Pulmonolog Lublin

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Gabinety lekarskie
Wallenroda 13
Lublin

Pani doktor Horaczyńska w 100% profesjonalna. Poświęciła córce godzinę czasu, zrobiła spirometrie, testy skórne i zebrała bardzo dokładny wywiad. Bardzo dokładnie wytłumaczyła jakie leki i jak długo podawać. Przede wszystkim nie daje leków "do końca życia" jak inni lekarze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i przekazana wiedzę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Anna Pardus

Pediatra, Pulmonolog

NZOZ

Lublin

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor a leczę dziecko od kilku lat, nie ma problemów z dostaniem się jak do innych placówek specjalistycznych, polecam w 100%
Miałam szczęście trafić do Pani Doktor po kilkuletnich próbach leczenia wielokrotnie nawracających zapaleń górnych dróg oddechowych. Leczona byłam objawowo u lekarzy domowych. W zasadzie pogodziłam się z chorobą. Tymczasem zostałam tu przyjęta i wysłuchana z uwagą, starannie przebadana (leczenie i komplet badań "na NFZ") - leczenie od razu trafione. Żyję, oddycham pełną piersią od trzech lat. Chylę czoła przed wiedzą, profesjonalizmem i życzliwością. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Barbara Rybacka-Chabros

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miałem przyjemność konsultować się u Pani Doktor dwukrotnie. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć.
Opinia dodana przez: BRCH

dr n. med. Robert Kieszko

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Witam serdecznie,mam prosbe czy ktos wie gdzie prywatnie przyjmuje dr Robert Kieszko?Bardzo mi na tym zalerzy prosze o pomoc
Opinia dodana przez: ania

lekarz Grażyna Żywicka

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Lublin

Moim dzieciom pomogła. Dwie wizyty i spokój na 5 lat. Dodam tylko, że dzieci poprzednio chorowały bardzo często, 2 letnie wtedy dziecko miało już kilka razy zapalenie płuc. Dr jest bardzo dobrym specjalistą w swoiej dziedzinie a jeśli ktoś ma schorzenie innego typu to niech szuka lekarza specjalisty który może mu pomóc. Dlaczego spokój na pięć lat? Ponieważ teraz wystąpił u jednego z dzieci problem laryngologiczny i szukam specjalisty w ...

dr Magdalena Żyśko

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Znakomita, lekarz jakich się poszukuje,traktuje swój zawód jako misję, potafi pocieszyć nawet umierającego

lekarz Stanisława Guślińska-Skruch

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Lublin

Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście do pacjenta, dobre rozpoznanie choroby.
Godny polecenia fachowiec! Na wizytę udałem się z dziadkiem, który jest astmatykiem. Dodam,że jako starszy człowiek ma ograniczone zaufanie do nowych lekarzy. Pan doktor skutecznie go do siebie przekonał między innymi indywidualnym traktowaniem oraz skutecznym leczeniem,którego efekty dość szybko były wymierne. Szczerze polecamy!

lekarz Jolanta Zacharczuk

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani doktor to wspaniały lekarz ,kompetentny ,znający się na tym co robi.Polecam w 100% Panią doktor,po trzech wizytach w poradni już nie taka straszna moja choroba jak myślałem ..POLECAM
Opinia dodana przez: edward

Pulmonolodzy w Lublinie