dr Radosław Górski

wspaniały lekarz i człowiek o dobrym sercu wielkim rozumie .jest to lekarz z powołania,który chętnie pomaga ludziom i robi to najlepiej jak potrafi mama rafała.

Dla tego lekarza zbyt mała jest skala oceny:)Fantastyczny lekarz z ludzkim podejściem.Specjalista w każdym calu-jestem pod wielkim wrażeniem ogromnej fachowości,oddania pacjentom i(nie)zwykłej życzliwości i zrozumienia o które,tak zwykle trudno.....

Lekarz z powołania prawdziwy specjalista w swoim fachu! Zrobił coś co wydawało się nie możliwe.... zaangażowany, kompetentny, godny polecenia!!! Wdzięczna pacjentka Justyna.

Wspaniały lekarz i człowiek ! Miałam naprawdę wiele szczęścia, że właśnie jego spotkałam na swojej zdrowotnej drodze przez mękę. Absolutny unikat wśród lekarzy, bezkonkurencyjny diagnosta - szuka do skutku, zleca właściwą rehabilitację, leczy i ... daje nadzieję ! Godny zaufania i polecenia. MARYLKA

Wspaniały człowiek, lekarz z prawdziwym powołaniem i wielkim sercu. Kompetentny, uprzejmy, w pełni zna się na tym co robi, wzbudza ogromne zaufanie.

Wspaniały człowiek i lekarz!tacy jak on przywracają wiarę w polska służbę zdrowia.

Lekarz z powołania! Najlepszy specjalista! Naprawił to co zepsuli inni "lekarze". Jestem mu baaardzo wdzięczna! Godny polecenia!

Naprawdę świetny lekarz :) Uratował mi nogę i przywrócił wiarę w zawód lekarza. Polecam z całego serca.

jest bardzo dobrym lekarzem,wzbudza zaufanie,jest uprzejmy dla pacjenta,bez problemu odpowiada na każde zadane pytanie.W razie problemów,dotyczących choroby informuje o możliwości kontaktu telefonicznego,lub przesłania zdjęć na jego telefon,z krótkim opisem dolegliwości.bez żadnego zastanowienia każdemu znajomemu,lub nieznajomemu polecił bym tego lekarza.

Lekarz, który spowodował, że mogę chodzić, gdy się wydawało, że mogę stracić nogę.