lekarz Radosław Siejkowskilekarz Radosław Siejkowski - zdjęcie profilowe

lekarz Radosław Siejkowski

Specjalista ginekologii i położnictwa zajmujący się leczeniem niepłodności. Od wielu lat pracuje w jednym z wiodących ośrodków zapłodnienia pozaustrojowego. Jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dzięki jego wiedzy i doświadczeniu wiele par doczekało się upragnionego potomstwa.

Pan Doktor przyjmuje także w Ginemedice i tam własnie byłam na wizycie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Jestem bardzo zadowolona ze skuteczności, kompetencji, kontaktu, rozmowy i podejścia tego lekarza do pacjentów. Szczerze polecam i pozdrawiam

Ja również jestem pacjentką Pana Doktora w Ginemedice :) Jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie uzyskała trafnej pomocy. Wszystko pozytywnie. Polecam.

Polecam Pana Radosława, jest bardzo dobrym specjalista. Chodze na wizyty na Krawiecką. Jeszcze nigdy nie wyszłam z wizyty bez pomocy.

Jeste pacjentką Pana Radosława w Ginemedice. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, leczenie jest mega skuteczne a diagnozy zawsze trafne. Polecam.

Pan Doktor pracuje także w klinice Ginemeica i to właśnie tam chodzę na wizyty. Jestem bardzo zadowolona zarówno z leczenia jak i z podejścia lekarza do pacjentów.