lekarz Radosław Witek

Internista

2,2
1,8

Generalnie jestem osobą zdrową i z usług lekarzy korzystam bardzo rzadko. Podczas tej wizyty czułam bijącą arogancję i lekceważenie ze strony doktora Radosława Witka. Czułam się jak "darmozjad" i złodziej, którym próbuje wyłudzić badania, czy skierowanie do lekarzy specjalistów. Jestem osobą pracującą, a od mojego wynagrodzenia odprowadzane są niemałe składki na państwowa służbę zdrowia i idąc do lekarza raz na kilka lat z konkretnym problemem, liczyłam na cień empatii i zrozumienie, a otrzymałam tylko arogancję i lekceważenie ze strony doktora. Po wizycie znalazłam opinie w Internecie na temat doktora Radosława Witka i widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Nie wyobrażam sobie, że miałabym jeszcze kiedyś odbyć wizytę u doktora. Chciałabym również zaznaczyć, że jest to pierwsza taka opinia, którą wystawiam- nigdy bowiem po wizycie u żadnego doktora nie czułam się tak zlekceważona

Bardzo kompetentny lekarz, polecam! Rzeczowy, konkretny, dobrze ocenil moja sytuację zdrowotną i skierował do odpowiedniego specjalisty

p. Radosław nie przyjął dzisiaj kobiety w godzinach urzędowania na ul. Gawędziarzy. Nawet jej nie wpuścił do środka ani nie zapytał co jej dolega. Po prostu uchylił drzwi i powiedział żeby poszła do innego lekarza albo na pogotowie. Gdy zadzwoniłem aby dowiedzieć się czemu to powiedział że przyjęcia tylko do godz. 6.30. Nie wiem skąd to sobie wymyślił bo wszędzie jest napisane że do 8 rano. Na prośbę o podanie nazwiska, rozłączył się. Ktoś taki jak ten typ nie powinien być lekarzem.

Byłam pacjentką, R. Witka lek. med. (zwanego grzecznościowo "dr".-nie ma tytułu dr.) od lat 90-tych. Byłam tylko dlatego, że nie jestem mobilna, nie dysponuję czasem, a do tej przychodni mam najbliżej. Głównie po przedłużenie leków, które biorę dożywotnio. Kiedyś myślałam, że tylko mnie z jakiegoś niewiadomego powodu źle traktuje. To hańba dla środowiska medycznego/lekarskiego, taki lekarz. Mniej niż zero empatii, człowieczeństwa, kultury osobistej, wyczucia. Dominuje wręcz chamstwo, wrogość i arogancja, prostactwo. Prawdą jest jak ktoś napisał,że ów pan lekarz się notorycznie spóźnia. Do tego jest widoczny poza przychodnią, w godzinach ...

Głównie po przedłużenie leków, które biorę dożywotnio.
Kiedyś myślałam, że tylko mnie z jakiegoś niewiadomego powodu źle traktuje.
To hańba dla środowiska medycznego/lekarskiego, taki lekarz.
Mniej niż zero empatii, człowieczeństwa, kultury osobistej, wyczucia.
Dominuje wręcz chamstwo, wrogość i arogancja, prostactwo.
Prawdą jest jak ktoś napisał,że ów pan lekarz się notorycznie spóźnia.
Do tego jest widoczny poza przychodnią, w godzinach pracy na papierosie.
To kara dla pacjentów z Marysina.
Mam marzenie, by przyjęto jakiegoś lekarza z prawdziwego zdarzenia, a jego nam "zdjęli z pleców".
Ten powinien być lekarzem w ZK-będzie wart swych pacjentów.

Chętnie dałbym w każdym polu zero. Nigdy nie trafilem na tak przykrego I nieuprzejmego lekarza. Nie polecam w żadnej kwestii. Dzień wcześniej u innego lekarza, po dogłebnym badaniu stwierdzone zostalo, zapalenie wirusowe, Doktor nakazał pozostanie w domu. Zrezygnowałem ze zwolnienia ze wzgledu na wymagajacą pracę lecz okazało się na drugi dzień , iż nie ma szans iść do pracy, bo po prostu brak sił. Udalem się wiec do Doktora Radoslawa w., który stwierdził, iż jestem zdrowy??!! I nie ma wskazań do zwolnienia... Badanie 5 sekund, dwa razu przyłóżona 'słuchawka' I ...

Chętnie dałbym w każdym polu zero.
Nigdy nie trafilem na tak przykrego I nieuprzejmego lekarza.
Nie polecam w żadnej kwestii.
Dzień wcześniej u innego lekarza, po dogłebnym badaniu stwierdzone zostalo, zapalenie wirusowe, Doktor nakazał pozostanie w domu. Zrezygnowałem ze zwolnienia ze wzgledu na wymagajacą pracę lecz okazało się na drugi dzień , iż nie ma szans iść do pracy, bo po prostu brak sił. Udalem się wiec do Doktora Radoslawa w., który stwierdził, iż jestem zdrowy??!! I nie ma wskazań do zwolnienia... Badanie 5 sekund, dwa razu przyłóżona 'słuchawka' I diagnoza. Dzięki awanturze zwolnienie na 3 dni.
Mam szczerą nadzieję, iż nigdy więcej nie trafię na tego człowieka.

Lekarz niezwykle profesjonalny, ma ogromną wiedzę medyczną. Potrafi idealnie dopasować leki. Nie wiem z czego wynikają złe opinie, myślę, że żaden stały pacjent nie powie o Panu doktorze złego słowa. Nie poleciłabym żadnego innego internisty

Spotkałam Pana Lekarza na nocnej opiece w Rembertowie. Wizyta to porażka. Bardzo nie uprzejmy, opryskliwy, wywyższający się. Tylko nastraszył mnie i tak następnego dnia musiałam iść do innego lekarza, bo przepisanie antybiotyku to najłatwiejsze wyjście w wypadku tego lekarza.

Pan doktor jest dobrym lekarzem.Zawsze dobierał mi odpowiednie leczenie, czy przepisal rehabilitacje lub badania. Nie jest moze zbyt wylewny , ale rzeczowy i to najważniejsze jak dla mnie . Małgorzata S..Lecze się w Peta Medika.Polecam pana doktora.

Bardzo niemily i niekompetentny lekarz. Widac ze przyjmowanie i badanie pacjentow sprawia mu problem. Jesli ktos ma wizyte planowana to strata czasu i lepiej poszukac innego lekarza. Alert! dla rodzicow z dzieckiem. Jesli juz sie do niego trafi to prosze zadawac jak najwiecej pytan bo lekarz stawia diagnaze zanim przebada pacjenta, potem kluczy w swoich wyjasnieniach. Bardzo odradzam

Nie polecam! Arogancja i traktowanie pacjentów jak idiotów to u niego norma. Nie wiem jak ktoś tak źle nastawiony do ludzi może wykonywać pracę lekarza, który przecież ma im pomagać... Byłam u niego dwa razy i za każdym razem zarzucał mi kłamstwa, co jest nie do pomyślenia. Badanie wykonane od niechcenia, bo jeszcze przed nim dokonał oceny stanu mojego zdrowia. Ocena 1/5 jest i tak za wysoka.