Lekarze Pulmonolog

lekarz Marta Wojdyło

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Zasole"
32-626 Zasole

Korzystam z porad Pani Doktor od ponad 25 lat i z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentny lekarz.

lekarz Jolanta Zacharczuk

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani doktor to wspaniały lekarz ,kompetentny ,znający się na tym co robi.Polecam w 100% Panią doktor,po trzech wizytach w poradni już nie taka straszna moja choroba jak myślałem ..POLECAM
Opinia dodana przez: edward

lekarz Monika Knap-Gawęda

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor Monika Knap-Gawęda to lekarz z ogromnym doświadczeniem. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Bardzo otwarta i pełna empatii. Trafna diagnoza i leczenie,co szybko człowieka stawia na nogi. Doktor Monika Knap-Gawęda to lekarz godny polecenia.

lek. med. Katarzyna Krejci-Badowicz

Pulmonolog, Internista

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
83-200 Starogard Gdański

Najwyższy profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor opiekuńcza i cierpliwa. Potrafi w prostych słowach wytłumaczyć pacjentowi jego problem zdrowotny. Polecam.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Doskonały człowiek. Niesamowity lekarz. Ogromne poczucie humoru. Kompetencja i sumienność. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Rafał Kubarek

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Doskonały pulmonolog, z bardo dobrym przygotowaniem

dr n. med. Joanna Markiewicz

Głęboka 29
Lublin

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta, poświęca czas tyle ile wymaga tego postawienie dobrej diagnozy. Zawsze życzliwa,uśmiechnięta

lekarz Zbigniew Pajzderski

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny lekarz, leczył moje dzieci i dzieci mojego brata. Ogromne doświadczenie, chyba był ordynatorem w średzkim szpitalu przez lata. Ma nasze całkowite zaufanie
Opinia dodana przez: Kamil Z.

lekarz Anna Tomaszewska-Nóżka

Czerwiakowskiego 2 lok. 4
27-300 Lipsko

Polecam z całego serca. Pani doktor leczy mnie od dłuższego czasu. Idealnie dobrane leki po których widać poprawę.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Sławatyniec

Pediatra, Pulmonolog

Zakład Usług Medycznych Przychodnia "CENTRUMMED"
Bohaterów Modlina 28
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry specjalista, kiedy mu się zaufa i podda jego wskazówkom dziecko ma największe szanse na wyzdrowienie. Barbara

dr n. med. Anna Sochoń

Pediatra, Pulmonolog

Warszawa

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam! p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78

Marek Tańcula

SZPITAL PULMONOLOGICZNY
PILCHOWICE
Pilchowice

Dzień dobry! Cieszę się, że mogę na forum wyrazić swoją wdzięczność panu doktorowi za poświęcony mi czas i kompetentne i z sercem podejście do mego problemu.Moją zmorą były uciążliwe ataki kaszlu. Porady u laryngologa czy alergologa nic nie dały, a ja czułam się coraz to bardziej zdesperowana. Dopiero wizyta u pana doktora w gliwickiej poradni, skierowanie mnie do szpitala, poddanie specjalistycznym badaniom uczyniły cuda.POLECAM WSZYSTKIM I DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: ZOFIA WRÓBEL

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci
{'id': 27719, 'name': u'Ostro\u0142\u0119ka'} Pediatra
                                       lek. med. Wojciech  Jakowicki

lek. med. Wojciech Jakowicki

Pediatra, Alergolog

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

dr Krzysztof Filipek

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

cierpliwy i kompetentny ma bardzo dobre podejście do chorych oby więcej było takich lekarzy.

Małgorzata Kałużna

Pulmonolog, Alergolog

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna
Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

lekarz Barbara Załęska

Internista, Pulmonolog

Ośrodek Diagnostyczno - Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia
ulica Matejki 5a
58-300 Wałbrzych

Kompetentna ,uprzejma dla ludzi , z podejściem do osób starszych.Mało jest takich lekarzy w Wałbrzychu.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Koryna Gajek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Pani Doktor to wspaniała lekarka bardzo miła sympatyczna dokładna z dużą wiedzą. Godny polecenia lekarz

dr n. med. Adam Fangrat

Pulmonolog, Specjalista USG

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jarosław Wlazło

ul. Graniczna 6 EF
63-800 Gostyń

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina