lekarz Radosław Stempin

Ortopeda

Wspaniały lekarz, bardzo dobry fachowiec, bezinteresowny. Godny polecenia. Po operacji w marcu tego roku - jednoprzedziałowa endoprotezoplastyka kolana rewelacja. Wcześniej w marcu 2016 miałam operację 2 kolana w Klinice im. Degi na 28 Czerwca i do dzisiaj nie zginam nogi w zadawalającym stopniu, nie mogę schodzić ze schodów itp, nadal noga boli.

Pan dr Radosław Stempin to świetny i utalentowany ortopeda, przy czym skromny i bezinteresowny, o wysokiej kulturze osobistej. Każdy przypadek chorobowego traktuje indywidualnie, mając na uwadze dobro pacjenta tj. długość rehabilitacji, wprowadzenie o ile to możliwe minimum ciał obcych do organizmu oraz uzyskanie pełnej sprawności pooperacyjnej. Mój przypadek to tzw. "ostatni dzwonek" do wykonania jednoprzedziałowej endoprotezoplastyki stawu kolanowego. Zwykle takie schorzenia nie występują w "czystej" postaci, więc wymagają zegarmistrzowskiej precyzji i olbrzymiej wiedzy fachowej. Moja rada dla wszystkich cierpiących! Nie wolno długotrwale przyjaźnić się z bólem, przy użyciu zwykle agresywnych leków przeciwbólowych. Należy szukać pomocy u wybitnych specjalistów! Moim wzorcem lekarza ortopedy jest dr Radosław Stempin. Panie Doktorze! Bardzo serdecznie dziękuję za wyprostowanie mojej szpotawej nogi i uzyskanie jej 100% sprawności!. Wdzięczna pacjentka z woj. opolskiego.

Mam problem z kolanem pan doktor.R.Stempin bardzo dokładnie mnie zbadał.Żeby się dostać do niego trzeba stac o 5 rano w kolejce .Gdy pierwszy raz byłam na wizycie i byłam 5.30 miałam 20 numerek myslałam ze mnie nie przyjmie ale się zgodził zachował się super fakt ze jest małomówny ale jest świetny i kocha swoją prace jest super i bardzo dobry doktor.

"Nie ten żył długo,kto liczne miał lata, lecz ten,kto zrobił wiele dobrego dla swiata".Adam Naruszewicz Jestem po dwóch operacjach u p.dr R.Stempina,który swoją wiedzą,kompetencją i najnowszymi metodami stara się pomóc kazdemu pacjentowi.Obydwa zabiegi miały pozytywny przebieg i zadowalający efekt końcowy.Zaznaczam,ze chory pod opieką dr R.Stempina ma poczucie bezpieczeństwa,profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej operatora.Jestem b.wdzięczna p.dr za pomyślne przeprowadzenie zabiegów Krystyna z cieszyńskiego.

"Nie ten żył długo,kto liczne miał lata,
lecz ten,kto zrobił wiele dobrego dla swiata".Adam Naruszewicz

Lekarz niesłychanie kompetentny, konkretny, uczciwy!!! Cechuje go wyjątkowa zdolność wysłuchania pacjenta, rzetelność przeprowadzonego badania,BEZINTERESOWNOŚĆ, uprzejmość poszanowanie dla godności pacjenta i delikatność w sposobie bycia wobec niego,jego poczucia wstydu czy trudności. Spojrzenie wybitnie specjalistyczne, bez wchodzenia w szczegóły ogólnego stanu zdrowia, poza rzetelnym sprawdzeniem jesgo stanu przed operacją i przygotowaniem pacjenta do niej

Lekarz niesłychanie kompetentny, konkretny, uczciwy!!!

5 lat chodziłam po lekarzach ze zdjeciem kolana i niby bylo wszystko ok.cierpiałam strasznie,wode w kolanie miałam 4 razy...Tylko pan doktor spogladajac na zdjecie nie mogl uwierzyć ze nikt nie zauważył mojego ułamanego kawałka kostno-chrząstnego pływającego w stawie kolanowym...Przeszczep kawałka brakującej kostki miałam w przeciągu 3 miesięcy od 1 wizyty!!!Strasznie konkretny i miły lekarz!!!DZIĘKUJE ZE PAN JEST;)SZKODA TYLKO ZE ZEBY DOSTAC SIE DO PANA MUSIMY STAC W KOLEJCE ZA NUMERKIEM OD 4 RANA...

poważne autorytety z kliniki ortopedycznej nie zakwalifikowały mnie do operacji zwyrodniałych stawow biodrowych z założeniem endoprotezy metodą kapoplastyki(wiek) Dr Radek Stempin po obejrzeniu zdjęcia rtg szyjki i główki kości udowej stwierdził dobre uwapnienie kości , brak osteoporozy i zoperował oba stawy biodrowe metodą kapoplastyki (lewy 2008 prawy 2011)z dobrym skutkiem -dobry, zdecydowany kompetentny operator serdeczne dzięki casimirus poznań e mail kazimro@gmail.com

Albert Schwitzer--"To jedno wiem-tylko ci spośród nas będą naprawdę szczęśliwi,którzy odkryją,jak służyć innym". Jestem wdzięczna za dzielenie sie wiedzą,doswiadczeniem i talentem.Dziękuję za troskliwą opiekę,pomyślne przeprowadzenie operacji prawego biodra i wysoką kulturę w stosunku do każdego pacjenta-wdzięczna pacjentka ze Sląska Cieszyńskiego

Pierwszy z wielu lekarzy, który nie zignorował mojego bólu - poprzednio u lekarzy słyszałam: "To klasyczne lumbago, przewiało Panią" (zalecenie - mam się ciepło ubierać), kolejny "połowę społeczeństwa boli kręgosłup" i wziął za to stówę... Mam teraz ochotę iść do nich z wynikami i powiedzieć co o nich myślę... Dr Stempin wysłał mnie na rezonans,zdiagnozował protruzję i zalecił odpowiednie ćwiczenia i fizjoterapię. Na tą chwilę wielki plus dla doktora za zainteresowanie pacjentem i jego schorzeniem i bardzo życzliwe podejście :).

bylam tylko raz u pana doktora i juz za miesic bylam po zabiegu poprzedni lekarze kazali czekac pierwszy 3 lat drugi wyznaczyl pszypuszczalny termin koniec stycznia do dzis nie zadzwoniljestem bardzo zadowolona