Lekarze Pszczyna

lekarz Helena Dziedzic

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Symetria Monika Fuchs
Partyzantów 21
43-200 Pszczyna

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

lekarz Katarzyna Wójcik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Bardzo kompetentny lekarz, poświęca czas pacjentowi przeprowadzając wywiad. Zawsze uśmiechnięta i miła co ułatwia kontakt.

lek. dent. Wojciech Jeżewski

Dentica Centrum Stomatologii Estetycznej
Pszczyna
43-200 Pszczyna

Daję komplet gwiazdek przy każdym elemencie wizyty. Dr Jeżewski jest perfekcjonistą, który nie wypuści pacjenta z fotela dopóki wszystko nie bedzie na tip-top. Oprócz leczenia zachowawczego, miałam usuwane dwie ósemki pod leczenie ortodontyczne i nie wyobrażam sobie, że można zatrzymanego i źle ukorzenionego zęba usunąć delikatniej! Znieczulenie znieczuleniem, ale sposób pracy i podejście do pacjenta dra Jeżewskiego sprawia, ze zawsze czuję sie wyjątkowo komfortowo na fotelu dentystycznym. Bardzo uczciwe ceny ...
Opinia dodana przez: Sonia

Angelika Frączek

Dietetyk

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Kilińskiego 3a
43-200 Pszczyna

Wspaniała Pani Dietetyk!Moje Kg w końcu zaczęły spadać w dół- to dzięki indywidualnej diecie- dzięki której nie czuję się głodny, jest smaczna i niezbyt skomplikowana. Pani Angelika zawsze pomocna, życzliwa, bez problemu odpowiada na pytania- nawet po wizycie- zawsze służy radą. W końcu wiem co i jak- no i o co chodzi z tą dietą, żeby było dobrze :)) i dla mojego zdrowia i mojej wagi :))

dr n. med. Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy
Kopernika
43-230 Pszczyna

Bardzo dobry lekarz, szacunek, odpowiedzialność, cierpliwość, delikatność oraz indywidualne z sercem podejście informacyjne do pacjentki - profesjonalne. Polecam...
Opinia dodana przez: Marzena G.

lekarz Bożena Błaszczyk-Kuś

Dworcowa 18 lok. 6
43-200 Pszczyna

Bezgranicznie oddana pacjentowi, konkretna, uważna, zwracająca uwagę na wszelkie szczegóły, z ogromnym doświadczeniem, ale nigdy nie traktująca pacjenta sztampowo, ciepła, serdeczna, wrażliwa, zawsze z otwartą głową, skromna, prawdziwa.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Janina Gruca

Bratków 12
43-200 Pszczyna

SUPER !!! lekarka,leczyła mojego męża w dzieciństwie a teraz dwoje naszych dzieci.Mimo upływu lat nie zgorzkniała i nie ma u niej rutyny,do każdego pacjenta podchodzi z serdecznością i pełną uwagą - nie zbywa. Dzięki niej mój syn wygrał z sepsą która była następstwem zwykłego zatrucia pokarmowego a ona szybko i ZDECYDOWANIE zareagowała i kierowała do szpitala.Polecamy i dziękujemy.

lekarz Ryszard Piekarski

Męczenników Oświęcimskich 19a
43-200 Pszczyna

witam, na razie byłam jeden raz, jestem pod wrażeniem, miał na uwadze także inne choroby, oby tak dalej:)

lekarz Mariusz Łebek

Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
dr. Witolda Antesa 1
43-200 Pszczyna

Jestem pod opieka pana doktora juz pare lat.Pan doktor wyprowadzil mnie z powaznej krytycznej sytuacji kardiologicznej.Zdania innych lekarzy byly podzielone.Pan doktor jednak postawil szybko trafna diagnoze i przeprowadzil trudny zabieg kardiologiczny w sposob profesjonalny,bez pozniejszych komplikacji. Dlatego tez wyrazam sredeczne podziekowania panu doktorowi za jego troske i opieke medyczna.Polecam w stu procentach pana doktora i jego profesjonalne podejscie i umiejetnosci kardiologiczne! wdzieczny pacjent-Andrzej P. z Jaworzna
Opinia dodana przez: Andrzej-Jaworzno

lek. med. Rafał Nowak

Internista, Kardiolog

Symetria NZOZ
ul.Partyzantów 21
Pszczyna

Dziękuję za poradę 9 sierpnia . Po miesiącu jest OK .Pokażę się do kontroli za dwa miesiące . Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: kazimierz stępniewski

lekarz Wanda Mikołajczyk

SANUS
ul. Narcyzów Pszczyna
43-200 Pszczyna

Pani Wanda jest moim lekarzem pierwszego kontaktu od 17lat i nigdy mnie nie zawiodła.

lekarz Andrzej Partyka

Ortopeda, Traumatolog

TRAUMA-DENT
ul. Słoneczna 4
43-200 Pszczyna

Witam, bardzo serdecznie polecam pana doktora. W mojej opinii ocena 5/5 to mało, ponieważ: 1. Jako jedyny lekarz spojrzał na rezonans magnetyczny a nie tylko opis do RM, tłumacząc mi dokładnie co się stało. Według mnie powinno to być standardem, niestety wśród lekarzy nie jest. 2. Rozpoczął leczenie lekami, tłumacząc i rozpisujac wszystko tak bym nie miała żadnych wątpliwości. Na pierwszej wizycie dostałam zastrzyk sterydowy, za moją zgodą, który momentalnie ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Damian Polak

NZOZ Szpital w Pszczynie
ulica Antesa 11
43-200 Pszczyna

Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru . Bardzo mi pomógł gdy tego potrzebowałam.Mam nadzieję,, że to nie ostatni raz gdyż gdy będzie taka potrzeba chętnie skorzystam jeszcze raz z jego pomocy. Bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Alergolog, Laryngolog

ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Godny polecenia lekarz, chodzę w sprawie alergii, ale zawsze jest też pełne badanie laryngologiczne. Wytłumaczy wszystko, uprzejmy . Wizyta 2stowki
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Aneta Gawlik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

ulica Piaskowa 35
43-200 Pszczyna

Bardzo kompetentna pani doktor, lekarz z powołania. Bardzo pomogła mojej córce, nadzorując odpowiednie leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo dziękuję za pomoc.

lek. dent. Adam Bałuch

gen. Hallera 10b
43-200 Pszczyna

Dentysta godny polecenia, specjalista w swoim fachu ,lepszego nie znam. Miła i przyjazdna atmosfera....
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Janina Szafron-Michalik

Alergolog

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Kilińskiego 3a
43-200 Pszczyna

nie zgadzam sie z opinia przedmowcow jakoby Pani doktor inaczej traktowala pacjentow przyjmowanych na kase chorych a inaczej prywatnie. bylam na obu rodzajach wizyt i raz nawet ta prywatna trwala znacznie krocej niz na kase chorych. stwierdzam wiec ze czas wizyty jest taki jak wymaga sytuacja. w opiniach pojwail sie tez zarzut ze Pani doktor przyjmuje pacjentow prywatnych w trakcie godzin pracy w ramach funduszu ale dlaczgo nikt nie wspominial ...

lekarz Monika Kita

Neurolog

ulica Łowiecka 3H
43-200 Pszczyna

Bardzo rzetelny lekarz . Jeszcze nigdy nikt mnie tak dokładnie nie zbadał i to za każdym razem. Pokazała i wytłumaczyła mi z płyty z rezonansem gdzie jest problem. Szczerze i bardzo drobiazgowo odpowiedziała na pytania, które jej zadałam
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Anna Kusz-Wanke

Konopnickiej 19
43-200 Pszczyna

Do Pani doktor trafiłam z rocznym dzieckiem leczonym na zmianę antybiotykami i sterydami, córka miała alergię na biały fartuch, nie współpracowała z lekarzem. Już w czasie pierwszej wizyty się okazało, że przy odpowiednim podejściu dziecko pozwala się zbadać i wcale nie potrzebuje agresywnych leków. Pani Ania leczy moje dzieci od 8 lat, jest cierpliwa, empatyczna (dla dziecka jak i rodzica), ciepła ale przede wszystkim bardzo kompetentna. To jeden z tych ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jadwiga Szłapa-Zellner

ulica Dworcowa 29/3
43-200 Pszczyna

Witam Byłem pacjentem Pani Doktor 18 lat temu przed wyjazdem za granice i dzięki Pani Jadwidze jeszcze chodzę po ziemi to jedyny lekarz z powołania którego poznałem przez 40 lat życia Dziękuje Pani za wszystko.!!!
Opinia dodana przez: Pawel