lekarz Radosław Stempin

POLECAM TEGO LEKARZA. ROBIŁ MI OPERACJE NA HALLUXY. JAK NARAZIE NIE MAM ZADNYCH PROBLEMÓW.

Albert Schwitzer--"To jedno wiem-tylko ci spośród nas będą naprawdę szczęśliwi,którzy odkryją,jak służyć innym". Jestem wdzięczna za dzielenie sie wiedzą,doswiadczeniem i talentem.Dziękuję za troskliwą opiekę,pomyślne przeprowadzenie operacji prawego biodra i wysoką kulturę w stosunku do każdego pacjenta-wdzięczna pacjentka ze Sląska Cieszyńskiego

5 lat chodziłam po lekarzach ze zdjeciem kolana i niby bylo wszystko ok.cierpiałam strasznie,wode w kolanie miałam 4 razy...Tylko pan doktor spogladajac na zdjecie nie mogl uwierzyć ze nikt nie zauważył mojego ułamanego kawałka kostno-chrząstnego pływającego w stawie kolanowym...Przeszczep kawałka brakującej kostki miałam w przeciągu 3 miesięcy od 1 wizyty!!!Strasznie konkretny i miły lekarz!!!DZIĘKUJE ZE PAN JEST;)SZKODA TYLKO ZE ZEBY DOSTAC SIE DO PANA MUSIMY STAC W KOLEJCE ZA NUMERKIEM OD 4 RANA...

bylam tylko raz u pana doktora i juz za miesic bylam po zabiegu poprzedni lekarze kazali czekac pierwszy 3 lat drugi wyznaczyl pszypuszczalny termin koniec stycznia do dzis nie zadzwoniljestem bardzo zadowolona

Pan dr Radosław Stempin to świetny i utalentowany ortopeda, przy czym skromny i bezinteresowny, o wysokiej kulturze osobistej. Każdy przypadek chorobowego traktuje indywidualnie, mając na uwadze dobro pacjenta tj. długość rehabilitacji, wprowadzenie o ile to możliwe minimum ciał obcych do organizmu oraz uzyskanie pełnej sprawności pooperacyjnej. Mój przypadek to tzw. "ostatni dzwonek" do wykonania jednoprzedziałowej endoprotezoplastyki stawu kolanowego. Zwykle takie schorzenia nie występują w "czystej" postaci, więc wymagają zegarmistrzowskiej precyzji i olbrzymiej wiedzy fachowej. Moja rada dla wszystkich cierpiących! Nie wolno długotrwale przyjaźnić się z bólem, przy użyciu zwykle agresywnych leków przeciwbólowych. Należy szukać pomocy u wybitnych specjalistów! Moim wzorcem lekarza ortopedy jest dr Radosław Stempin. Panie Doktorze! Bardzo serdecznie dziękuję za wyprostowanie mojej szpotawej nogi i uzyskanie jej 100% sprawności!. Wdzięczna pacjentka z woj. opolskiego.

Wspaniały specjalista, który pomaga chorym. Wizyty u doktora nie są zbyt długie, ale bardzo konkretne. Odpowie na każde pytanie, choć jest osobą dość oszczędną w słowach. Człowiek czynu, prawdziwy fachowiec. Polecam

Do doktora trafiłam z powodu zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej prawego stawu biodrowego, bez kul już nie mogłam chodzić, był tylko jeden ból i operacja za 3 lata w Szczecinie. Doktor przeprowadził operację w miesiąc po pierwszej wizycie. Teraz czuję się świetnie, chodzę równo i nie boli !!!! a jest dopiero pięć miesięcy od przeprowadzonej operacji. Dziękuję Panie Doktorze, z poważaniem pacjentka ze Szczecina.

małomówny, nic nowego nie powiedział mi na temat mojej kontuzji, która co dopiero się odnowiła i z którą byłem już wcześniej u innego ortopedy. żadnych zaleceń jak ją leczyć, ćwiczyć, co robi, aby uniknąć w przyszłości.sam musiałem wyciągać od niego odpowiedzi, na które jedynie odpowiadał twierdząco, jakby chiałby mnie zbyć

Pierwszy z wielu lekarzy, który nie zignorował mojego bólu - poprzednio u lekarzy słyszałam: "To klasyczne lumbago, przewiało Panią" (zalecenie - mam się ciepło ubierać), kolejny "połowę społeczeństwa boli kręgosłup" i wziął za to stówę... Mam teraz ochotę iść do nich z wynikami i powiedzieć co o nich myślę... Dr Stempin wysłał mnie na rezonans,zdiagnozował protruzję i zalecił odpowiednie ćwiczenia i fizjoterapię. Na tą chwilę wielki plus dla doktora za zainteresowanie pacjentem i jego schorzeniem i bardzo życzliwe podejście :).