dr n. med. Zenon Bukowczan

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia i zaufania. Jeśli jest tylko w domu nie odmawia wizyty (nawet w niedzielę i święta), bo rozumie, że infekcja u dziecka czasami szybko postępuje i dziecko nie może czasami czekać do poniedziałku. Podczas wizyty dokładnie bada, nie tylko osłuchowo, ale także nos, uszy, brzuch jeśli trzeba. Stawia trafne diagnozy, przepisuje leki głównie na receptę, dosyć drogie ale najważniejsze, że skuteczne, nie antybiotyki i nie jakieś syropki z apteki, które tak naprawdę oprócz wody i cukru w swoim składzie niewiele zawierają.

Muszę powiedzieć że lepszego lekarza nie spotkałem, takiego lekarza to szukać ze świeczką, miły, uprzejmy, wyluzowany, dobrze rozumie pacjenta i jego problemy, leki daje drogie ale skuteczne i szczerze wolę dać za lek kilka złotych więcej niż tani badziew który mi nie pomoże. Lekarz na piątkę ! idealny.

Lekarz na piątkę ! idealny.

Pan dr na pewno ma dużą wiedzę, lecz czasem gubi go rutyna. Moje dzieci dostały leki, bez badań alergicznych. A wynik takich badań powinien być chyba podstawą do włączenia w leczenie leków przeciwalergicznych. Wizyta z dwójką dzieci trwała 45min. z czego 20 było poświęcone mi , a przez resztę czasu pan rozmawiał (2 rozmowy telefoniczne), gdyby dzwonił jakiś pacjent o poradę, nie miała bym pretensji, ale dr rozmawiał ze swoją córką o pierdołach, a ja z 2 dzieci czekałam , aż łaskawie skończy. Płacę za wizytę, a dr potraktował nas strasznie lekceważąco.Teraz chodzę do dr Cabana i jestem z jego usług bardzo zadowolona. Odradzam dr Bukowczana

Dziwię się bardzo,tym wszystkim opinią.To chyba wszystko pisze rodzina pana Zenona.Pomimo dużych kosztów leczenia(przepisał leki tak żeby być u Niego trzy razy)300zł to fatalnie rozpoznał chorobę a dokładnie nie rozpoznał jej w ogóle.Na szczęście trafiliśmy od ordynatora szpitala dziecięcego,który powiedział nam żeby odstawić te leki bo są przeznaczone w ciężkich przypadkach astmy stwierdzonej!!!!nasz syn miał tylko druga infekcje z rzędu ,dlatego kaszlał długo!!!Doktor Zenon przepisał te ciężkie laki w oparciu o sprawdzenie gardła i osłuchanie płuc !!!!!!!!nie dajcie się więcej oszukiwać i naciągać na kasę!!w dodatku trzeba za takie pieniądze czekać standardowo 2 godziny w kolejce co nasz syn przypłacił kolejną chorobą.

Leczę u doctora Bukowczana dwójke dzieci od kilku lat. Świetny fachowie,olbrzymia wiedza, nowoczesne metody leczenia. Cena za wizytę

lekarz bardzo niemiły , mówił przy dziecku żebyśmy inchalator sobie w dup..wsadzili a zamiast tego kupili od niego to co on oferuje, pomylił się w diagnozie i przepisał ciężkie sterydy przeznaczone dla osób dorosłych małemu dziecku , na pół roku !!! skandal , ten lekarzyna to pomyłka

Bardzo dobry lekarz, ogromna wiedza, świetne podejście do pacjenta, nie gwiazdorzy, jest normalny facet , ludzki !

Bardzo dobry lekarz. Moja córeczka miała antybiotyk za antybiotykiem a on potrafił jej pomoc. Jako jedyny nas nie zlekceważył, rozpoznal chorobę i dobrał leki, dziękujemy. W każdej chwili potrafi doradzić telefonicznie. Teraz jestem spokojna o moją córeczkę. Polecam każdemu , a zwłaszcza tym którzy nie wiedzą dlaczego ich dziecko w nocy bardzo kaszle a wszystkie wyniki wychodzą wporządku

Swietny lekarz leczymy sie u .Pana Doktora 3 lata a od 2 lat moje dzieci nie mialy aplikowanych antybiotykow leczy rewelacyjnie I jak widac mozna bez antybiotykow- dodam ze wczesniej w sezonie zimowym antybiotyk co miesiac to byla norma na szczescie trafilismy do doktora Bukowczana I to sie zmienilo. Dziekujemy mu za to ze jest polecam go wszystkim znajomym