dr Radosław Górski

Ortopeda

Wspaniały lekarz i człowiek ! Miałam naprawdę wiele szczęścia, że właśnie jego spotkałam na swojej zdrowotnej drodze przez mękę. Absolutny unikat wśród lekarzy, bezkonkurencyjny diagnosta - szuka do skutku, zleca właściwą rehabilitację, leczy i ... daje nadzieję ! Godny zaufania i polecenia. MARYLKA

jest bardzo dobrym lekarzem,wzbudza zaufanie,jest uprzejmy dla pacjenta,bez problemu odpowiada na każde zadane pytanie.W razie problemów,dotyczących choroby informuje o możliwości kontaktu telefonicznego,lub przesłania zdjęć na jego telefon,z krótkim opisem dolegliwości.bez żadnego zastanowienia każdemu znajomemu,lub nieznajomemu polecił bym tego lekarza.

Dla tego lekarza zbyt mała jest skala oceny:)Fantastyczny lekarz z ludzkim podejściem.Specjalista w każdym calu-jestem pod wielkim wrażeniem ogromnej fachowości,oddania pacjentom i(nie)zwykłej życzliwości i zrozumienia o które,tak zwykle trudno.....

wspaniały lekarz i człowiek o dobrym sercu wielkim rozumie .jest to lekarz z powołania,który chętnie pomaga ludziom i robi to najlepiej jak potrafi mama rafała.

szybko,ogólnikowo bez większego zainteresowania podszedł do mojego problemu.'Pani'-ciemne długie włosy w recepcji -> wyraznie zainteresowana zyskiem dla kliniki....a tym samym dla siebie !

Wspaniały człowiek, lekarz z prawdziwym powołaniem i wielkim sercu. Kompetentny, uprzejmy, w pełni zna się na tym co robi, wzbudza ogromne zaufanie.

jeśli to ten sam lekarz co pracuje w szpitalu na LIndleya to polecam wszystkim takiego lekarza bo to człowiek o wielkim sercu

Lekarz z powołania prawdziwy specjalista w swoim fachu! Zrobił coś co wydawało się nie możliwe.... zaangażowany, kompetentny, godny polecenia!!! Wdzięczna pacjentka Justyna.

Lekarz z powołania! Najlepszy specjalista! Naprawił to co zepsuli inni "lekarze". Jestem mu baaardzo wdzięczna! Godny polecenia!

Naprawdę świetny lekarz :) Uratował mi nogę i przywrócił wiarę w zawód lekarza. Polecam z całego serca.