Psycholog Bydgoszcz

dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

mgr Marcin Woźniak

Psycholog

Poradnia Zdrowia Psychicznego "Stawowa"

Bydgoszcz

Kompetentny, uprzejmy, z anielską cierpliwością :). Mistrz w swoim fachu. Najlepszy Terapeuta :) !!!! Polecam serdecznie !!!
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Ksiądz Szymon Gołota

SZYMON GOŁOTA
ul. Kapliczna 7 (budynek Zespołu Szkół nr 17)
85-775 Bydgoszcz

Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb
jaki mam !!!

mgr Aneta Sokołowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Bydgoszcz

Pełen profesjonalizm.Cenne wskazówki.Wszelki stres towarzyszący podczas spotkania znika w trakcie rozmowy.Zadawane pytania ułatwiaja otwarcie sie i mówienie o problemach głęboko skrywanych polecam.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Agnieszka Tarczałowicz

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Najcudowniejsza kobieta jaką znalazłem. ... przyjaciel dzieci oraz najlepszy przyjaciel! Ktoś kto nauczył mnie żyć! !! Dziękuję! !! Bardzo mi ciebie brakuje 😢😢 To ty mi pokazać as czym jest miłość. .. coś czego nie dała mi rodzina. Na zawsze w mym sercu ❤
Opinia dodana przez: Kanarek

dr Anna Ratajska

Bydgoszcz

Pani doktor potrafi słuchać, reagować na to, co się mówi. Po złych doświadczeniach z innymi specjalistami ta Pani psycholog zaskoczyła bardzo pozytywnie! Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Daria Krulikowska

Psycholog

Poradnia Rodzinna Instytutu Dzieci i Rodziny Fundacji Po Swojemu - psycholog dziecięcy

Bydgoszcz

Daria jest świetną osobą oraz specjalistą. Jej doświadczenia oraz zdobyta wiedza pomogła mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Wspierała mnie i mobilizowała do pracy nad sobą oraz wiary we własne możliwości. Pokazała jak pokochać i zrozumieć samego siebie, a także jak środowisko domowe wpłynęł na mnie i że można to zmienić. Jestem jest bardzo wdzieczna za kilku miesięczne spotkania, na których byłam zawsze wysłuchana oraz wspierana.
Opinia dodana przez: Sylwia

Magda Konstantynowicz-Lewandowska

Psycholog, Psychoterapeuta

"Salus"

Bydgoszcz

Dzięki terapii mogę powiedzieć, że jestem osobą, która nie ucieka od problemów tak jak kiedyś, ale potrafi je rozwiązywać.

mgr Elżbieta Marchlewicz

Centrum Psychoterapii Integrum
Plac Weyssenhoffa 2/6
85-072 Bydgoszcz

Pani Elżbieta wzbudza zaufanie, jest też bardzo ciepłą osobą. Ale najważniejsza jest jej kompetencja zawodowa. Mam przekonanie, że jej wiedza, doświadczenie zawodowe są czymś co nie przesłania jej widoku cierpienia w pacjencie. Jestem bardzo zadowolona z wyników dotychczasowej terapii.
Dziękuję :)
Bydgoszcz Psycholog mgr Katarzyna Marjanek