Psycholog Bielsko-Biała

dr Iwona Kubiak

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłem do Pani Iwony z mocna nerwica lekową, ktora głownie odbijała sie na moim zyciu związkowym i sprawiała ze traciłem emocjonalny grunt pod nogami. Już po pierwszej wizycie zrozumiałem w czym leży problem i pozwoliło mi to na obranie właściwego kierunku działań. Walka z nerwica to nie jakieś magiczne pigułki, ale przede wszystkim uzyskanie wglądu we własne życie, emocje, wartości...i zmiana wzorców myślowych. Dzieki Pani Iwonie na bieżąco konsultowałem moje ...
Opinia dodana przez: Krystian

mgr Alicja Kunicka

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

Profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ponadto jest osobą bardzo ludzką i pełną empatii.

mgr Edyta Mynarska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
Bratkw 16
Bielsko-Biała

Kompetentna, z doskonałym podejściem do dziecka. Trafia w sedno i co najważniejsze pomaga! Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: ena

GABINET PSYCHOLOGICZNY

43-300 Bielsko-Biała

Szczerze polecam, bylam na życiowym zakrecie nim trafilam do Pana Adriana, dzieki pracy z nim znow odzyskalam energie i moglam wrocic do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
43-316 Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam

mgr Paweł Gronowski

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Pan Paweł to świetny specjalista. Potrzebowałam pomocy i ją dostałam. Jest miły i cierpliwy. Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Aneta

GABINET PSYCHOLOGICZNY
BIAŁA, NADRZECZNA 108
42-125 Częstochowa

Pani Joanna pomogła mi zrozumieć i zapanować nad potężnym lękiem jakim miałem. Mogę normalnie egzystować. Jestem jej za to wdzięczny. Poza tym to bardzo miła osoba, z ogromnym taktem i znajomością ludzkiej psychiki. Polecam!
Opinia dodana przez: wojtek

mgr Małgorzata Nikiel

Ikara
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Małgosi z przypadku, zupelnie z czymś innym, niż potem wróciłam. Za każdym razem bardzo mi pomogła. Poleciłam już terapie u Malgosi kilku moim bliskim znajomym i nikt nie wyszedł niezadowolony. Naprawde szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Magda

mgr Paulina Siedlińska

Gabinet Psychologiczny
Wodna 37a
43-300 Bielsko-Biała

Pani Paulina jest bardzo uzdolnionym, taktownym i życzliwym pacjentom psychologiem. Była moją psychoterapeutką indywidualną w trakcie mojego pobytu w Narcyzie i nie mam żadnych podstaw do narzekania. Co więcej, jestem jej bardzo wdzięczny zwłaszcza za to, że któregoś dnia po zajęciach z własnej i nieprzymuszonej woli zaprosiła mnie do swojego gabinetu, ponieważ zaniepokoiła ją moja odpowiedź na jedno z pytań w kwestionariuszu objawowym. Ponadto podczas sesji grupowych stawiała trafne hipotezy ...

mgr Marek Knap-Zagóra

Bielsko-Biała

Pan Marek jest bardzo wielkim Talenten w Psychologie i Neuropsychologi.
Jego niesamowita wiedza w tym temacie,doswiadczenie,intuicja jak i zaangarzowanie w ratowaniu mojego syna z wiezlow niemieckiego Jugendamtu izolujacego dzieci od rodzicow,uratowala mojego syna z rak tego urzedu dzieciecego.
Mnostwo specjalistow i lekarzy poddalo sie w drodze ratowania mojego syna.
Pan Marek udowodnil odwaga ,wiedza,serce i wytrwalosc wygrywa.
Polecam Pana Marka wszystkim Klienten jako najlepszego specjaliste na terenie Polski oraz dla ...
Opinia dodana przez: Dorota Zieminska

Psycholodzy w Bielsku-Białej