Lekarze Radiolog

dr Jolanta Sikorska

Szpital MSWiA , Rexmedica
Warszawa

Polecam robienie badań u Pani Doktor. Bardzo kompetentny radiolog, który rozmawia!! ze swoimi pacjentami. Opisy badań są bardzo szczegółowe, a przede wszystkim można im wierzyć. Potrafi rozpoznać schorzenie, nawet jeśli inni sobie nie radzą. Polecam wszystkim, a w szczególności tym, którzy mają problemy z układem kostno-stawowym.
Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb

lekarz Ewa Janik

Szpital Specjalistyczny
84-200 Wejherowo

Diagnoza się sprawdziła.Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu,trzeba patrzeć sercem.

lekarz Dariusz Nowak

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

............................................. Pan Doktor niestety zmarł. .............................................

lekarz Joanna Jerominko

NZOZ "Lekarze Rodzinni" w Lipnie
ulica Kościuszki 5
87-600 Lipno

Polecam panią doktor. Przemiła osoba i bardzo swobodna atmosfera podczas wizyty. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Iwona Gralec

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

Według mnie pełny profesionalizm,pani doktor badała mnie bez pospiechu i bardzo dokładnie no i cena za badanie najnizsza jaką znalazłem w Wałbrzychu
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Dariusz Gos

Czumy 16a/25
01-355 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny, dokładny, uprzejmy, godny zaufania, wszechstronny, bliski ideału lekarz diagnosta, uwielbiany przez pacjentów.

Paweł Poluha

Zakład Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii
Lublin

Niesamowity człowiek. Bez zastanowienia oddajcie się w ręce dr Pawła. Sumienny profesjonalista podchodzacy do swojej pracy z pasja. Zawsze mial czas aby odpowiadać na moje pytania, nie zostawił mnie w trakcie leczenia tylko z upartoscia dążył do zakończenia sprawy. Embolizowal mi naczyniaka w mózgu. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Rządkowski

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
ulica Kolegialna 19
09-402 Płock

Pan Doktor opisał już kilka moich RM i jak do tej pory to są najlepsze opisy jakie miałam. Każdy najmniejszy szczegół jest bardzo dobrze opisany i wzięty pod uwagę nie to co inni. Polecam.

lekarz Marcin Miś

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Jestem wdzięczna doktorowi za uratowanie życia. Zabieg się udał czuję się dobrze. Doktor jest godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Monika Odyniec-Nowacka

ulica Bobrowiecka 3/178
00-728 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba. Wreszcie zrozumiałem co i jak. Dużo cierpliwości i spokoju. Pomogła mi przezwyciężyć strach.

lekarz Andrzej Sawala

NZOZ Gabinet Stomatologiczny
Gnieźnieńska 4
88-430 Janowiec Wielkopolski

Miałam przyjemność spotkać się z panem doktorem jeszcze jak jeździł karetką. Bardzo konkretny i rzeczowy człowiek, zabierał mojego ojca do szpitala, wszystko wyjaśnił. Kilka lat później trafiłam do pana doktora ze zdjęciem rtg. Doskonały fachowiec, ogromna wiedza i doświadczenie. Pan doktor uratował mi życie. Polecam. jeśli ktoś szuka dobrego fachowca od opisów zdjęć i badań usg to ten pan jest jak najbardziej godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Beata Brzęk-Pilarska

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Wspaniały człowiek - lekarz, ktory szanuje pacjenta i wodzi w nim człowieka, a nie tylko przypadek.

lekarz Elżbieta Roslan

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia - doświadczony fachowiec. Aktualna (wrzesień 2011) lokalizacja gabinetu ul. Sobieskiego 237 II p (na dole budynku jest PKO).

dr n. med. Andrzej Guzecki

RTG, Radiolog

Ogólna 7
Warszawa

Piekny i wspanialy lekarz, bonne fete, tlumaczenie choroby i milosci, poswiecony czas,uprzejmosc,elegancja, wszystkie zlety jakie moze miec DR, A guzecki GODNY POLECENIA

dr Anna Kocurek

Polsko-Francuskie centrum medyczne
Narutowicza 21
31-221 Kraków

Pani doktor bardzo indywidulanie podeszla do mojego przypadku, robiła mi badanie usg piersi oraz ślinianki przyusznej. Bada bardzo dokładnie, objaśniając jasno co widzi na monitorze oraz jakie są kolejne etapy postępowania z wykrytymi zmianami. Kompetentna i przyjaźnie nastawiona do pacjenta - polecam.
super lekarz polecam!!! kameralna miła i dyskretna obsługa pacjenta polecam centrum medyczne i lekarza
Opinia dodana przez: Barbara Jarosz

lekarz Ashenafi Seyoum

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Doktor najwyższego uznania i zaufania. Fachowiec w swojej specjalności. Niezwykle precyzyjnie wykonujący opisy materiałów radiologicznych, bardzo dociekliwie wnika w chorobę pacjenta. Jego diagnoza jest trafna w 100%. Ma bardzo delikatne i przyjazne usposobienie do pacjenta co ma olbrzymie znaczenie w psychice chorego. Pozdrawiam Doktora - pacjentka Barbara

dr hab. n. med. Rafał Obuchowicz

ULTRAGEN Rafał Obuchowicz
Dąbska 18i
31-572 Kraków

Świetny specjalista! zdecydowanie polecam dr Obuchowicza. Ma ogromne doświadczenie, potrafi pomóc w każdej sytuacji. Widać zaangażowanie i pasje do wykonywania zawodu!
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jacek Filarski

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy w swoich opisach .Dokladnie i w sposób bardzo przystępny dla Pacjenta opisuje problem .Stawia bardzo trafne diagnozy . Niezwykle ciepły ,cierpliwy i otwarty na drugiego człowieka .
Opinia dodana przez: Iga