Lekarze Radiolog

Katarzyna Steinhof-Radwańska

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

wielki Człowiek i wielki Lekarz. Znawca prawideł medycyny, dociekliwa w mądry sposób, racjonalna, uczuciowa i wspierająca. Niewiele znam takich lekarzy.
Pani doktor Czekajska wykonuje USG bardzo dokładnie. Zarówno ze skierowaniem jak i prywatnie. Poświeca na to tyle czasu ile potrzeba. Godna polecenia

dr n. med. Marek Olszycki

Przychodnia
Przędzalniana 66
90-338 Łódź

Wspaniały,dociekliwy,życzliwy i bardzo kompetentny.Podchodzi bardzo kompleksowo do pacjenta , nie sugeruje sie tylko podpowiedzią zainteresowanego.Sam doszukuje się przyczyny i wspaniale współpracuje z lekarzami innych specjalności.

lekarz Marcin Kulpa

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Ciotka z Krakowa przyjechała bo ząb ja rozbolał. Nie wiem czemu wlazła na usg brzucha , bo dr nie robi rtg zębów. Ktoś ją żle skierował. Ale to nic, miała dwa w jednym, i przy okazji dr jej prześwietlił kolano a zakończył na kręgosłupie. Niesamowita perfekcja. Nie spotkałem się z czymś takim. Pozdrawiam Kraków.
Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną

Robert Bibik

Onkolog, Radiolog

Praktyka Lekarska Robert Bibik
94-048

Lekarz z powołania. Lekarz który powoduję uczucie przyjaźni i pełnego zaufania do Doktora ze strony pacjenta. Życzę Panu spełnienia marzeń i rozwijania swojego Talentu jakim jest bycie prawdziwym lekarzem.
Opinia dodana przez: Pacjent z Kalisza

lekarz Wojciech Okła

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Wspaniały przemiły mądry kompetentny lekarz. Podaje trafne diagnozy. Polecam wszystkim wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jacek Krzymiński

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Rzeczowy , konkretny, pomocny i bardzo dobry specjalista. Posiada najnowszy sprzęt. Serdecznie polecam pana doktora ☺️
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Piotr Jankowski

20-555 Lublin

Lekarz dokładnie skupia się na wykonywanym usg. Miałem problemy z żołądkiem lekarz bardzo szybko i dokładnie opisał co jest nie tak w moim brzuchu. Najmilszym zaskoczeniem było jak lekarz przyjął moją 7-letnią córeczkę. Lekarz jest tak sympatyczny i miły ,że dziecko nie boi się doktora, bez żadnego strachu i płaczu chodzimy z córcią do lekarza.

lekarz Edyta Kaźmierczyk

20-555 Lublin

Wykonuje różnego rodzaju badania usg, jest dokładnym lekarzem z długim stażem, razem z moim siedmioletnim synem korzystamy z usług i Pani doktor.Polecam bardzo gorąco Panią doktor ponieważ jest bardzo dobra w tym co robi.
Lekarz wykonuje ogólne USG gdzie w szegółowy sposób opisuje takie badania. Do tego zawsze powie coś od siebie, zażartuje i rozluźni atmosferę.

dr n. med. Konrad Krzyżanowski

20-555 Lublin

Doktor jest bardzo miły , z troską podchodzi do pacjenta , do tego jest dobrym specjalistą , byłam u niego na usg jamy brzusznej razem z ciocią , obie jesteśmy zadowolone , znajomym , którzy usg potrzebują polecam z czystym sumieniem.

lekarz Jacek Żak

Radiolog, USG

Prywatny gabinet Specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
34-120 Andrychów

Świetny lekarz..w swoim życiu nie spotkałam tak pozytywnego człowieka, uśmiechnięty,optymistyczny,człowiek o wielkim sercu.Potrafi pocieszyć uspokoić ideal lekarza.Oby więcej tak podchodzących do swoich specjalizacji lekarzy .Powinni co poniektórzy brać z doktora przykład.Brawo panie doktorze jest pan aniołem chodzącym po ziemi.Dziekuje za dobre słowa i to optymistyczne zachowanie przy którym człowiek czuje się jak gdyby przyszedł do kosmetyczki a nie na badania , świetny humor mimo że wizyta NFZ.Polecm z całego serca ...
Opinia dodana przez: Ewelina Sz

Maciej Mgeładze-Arciuch

os. Medyk 12
11-700 Mrągowo

Rekomenduję Doktora Mgeładze. Moje jedno dotychczas badanie USG odbyło się bardzo profesjonalnie, otrzymałam bardzo szczegółowe informacje dotyczące wyniku, wstępna diagnoza dr Mgeładze potwierdziła się w 100% w badaniach laboratoryjnych. Dodatkowo, co również ważne, dr Mgeładze jest bardzo serdecznym człowiekiem i planuję oczywiście badać się u niego w przyszłości.
Opinia dodana przez: aseasyasitis

lekarz Zofia Bondyra

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok

Polecam wszystkim, znakomity lekarz, życzliwy dla wszystkich.

lekarz Jacek Kocur

Gabinet USG
Mostowa 25
Poznań

Pan doktor bardzo sympatyczny, badanie wykonuje z niezwykłą cierpliwością i troską o pacjenta. Zrozumiale wyjaśnia wszystko podczas badania. Nie patrzy na czas tylko na pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka OnkoTeam

lekarz Ewa Wodzińska

ulica Kościelna 26/22
60-538 Poznań

Z racji konieczności bycia pod obserwacją, mniej więcej 2 razy w roku pojawiamy się u pani doktor na usg brzucha z 4 letnią córką. Pani doktor z dużą cierpliwością, dokładnością, spokojem wykonuje badanie. Poświęca wystarczającą ilość czasu, nie spieszy się. Zawsze w opisie porównanie do poprzednich wyników. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Adam Lewandowski

Gabinet USG
Mostowa 25
Poznań

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Jeśli ktoś szuka takiego lekarza to z czystym sumieniem mogę go polecic!
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Norbert Grel

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Zarówno świetny lekarz, jak i uprzejmy, miły człowiek. Rzeczowo na bieżąco wyjaśnia badany organ. W każdym jego słowie czuć spokój. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin
lPan doktor Kołodziej Ireneusz nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił ...

dr n. med. Małgorzata Pliszczyńska-Steunden

20-555 Lublin

Doktor fachowo wykonuje różnego rodzaju usg. Miałem problem z nerkami ,lekarz szybko postawił diagnozę która naprawdę mi pomogła. Jestem bardzo zadowolony z Pani doktor.