dr n. med. Szczepan Cofta

Internista, Pulmonolog

Lekarz jakich mało, z powołania, z uśmiechem i szeroką wiedzą.

Lekarz jakich mało, z powołania, z uśmiechem i szeroką wiedzą.

Odradzam tego lekarza! Jest mało zorientowany co tak naprawdę dolega pacjentowi, do tego ciągle ma mało czasu i nie można nawet porozmawiać z nim o tym jakie planuje lecznie. A jeśli już leczy to tylko według utartych schematów, podaje do tego leki, które zamiast pomagać szkodą pacjentowi. To, że jest uśmiechnięty nie znaczy że jest dobrym lekarzem. Uważajcie na to co podaje choremu i jakie leki. Nie informuje on bowiem o skutkach jakie mogą wywoływać. Jest to temat tabu. Zdecydowanie nie jest on lekarzem, którego bym poleciła.

Najlepszy lekarz, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Leczyłam się u niego na gruźlicę płuc (mam 29lat) - zawsze gotowy do pomocy, przejęty, zaangażowany, zainteresowany. Wszystkie badania, konsultacje, pełna diagnostyka, zabiegi, rehabilitacja - sprawnie zorganizowane, przeprowadzone. Doprawdy nie potrafię wyobrazić sobie lepszej opieki. Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewielu:)

Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Niesamowity człowiek, niesamowity lekarz.

Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Niesamowity człowiek, niesamowity lekarz.

Rzeczywiście warto polecić choć bardzo zajęty.

Rzeczywiście warto polecić choć bardzo zajęty.

Kiedyś faktycznie bardzo dbał o pacjenta teraz gdy ma 2 gabinety prywatne pracuje w 2 szpitalach to czy ma czas na kompleksowe zajęcie się pacjentem? Teraz już nie

rewelacja , doskonały specjalista - odżyłem na nowo marian

rewelacja , doskonały specjalista - odżyłem na nowo

marian

Boży człowiek,narzędzie w rekach Dobrego Boga. Zatroskany nie o siebie ale o pacjenta, o każdego człowieka.

Dobry lekarz, ale używając języka młodzieży "lanser". Lubi zamieszanie i marketing wokół swojej osoby!

Miałem do czynienia z wieloma lekarzami, ktorzy chcieli pomoc ale niestety nie dali rady. Aż w końcu poszukalem innego , ktorego poleciła mi znajoma z Poznania. Pan doktor Cofta od razu zabrał sie do cięzkiej pracy, robił mi osobiscie badania , wytłumaczył mi co to jest za choroba jak ona postepuje co z nia robic itd. Naprawde nic złego o nim nie mogę powiedzieć zgadzam sie z tą osoba co napisała , że to anioł :)