Poznań Pulmonolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Szamarzewskiego 31 m 8
60-569 Poznań

znakomity LEKARZ, FACHOWIEC, a przy tym wielki Człowiek podchodzący do pacjenta z sercem i zrozumieniem!!!! Lekarz, który będąc "przejazdem obok" potrafi wejść do domu wyleczonego już pacjenta i znaleźć kilka minut, aby sprawdzić jak się pacjent czuje!!!! Obyśmy mieli wszystkich takich Lekarzy, a nie urzędników OZ!!!!

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie,
dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny.
Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie ...

Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik.

DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE.

Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.

Opinia dodana przez: Janina Kulińska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Solna 21
61-736 Poznań

Idealny lekarz z podejściem do małego pacjenta. Kompetentny, pomocny, sympatyczny. Lekarz z powołania. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Bogusławskiego Wojciecha 16
60-214 Poznań

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!

Opinia dodana przez: Daniel

Pilicka 19 lok. 2
60-401 Poznań

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, z uwaga słucha pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, niezwykle kompetentna, oddana swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Lidia

Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!

Poznań

Pani doktor bardzo wnikliwa i rzeczowa.Zadaje dużo pytań i uważnie słucha odpowiedzi.Bardzo miła, sympatyczna i szczerze oddana pacjentowi.
Bardzo polecam p doktor -wdzięczna pacjentka z Leszna

Bardzo polecam p doktor -wdzięczna pacjentka z Leszna

Opinia dodana przez: Maria

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Koleżanka mi poleciła mi panią Grażynkę. Jest na prawdę świetna. Bardzo miła osoba. Wszystko poszło szybciutko. Fajnie.

Opinia dodana przez: Ada

Opinia dodana przez: zmierzch1 zmierzch1

Gabinet Lekarski
Gostyńska 65
Poznań

Pani doktor to chyba najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo szybko mnie zdiagnozowała, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze! Więcej takich lekarzy!

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Świetny lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie diagnozuje i leczy.Do tego jest zawsze miły i uśmiechnięty.Polecam z całego serca.