Lekarze Pulmonolog

lekarz Maria Świętojańska

Aleja Jana Pawła II 4/113
47-220 Bierawa

Wspaniała i fachowa Pani doktor, pełna empatii i sympatii dla pacjenta, leczyłem się u niej w Poradni Pulmonologicznej w K-K. Bardzo pomocna i życzliwa, tak jak i pani pracująca z nią w Poradni. Polecam!
Opinia dodana przez: J.K

lekarz Krzysztof Pilarski

Pulmonolog, Internista

Częstochowska 46a
42-350 Koziegłowy

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pana Doktora do mnie jako do pacjentki. Chęć pomocy medycznej i empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Hanna Milanowska

Pediatra, Pulmonolog

Konopnica 132
21-030 Uniszowice

Polecam bardzo panią doktor jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Lekarz godny zaufania całego serca polecam

dr Izabela Aleksandrowicz

50-500 Jelenia Góra

Po poprzednich doświadczeniach z innymi lekarzami tej specjalności muszę powiedzieć że to zupełnie inny poziom opieki medycznej, chyba nikt nie poświęcił mi tyle czasu w diagnozie i glebszemu przejrzeniu się moim dolegliwością. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia przez lekarza tej specjalności.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mariusz Paprocki

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz, naprawdę ma bardzo dobre podejście do dzieci, stawia trafną diagnozę i wszystko dokładnie tłumaczy. Unika podawania dzieciom antybiotyków. Jestem z niego bardzo zadowolona. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Iwona Bartosiewicz

STOMATOLOGIA AK-DENT
ulica Nałkowskich 110
20-470 Lublin

Pani doktor jest bardzo uprzejma ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Odpowie na wszystkie pytania. Co tu dużo pisać mnie leczyla jak byłam dzieckiem i teraz leczy moje córeczki. Jedyną wadą jeśli można to tak nazwać to jest to że trzeba o wszystko zapytać. Żadko sama mówi o stanie dziecka. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Jachyra

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Bardzo szczegółowy wywiad, dokaładne badanie. Jasne wyjaśnienie przypadku i uzyskana odpowiedź na wszystkie pytania/ wątpliwości. Zdecydowanie lekarz godny polecenia

lekarz Jerzy Tarnowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Lubelska 20
21-100 Lubartów

Super lekarz . Kompetentny. Godny zaufania.Wszystko wytłumaczy . Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Teneta

Krakowska 50
Krosno

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

Krzysztof Brzęcki

Gabinet
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Bardzo kompetentny, spokojny, uprzejmy, potrafi wysłuchać pacjenta. Konkretna rozmowa i opinia na temat choroby. Omówienie sposobu leczenia. Bardzo POLECAM - nie zawiedziecie się państwo !!!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Piergies

Pediatra, Pulmonolog

publiczna
Wysłouchów 13
Kraków

Miła , sympatyczna i kompetentna Pani Doktor , z doskonałym podejściem do dzieci. Moja córka ( obecnie 7 lat ) od zawsze miała ogromny dystans do lekarzy - na widok białego fartucha uciekała gdzie popadnie i nie można jej było w żaden sposób zmusić do żadnego badania. Ok. 4 lata temu trafiliśmy pod opiekę Pani dr Piergies i sytuacja zmieniła się diametralnie. Nasza córeczka bez żadnego oporu idzie na wizytę ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marek Orski

Pulmonolog, Alergolog

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. To on w końcu postawił prawidłową diagnozę. Nie zapomnę czasów kiedy moja skóra przypominala pergamin z ranami na dłoniach, przegubach. Miesiącami chodziłam do lekarzy którzy nie potrafili okreslić co mi jest. Chociaż testy nie wyszły,alergolog stwierdził od razu że mam atopowe zapalenie skóry. Po tygodniu widoczne już były pierwsze efekty leczenia. Teraz praktycznie ran na ciele nie mam , choć mam wrażenie że alergolog na siłę próbuje ...

dr n. med. Michał Bednarek

Internista, Pulmonolog

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo wysoka wiedza mimo młodego wieku. Potrafi wytłumaczyć leczenie wyjątkowo cierpliwie i skutecznie. Życzę wszystkim jednostkom zdrowia takich lekarzy.

lekarz Waldemar Webner

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Bardzo dobry lekarz rodzinny i pulmunolog. Odkąd do niego chodzę moja astma nie jest dla mnie żadnym problemem. Jestem bardzo zadowolona i mogę go uczciwie polecić innym.

lekarz Urszula Świetlik-Malesa

Pokoju 33
Biała Podlaska

Przez trzy lata jeździłem do różnych lekarzy i nikt nie mógł znaleźć przyczyny mojego duszenia się. Pani doktor znalazła przyczynę i odpowiednie leki. Przy stosowaniu przepisanych leków nie tylko przestałem się dusić, ale zacząłem również biegać (krótkie dystanse).
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Zenon Bukowczan

3 Maja 10
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo rzeczowy, doświadczony i kompetentny lekarz. W dodatku miły i sympatyczny. Rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Jarosław Pawłowicz

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Mialam NIE przyjemnosc Poznac Pana Dr. Mama w roku 2022 miala pieciokrotnie zapalenie pluc i poprosilam o diagnoze dlaczego sie tak dzieje. Pan Dr. nie zrobil zadnych badan poza przylozeniem trzy razy sluchawki do plecow. Byl arogancki , zimny i malo zainteresowany. Wizyta trwala pare minut, szybka zaplata i dluga lista lekarstw. Po wyjsciu z gabinetu nadal nie mamy diagnozy. Bardzo przykre.
Opinia dodana przez: Elisabeth

Cezary Rybacki

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Na początku roku mąż zaczął kaszleć i miał gorączkę. Lekarz w ośrodku posłuchał i dał antybiotyk. Nic nie pomagało. Dalej dawał jeszcze dwa antybiotyki i nic nie pomogło. Skierował do pulmonologa jednego i też dostał antybiotyki, mówił że na zdjęciu jest zapalenie płuc. Mąż ciągle miał gorączkę. Drugi pulmonolog skierował do szpitala, pobrali próbki dali antybiotyk i i powiedzieli, że to zapalenie płuc. Mąż coraz gorzej się czuł. Poszliśmy do ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Władysław Galej

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 3 pok. 23
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.
Opinia dodana przez: m
Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Oby każdy lekarz był taki jak dr Wróbel. Już na pierwszej wizycie postawił trafna diagnozę, przepisał leki dzięki którym mogłem zacząć normalnie funkcjonować. Odwiedziłem na prawdę wielu lekarzy, ale zaden nie dorasta dr Wróblowi do pięt. Wszystko dokładnie tłumaczy, wizyta przebiega w miłej atmosferze, jest wyrozumiały, ma ogromną wiedzę, nie tylko w swojej dziedzinie. Z całego serca polecam !!!! A Panu Doktorowi bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Łukasz