Lekarze Radiolog

lekarz Małgorzata Staszyc-Orzelska

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Ma bardzo duże doświadczenie, do tego jest miła , delikatna, uśmiechnięta , wykonuje usg profesjonalnie, moi lekarze sa bardzo zadowoleni ze sposobu opisywania, są bardzo czytelne, robiłem usg jamy i węzłów chłonnych , zajomym , ktorzy z mojego polecenia byli, tez sa bardzo zadowoleni.

Mariusz Furmanek

Gabinet lekarski
01-373 Warszawa

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Skromny, nie zadziera nosa. Dokładnie wczytuje się w wyniki, ogląda klisze. Ze wszech miar godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Małgorzata Suchcicka

Gorbatowa 24/3
07-410 Ostrołęka

Mało jest tak kompetentnych, starannych, a zarazem empatycznych lekarzy! Wszystkim bardzo polecam. Pani doktor wszystko dostrzeże, objaśni, pokieruje, a co najważniejsze nie zarzuci Was stertą niepotrzebnych nikomu zdjęć. Tylko to, co potrzeba!
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Piotr Dziurkowski

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Cudowny empatyczny lekarz ,banadnie na NFZ a pan doktor wyszedł, wyjaśnił, uspokoił i wytłumaczył co dalej ,no cudowny facet ! Nie spotkałam takiego lekarza
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Gaweł

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Pieczołowicie przeprowadzone badanie. Otrzymałem dokładne informacje i poradę co powinienem zrobić dalej polecam
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Radiolog
                                       dr Magdalena Serafin

dr Magdalena Serafin

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani dr Serafin to bez dwóch zdań świetny specjalista! Dokładna, bardzo sympatyczna a przede wszystkim bardzo cierpliwa. Szczerze polecam!

lekarz Paweł Górski

Ultra-Med s.c.
26-200

Lekarz z ludzkim podejściem i wysoką kulturą osobistą.Żadko się zdarza w środowisku lekarskim, że ktoś normalnie porozmawia z człowiekiem - a dr Paweł to potrafi. Wysłucha, wytłumaczy, doradzi. Specjalista z bardzo dużą wiedzą, a do tego miły sympatyczny i zawsze służący pomocą. Pełen profesjonalizm, polecam!

Paweł Olszewski

Radiolog, Stomatolog

Grodków

Wspaniały,cudowny człowiek.W dodatku -kompetentny,uprzejmy i ekspert w swoim fachu.Taki dentysta-taki specjalista powinien i jest według mnie godny polecenia każdemu.Dziękuje panie doktorze.Jest pan wielki.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Grzegorz Jędrzejewski

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Oprócz fachowego wykonania usg przez doktora Jędrzejewskiego ,lekarz jest bardzo kulturalną osobą o pozytywnym nastawieniu do pacjenta. Byłam raz u doktora na usg jamy brzusznej -od razu lekarz opisał (podczas badania usg) problem jaki występuje .Bardzo mi pomógł , jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna.

lekarz Leszek Szyiński

Radiolog

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Witam chciał bym wam polecić dr, Szyińskiego u którego dzisiaj byłem, widać że nie robi badań na szybko jak to połowa prywatnych lekarzy liczących tylko na $, tylko bada opisuję myśląc nad opisem a nie żeby puścić dalej klienta, jak nie jest czegoś pewien sprawdza jeszcze raz nie spiesząc się jestem bardzo zadowolony i nie żałuje wydanych pieniędzy na wizytę u doktora polecam!!!.
Opinia dodana przez: Kamil

prof. Bogdan Daniel

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

byłam na rezonansie magnetycznym w MSWiA Szczecin... super obsługa / P.Piotr obsługa tomografu/ ..potem powiedziano mi że pan profesor chce skomentować moją dolegliwość i otworzyły mi się oczy ...bo odkąd chodzę do lekarzy i na badania różnego typu z taką obsługą się nie spotkałam .. byłam na skier.NFZ SUPER pozdrawiam pana profesora i Piotra
Pani doktor Maria Palasik ,to wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. Jest bardzo miła i uprzejma, podchodzi do pacjenta z wielkim sercem robiąc wszystko ,aby postawic go na nogi. Dzieki opiece Pani doktor żyję. Wczesniej leczylam sie u chirurga onkologa - to nie ta droga . Onkolog chirurg nie wykryje Ci raka ,ale go wyhoduje tak jak w moim przypadku. Trzeba byc pod opieką onkologa klinicznego specjalista radioterapeuta, bo taki lekarz ...
Opinia dodana przez: BOGNA

Paweł Antkowski

USG Antkowski
87-800 Włocławek

KOMPETENTNY , DOBRZE TŁUMACZY CHOROBY , SYMPATYCZNY , UPRZEJMY , UWAŻAM TEGO LEKARZA ZA GODNEGO POLECENIA
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

dr Aleksandra Michalec

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pani doktor bardzo kompetentna i zaangażowana. Posiada dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Przyjazna i bezstresowa atmosfera w trakcie badania, Pani doktor wszystko tłumaczy i przeprowadza badanie z należytą dokładnością. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Danuta Dubińska

DOLVITA
15 -lecia 99
58-309 Wałbrzych

Profesjonalnie, dokładnie wykonuje i opisuje USG. Gorąco polecam!

lekarz Magdalena Jankowska

Radiolog

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Bardzo dobry lekarz. Godna polecenia. Miła, sympatyczna. Zna się na sprawie. Potrafi wysłuchać pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marian Kołodziej

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Do pana doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Z moim trądzikiem walczę od kilku ładnych lat, teraz przeprowadziłam się do Koszalina, więc musiałam znaleźć specjalistę tutaj. Pan doktor Gorlach był strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze: niezwykle uprzejmy, odpowiedział na każde moje pytanie, dokładnie wszystko wytłumaczył ( rysunki to bardzo dobry sposób, dzięki któremu wszystko jest bardzo przejrzyste). Po drugie- kompleksowa i dość długa terapia, ale efekty widać już po pierwszych dawkach ...

lekarz Leszek Piasecki

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

doskonaly radiolog-zaryzykuje stwierdzenie, ze najlepszy, a znam wielu, przemily czlowiek i przy okazji niesamowicie przystojny mezczyzna:))
wspaniały lekarz ciepły serdeczny zawdzięczam mu życie.
Jest wspaniałym,kompetentnym iuprzejmym lekarzem