dr n. med. Zenon Bukowczan

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

polecam wszystkim , którzy szukają dobrego specjalisty i życzliwego lekarza, który nigdy nie odmawia pomocy.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zanim do niego trafiłam moje dziecko co miesiąc miało jakiś antybiotyk, a on pierwszy mi pokazał że da się żyć bez antybiotyków. Świetny specjalista, bardzo dobra opieka zarówno w czasie wizyty prywatnej jak i w przychodni przy szpitalu. Rozdaję jego nr telefonu jak tylko usłyszę że ktoś potrzebuje pomocy. Ja też do niego pojechałam z polecenia koleżanki.

Gdyby tylko połowa polskich lekarzy tak zajmowała się swoimi pacjentami jak doktor Bukowczan , bylibyśmy najmniej chorującą nacją. Fantastyczny specjalista, cudowny człowiek,CIERPLIWY UŚMIECHNIĘTY ,ŻYCZLIWY, moje dzieci uwielbiają wizyty u pana Doktora.Leki które przepisuje działają od razu a dzieci szybko wracają do zdrowia -dla mnie osobiście bardzo ważne jest również to , że przepisuje leki, które mają najmniej skutków ubocznych , niewielu lekarzy zwraca na to uwagę. Nigdy nie odmawia pomocy -dzięki niemu moje dzieci trzy razy uniknęły pobytu w szpitalu za co bardzo Mu dziękuję.

bardzo pomógł moim stynom zawsze przyjmie ,zna się na leczeniu astmy ,stroni od antybiotyków

Super lekarz, bardzo miły, potrafi tak podejść do małego dziecka że maluch nie płacze. Moje dziecko ma nietolerancję pokarmową. Po tygodniu stosowania leków przepisanych przez pana doktora już widać poprawę zarówno na skórze dziecka jak i w jego zachowaniu.

Bardzo dobry lekarz.Odwiedzamy go już od 4 lat i jest poprawa zdrowia ;D.Po wielu latach leczenia u innych lekarzy pana doktor podjol wlasciwą diagnoze.Brawo dla niego KOCHAMY GO !!! Rodzina z Śląska :)

Rodzina z Śląska :)

Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista. Niezwykłe podejście do dzieci - wzbudza zaufanie, żartuje - moje dzieci uwielbiają Pana Doktora. Dysponuje znakomitą wiedzą, zna najnowsze metody leczenia, a przede wszystkim potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć skomplikowane mechanizmy chorób. Bez wahania powieżam mu zdrowie całej mojej rodziny. Kochamy Pana Doktora !

fantastyczny człowiek, świetny lekarz jak sie wychodzi po wizycie od pana dr to juz się jest zdrowszym a specyfiki działaja juz od pierwszego podania, leczymy u dr nasza córeczke ma dopiero roczek jestem bardzo zadowolona!!!! pozdrawiam , mama

pozdrawiam , mama

polecam kazdemu , świetny lekarz , nigdy nie odmawia pomocy , nowoczesne metody leczenia , bez nadużywania antybiotyków , jestem bardzo zadowolona

Po kilkuletnich wizytach u różnych lekarzy u mojej córki nie było widać oznak poprawy zdrowia (przewlekły kaszel od jesieni do wiosny - osłuchowo zawsze czysta). Po wizycie u dr Bukowczana i zastosowanym leczeniu lekami wziewnymi efekty zdrowienia było widać z dnia na dzień. Polecam go swoim znajomym.