z ogromnym taktem i znajomością ludzkiej psychiki. Polecam!

Opinia dodana przez: wojtek

mgr Małgorzata Nikiel

Ikara

widzę postępy podczas rozpoznania moich problemów, mi naprawdę pomaga
ciepła i życzliwa osoba, oczekuję finalnie i mam duże nadzieje na pozytywny efekt

widzę postępy podczas rozpoznania moich problemów, mi naprawdę pomaga

Opinia dodana przez: przybysz

mgr Paulina Siedlińska

Gabinet Psychologiczny
Wodna 37a
43-300 Bielsko-Biała

Pani Paulina jest bardzo uzdolnionym, taktownym i życzliwym pacjentom psychologiem. Była moją psychoterapeutką indywidualną w trakcie mojego pobytu w Narcyzie i nie mam żadnych podstaw do narzekania. Co więcej, jestem jej bardzo wdzięczny zwłaszcza za to, że któregoś dnia po zajęciach z własnej i nieprzymuszonej woli zaprosiła mnie do swojego gabinetu, ponieważ zaniepokoiła ją moja odpowiedź na jedno z pytań w kwestionariuszu objawowym. Ponadto podczas sesji grupowych stawiała trafne hipotezy i bacznie obserwowała zarówno mnie jak i pozostałe osoby z grupy, a gdy zauważyła czyjeś niepokojące objawy cierpliwie i taktownie - mówiąc kolokwialnie - ciagnęła tę osobę za język. Dziwi mnie poniższa negatywna opinia. Tomasz D.

mgr Marek Knap-Zagóra

Bielsko-Biała

Napiszę krótko, gdyby nie pan Marek moje małżeństwo już by nie istniało, moja żona jest zresztą tego samego zdania. Uważam, że jest świetnym 'mechanikiem' od ludzkiej psychiki, w której usterki najtrudniej dostrzec samemu.