dr n. med. Zenon Bukowczan

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Swietny lekarz leczymy sie u .Pana Doktora 3 lata a od 2 lat moje dzieci nie mialy aplikowanych antybiotykow leczy rewelacyjnie I jak widac mozna bez antybiotykow- dodam ze wczesniej w sezonie zimowym antybiotyk co miesiac to byla norma na szczescie trafilismy do doktora Bukowczana I to sie zmienilo. Dziekujemy mu za to ze jest polecam go wszystkim znajomym

Bardzo dobry specjalista, posiada ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta

Bardzo dobry specjalista, posiada ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta

Miły i bardzo kompetentny lekarz. Prawdziwy pediatra, prawdziwy laryngolog i prawdziwy alergolog - a to się bardzo zadko zdarza

nie znam doktora w prywatnym gabinecie natomiast w publicznym doskonale, potraktował mnie lekceważąco, trafiłem z dolegliwościami żołądkowymi, z krwawieniem z dolnego odcinka przewodu pokarmowego na co mnie zbył ze to normalne i przepisał jakieś tableteczki które mi zaszkodziły, ciągle patrzy na zegarek i czujesz sie jak bym zawracał mu głwe-zdecydowanie nie polecam

gorąco polecam dr Bukowczan zaczęła co prawda dopiero jeździć do doktora ale poprawe na skorze mojej córeczki można zabaczyć odrazu dlatego polecam gorąco.

Dysponuje dużą wiedzą, spokojny, świetny specjalista. Polecam w ciemno

Dysponuje dużą wiedzą, spokojny, świetny specjalista. Polecam w ciemno

Bardzo dobry,dzieci go lubią.Zajmuje się moimi dziećmi już 10 lat polecam w ciemno.

Świetny lekarz, chodziłam z moim dzieckiem od lekarza do lekarza ktorzy nic nie pomagali, az w koncu trafilam do dr Bukowczana i cud :) wszystkie plamki na ciele zniknely, wysypka juz ani raz sie nie pojawila. I wszystko dzieki jednemu syropowi ktory przepisał :) a wczesniej byly rozne masci, kropelki, pudry i nic

Super kompetentny , polecam .Leczyli dziecko rok i nie mogli mu pomóc ,dr Bukowczan pomógł w tydzień !

Lekarz z którego usług można korzystać tylko w prywatnym gabinecie

Lekarz z którego usług można korzystać tylko w prywatnym gabinecie