dr Radosław Górski

Ortopeda

Brakuje słów, które mogły by opisać Pana doktora . Zawsze uważny, przedewszytkim liczy się dla niego dobro pacjenta. Na każde pytanie zawsze odpowie , wszytko wytłumaczy i cierpliwie czeka . Jak się cieszę, że trafiliśmy właśnie na Pana , moja siostrzenica jest nie ufna w stosunku do obcych , a Pana uwielbia , mogłaby rozmawiać o Panu godzinami :) Pan doktor jest nie licznym przykładem istnienia lekarza z powołania . Ogromny plus tego, że zawsze jest w kontakcie z pacjentem i nigdy nie zostawia pacjenta z problemem, zawsze służy radą, dobrym słowem , a przedewszytkim ogromną kompetencją. Jest Pan wartością sam w sobie . Dziękuję w imieniu własnym i Marysi 😊

Witam ten lekarz jest genialny, zawsze znajduje czas dla pacjentów. Dzięki temu wspaniałemu człowiekowi mam równe nogi i będę mogła zrobić to o czym marzyłam przez całe moje życie-założyć szpilki. Ma w sobie tyle ciepła, potrafi wesprzeć dobrym słowem. Wykonuje rzeczy które dla wielu lekarzy wydają się abstrakcyjne. Po prostu cudotwórca. Polecam tego lekarza każdemu.

Wielki człowiek z wielkim sercem, talentem i kompetencją.Robi rzeczy prawie niemożliwe. Pacjenci, którzy do niego trafili powinni uważać się za szczęściarzy. Moja córka do nich należy. Dziekuję Panie Doktorze.Mama Moniki

Wspaniały lekarz o wielkim sercu, potrafi w odpowieni sposób podejść do pacjęta, odpowiedzieć na każde zadane pytanie, a także stara sie wykonywać swoją prace bardzo starannie.Widać,że jest to lekarz z powołania. Niedawno przeszłam operację wydłuzenia podudzia i korekty stawu skokowego. W żadnym innym szpitalu lekarze nie chcieli się tego podjąć, a dr. Górski postanowił mi pomoc jak najlepiej potrafi.Jestem zadowolona z efektów ;). Pozdrawiam Pana doktora i polecam wszystkim ;)

Pozdrawiam Pana doktora i polecam wszystkim ;)

Niestety - totalny brak czasu i chęci pomocy; liczy się tylko, o której wychodzimy z pracy, a nie to, jak pomóc pacjentowi. Zero zrozumienia, dlaczego szuka się pomocy - "ból?, to na ostry dyżur albo na izbę przyjęć, bo ja mam już za dużo pacjentów..." Ja też coś doradzę, 'doktorze': pracę w prosektorium - tam nikt nie będzie zawracał głowy nawet w godzinach pracy, nikt też nie będzie o nic prosił... No i życzę jak najmniej pacjentów, żeby było łatwiej! Opinie o 'wielkim sercu' MOCNO PRZESADZONE!!!!! Mam nadzieję nigdy więcej nie trafić na podobnego 'lekarza'.

Zgadzam się z panią Mirosławą ten lekarz to artysta w swoim fachu!!! Leczy tych których inne szpitale okaleczyły. jest lekarzem kompetentnym,podchodzi do tego z zamiłowaniem szczegółowo tłumaczy sposób leczenia i dalszą rehabilitację a przedewszystkim wzbudza zaułanie i jest godny polecenia!!! w 100% polecam Paweł.

w 100% polecam Paweł.

Wspaniały lekarz i człowiek ! Miałam naprawdę wiele szczęścia, że właśnie jego spotkałam na swojej zdrowotnej drodze przez mękę. Absolutny unikat wśród lekarzy, bezkonkurencyjny diagnosta - szuka do skutku, zleca właściwą rehabilitację, leczy i ... daje nadzieję ! Godny zaufania i polecenia. MARYLKA

jest bardzo dobrym lekarzem,wzbudza zaufanie,jest uprzejmy dla pacjenta,bez problemu odpowiada na każde zadane pytanie.W razie problemów,dotyczących choroby informuje o możliwości kontaktu telefonicznego,lub przesłania zdjęć na jego telefon,z krótkim opisem dolegliwości.bez żadnego zastanowienia każdemu znajomemu,lub nieznajomemu polecił bym tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)