Lekarze Psycholog Wrocław

Małgorzata Osipczuk

Gabinet Psychoterapii Systemowej par i indywidualnej
Białowieska 26A/10 Wrocław
Wrocław

Dobrze się czuliśmy z mężem na tych sesjach, bardzo ładowały nas do zmian. Wbrew oczekiwaniom, poza czasem łzami, było dużo uśmiechu, żartu. Wystarczyło kilka miesięcy, idziemy naprzód już sami. Zawsze każdemu polecam! Bardzo pani Małgorzacie zaufaliśmy. Warto!

mgr Katarzyna Fura

Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER - ego
Gajowicka 164/1
53-150 Wrocław

Osoba kompetentna, bardzo dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i zrozumienie.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Piotr Janoszka

mgr Piotr Janoszka

Psycholog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa Specjalistyczny Gabinet psychologiczny Piotr Janoszka
Pszczelarska 7
52-233 Wrocław

Kompleksowa wiedza przekazana w przystępny sposób. Pan Piotr ma świetny kontakt z dziećmi, super opcja, że jest opcja, żeby poobserwować dziecko w przedszkolu, polecam!
Opinia dodana przez: Basia

mgr Anna Leśniewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Biomed Neurotechnologie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J.
Aleja Armii Krajowej 2/7
50-541 Wrocław

Jestem w terapii u tej Pani, mam za sobą sporo przejść, teraz mogę powiedzieć, że gdyby nie psychoterapia w której jestem byłabym już dawno pewnie na dnie. Dziękuję.

Bartosz Lamch

Terapeuta, Psycholog

BEZPŁATNA Konsultacja psychologiczna - liczba miejsc ograniczona - Gabinet psychologiczny Bartosz Lamch
Wrocław

Pan Bartosz zrobil na mnie profesionalne wrazenie, to kolejna terapia i terapeuta - dlatego potrafie docenic jego zaangazowanie a takze wiem jak wizyta powinna wygladac (nie mam naiwnych oczekiwan). Moja terapia lęku zakonczyla sie sukcesem a dzieki panu Bartoszowi lepiej radze sobie w pracy, moja relacja z partnerem sie poprawila a moje samopoczucie jest lepsze niz kiedykolwiek. Dziekuje panu.
Opinia dodana przez: Aga S.

mgr Małgorzata Butyńska

Klinika Zdrowego Umysłu
ul. Stalowa 92a/6
Wrocław

Bardzo ciepła i cierpliwy przy tym kompetentna. Potrafi słuchać i mówi po ludzku, mam do niej 100%zaufania. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek

mgr Joanna Kupczak

Psychoanalityk, Psycholog

Joanna Kupczak
Wrocław

Kontakt z Panią Kupczak bardzo mnie satysfakcjonował. Rzeczowo przedstawiła warunki współpracy, była miła. Ustaliliśmy razem zasady, które na początku wydawały mi się bardzo ostre, ale z czasem dały mi jasność kontaktu i - czym się zdziwiłem - poczucie bezpieczeństwa.\ bardzo mi pomogła.

Aleksandra Klimko-Bem

Centrum Psychoterapii Via Psyche
Boczna 12
50-502 Wrocław

bardzo dobra psycholog i terapeutka. fachowa, rzetelna i przygotowna do spotkania. wizyty z nią okazały się bardzo pomocne, bo ona po prostu potrafi słuchać. dzieki niej zrozumiałem z czego pochodzą moje problemy i teraz już ich nie ma. tomasz s.

Katarzyna Popławska-Nawara

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Polecam, kompetenta osoba a przy tym miła. Mało mówi, raczej słucha.

dr n. med. Magdalena Ciałkowska-Kuźmińska

Seksuolog, Psychoterapeuta

różne lokalizacje
Wrocław

Pani doktor naprawdę słucha, patrzy na problem z różnych stron, a poza tym człowiek nie czuje sie skrępowany tym, że płacze. Po wizytach u pani doktor świat nabiera innych kolorów. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda1

Agnieszka Rynkiewicz

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Swojczycka 113A
51-502 Wrocław

POLECAM SZCZERZE JESTEM PACJENTKA PANI AGNIESZKI DRUGI ROK ,DZIEKI NIEJ ODZYSKLAM ROWNOWAGE I ZDROWIE.

Marta Kaczmarek

ABA Gabinet Psychoterapii
Kościuszki 112/18
50-441 Wrocław

Parę słów po zakończonej terapii dla tych, którzy jeszcze się wahają i przede wszystkim dla mojej wspaniałej terapeutki p. Marty Kaczmarek Podjęcie decyzji o szukaniu fachowej pomocy to jedno, ale spotkanie terapeuty, który wyruszy z nami w tę podróż to … los na loterii… Kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg gabinetu pani Marty, pomyślałam: Co ja tu robię ? Uciekać ? Szybko jednak poczułam, że jestem zauważona, mogę poczuć się komfortowo, ...
Opinia dodana przez: Marta

Natalia Pietkun

Ab Intra Centrum Pomocy Terapeutycznej
Kłodnicka 29/9
Wrocław

1,5 roku w tej terapii to było moje najbardziej traumatyczne doświadczenie...Chłodne podejście na każdym poziomie. Obowiązkowe płacenie za nieobecności NAWET gdy człowiek się rozchoruje. Zakaz picia wody w trakcie. Zakaz dzwonienia w przypadku myśli samobójczych. Traktowanie klienta jako potencjalną skarbonkę a nie osobę, która cierpi i potrzebuje wsparcia. Konieczność planowania wakacji w tym czasie co narzuca psycholog bądź obowiązek poniesienia dodatkowych kosztów. Kreowanie hierarchii PSYCHOLOG a dopiero potem PACJENT. Łatwo ...

lekarz Dominika Kędzierska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Agrestowa 21
Wrocław

Niestety zdecydowanie odradzam.Zaleca niepotrzebne badania diagnostyczne i rehabilitację pomimo ,że lekarze takiej potrzeby nie widzą.I oczywiście obowiązkowo integracje sensoryczną.Inny psycholog zbadał dziecko i właściwie pokierował postępowaniem nas przestraszonych rodziców.

mgr Magdalena Żyła

Ośrodek Psychologiczny HORYZONTY
53-511 Wrocław

zapisałam moją 10 letnią córkę do pani psycholog, bo miała problemy w szkole związane z niesmiałością, bała się klasówek, odpowiedzi przy tablicy, występów, często chorowała, nie chciała chodzić do szkoły itp, córka chodziła na spotkania przez parę miesięcy i pomogło - sama widzę poprawę, ale przede wszystkim nauczyciele mówią, że córka jest odważniejsza

Dagmara Danielczyk-Słomian

Piotr Szleper
Strzegomska 42/1
Wrocław

Dagmara, dziękuję Ci za to, że widziałaś we mnie tylko dobro i piękno – nawet wtedy, gdy ja sama zupełnie nie byłam w stanie go zobaczyć. Wierzyłaś we mnie, pozwoliłaś mi dojść do tych części mnie które były głęboko zakopane, zamknięte i straciły nadzieję, że ktokolwiek kiedyś je dostrzeże. Byłaś przy mnie, towarzyszyłaś mi w trudnościach - wiedz jak wiele to dla mnie znaczyło. Wszystkie najcenniejsze chwile i wspomnienia zabieram ...
Opinia dodana przez: Ula

Piotr Mochniej

Piotr Mochniej Gabinet Psychologii Zdrowia
50-077 Wrocław

Bardzo konkretny, dopasowane terminy wizyt. W porównaniu do tych, na których trafiłem na początku ( w szczególności starsze zasiedziale Panie) to rewelacja.
Opinia dodana przez: Wojtek
Z p. Haliną rozmawiałam kilka razy telefonicznie i raz osobiście. Nie zawracałabym sobie więc głowy opiniowaniem gdyby nie to, że wizyta u tej p. psycholog mocno zapadła mi w pamięć. Pierwsze wrażenie po rozmowie telefonicznej b. pozytywne: ciepła a jednocześnie rzeczowa osoba- kogoś takiego potrzebowałam. Umówiłam się na wizytę, termin niestety jak dla mnie dość odległy. Tydzień wcześniej jednak zaistniała sytuacja, która kompletnie rozbiła mnie emocjonalnie i potrzeba spotkania stała ...
Opinia dodana przez: Inez

Piotr Bem

Centrum Psychoterapii Via Psyche
Boczna 12
50-502 Wrocław

Bardzo źle czułem się u tego pana, nie polecam. Wydaje się podirytowany i nieempatyczny. Cały dzień zastanawiałem się czy zrobiłem coś co mu się nie spodobało ale na litość boską to psycholog a zachowuje się jak treser.
Opinia dodana przez: Marie

mgr Jolanta Kozłowska

gabinet psychologiczny
Semopłowskiej 63m28
51-661 Wrocław

Bardzo kompleksowe podejscie do pacjenta. Faktem jest ze Pani Jolanata zacheca do czytania duzej ilosci ksiazek ale to duzy plus, czytanie zwieksza umiejtnosc koncentracji i zrozumienie sytuacji w jakiej sie znalazlam. Pomogla mi znalezc swoje miejsce i nabrac dystansu do zycia. Zawsze mila, ciepla chetna do wspolpracy i pomocy. Uwazam ja za bardzo dobrego specjaliste. Polecam
Opinia dodana przez: E