lekarz Radosław Witek

2,2
2,1
2,2
2,1

Bardzo niemily i niekompetentny lekarz. Widac ze przyjmowanie i badanie pacjentow sprawia mu problem. Jesli ktos ma wizyte planowana to strata czasu i lepiej poszukac innego lekarza. Alert! dla rodzicow z dzieckiem. Jesli juz sie do niego trafi to prosze zadawac jak najwiecej pytan bo lekarz stawia diagnaze zanim przebada pacjenta, potem kluczy w swoich wyjasnieniach. Bardzo odradzam

Trafiłam do Doktora Radosława Witka w nocy na dyżur z półtorarocznym synkiem z 40 stopniową gorączką. Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak skandalicznie. Od samego początku ostentacyjnie pokazywał (i mówił wprost) jak jest niezadowolony, że musi się nami zająć. Bardzo opryskliwy i nieuprzejmy. Jego diagnoza okazała się nietrafna.

Generalnie jestem osobą zdrową i z usług lekarzy korzystam bardzo rzadko. Podczas tej wizyty czułam bijącą arogancję i lekceważenie ze strony doktora Radosława Witka. Czułam się jak "darmozjad" i złodziej, którym próbuje wyłudzić badania, czy skierowanie do lekarzy specjalistów. Jestem osobą pracującą, a od mojego wynagrodzenia odprowadzane są niemałe składki na państwowa służbę zdrowia i idąc do lekarza raz na kilka lat z konkretnym problemem, liczyłam na cień empatii i zrozumienie, a otrzymałam tylko arogancję i lekceważenie ze strony doktora. Po wizycie znalazłam opinie w Internecie na temat doktora Radosława Witka i widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Nie wyobrażam sobie, że miałabym jeszcze kiedyś odbyć wizytę u doktora. Chciałabym również zaznaczyć, że jest to pierwsza taka opinia, którą wystawiam- nigdy bowiem po wizycie u żadnego doktora nie czułam się tak zlekceważona

Byłam pacjentką, R. Witka lek. med. (zwanego grzecznościowo "dr".-nie ma tytułu dr.) od lat 90-tych. Byłam tylko dlatego, że nie jestem mobilna, nie dysponuję czasem, a do tej przychodni mam najbliżej. Głównie po przedłużenie leków, które biorę dożywotnio. Kiedyś myślałam, że tylko mnie z jakiegoś niewiadomego powodu źle traktuje. To hańba dla środowiska medycznego/lekarskiego, taki lekarz. Mniej niż zero empatii, człowieczeństwa, kultury osobistej, wyczucia. Dominuje wręcz chamstwo, wrogość i arogancja, prostactwo. Prawdą jest jak ktoś napisał,że ów pan lekarz się notorycznie spóźnia. Do tego jest widoczny poza przychodnią, w godzinach ...

Głównie po przedłużenie leków, które biorę dożywotnio.
Kiedyś myślałam, że tylko mnie z jakiegoś niewiadomego powodu źle traktuje.
To hańba dla środowiska medycznego/lekarskiego, taki lekarz.
Mniej niż zero empatii, człowieczeństwa, kultury osobistej, wyczucia.
Dominuje wręcz chamstwo, wrogość i arogancja, prostactwo.
Prawdą jest jak ktoś napisał,że ów pan lekarz się notorycznie spóźnia.
Do tego jest widoczny poza przychodnią, w godzinach pracy na papierosie.
To kara dla pacjentów z Marysina.
Mam marzenie, by przyjęto jakiegoś lekarza z prawdziwego zdarzenia, a jego nam "zdjęli z pleców".
Ten powinien być lekarzem w ZK-będzie wart swych pacjentów.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wyleczenie przewlekłej choroby, inni lekarze nie mogli sobie z tym poradzić. Pan doktor jest stanowczy i ma ogromną wiedzę

Lekarz niezwykle profesjonalny, ma ogromną wiedzę medyczną. Potrafi idealnie dopasować leki. Nie wiem z czego wynikają złe opinie, myślę, że żaden stały pacjent nie powie o Panu doktorze złego słowa. Nie poleciłabym żadnego innego internisty

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Poszłam z prośbą o skierowanie na badania krwi i moczu pod kątem ciąży, skierowanie wydał ale nie takie jak powinien. Na kolejnej wizycie zaczął obrażać zarówno mnie jak i moją panią ginekolog. Brakuje mu jakiejkolwiek empatii, od samego wejścia do gabinetu robi problemy, widać, że przyjmowanie pacjentów sprawia mu wielką trudność. Naprawdę nie rozumiem, jak taka osoba może leczyć ludzi...

Nieprzyjemny lekarz, w ogóle nie słucha pacjenta, spóźnia się, nie ma w ogóle empatii w stosunku do chorych ludzi.

Bardzo nie miły lekarz. Trafiłam przypadkowo, gdyż byłam z dzieckiem na dyżurze nocnym w Petrze u Pana doktora, łaskawie przyjął i cały czas wyrzuty ,że ja w ogóle przyszłam i mu głowe zawracam. Dziecko przez to też było jeszcze bardziej zestresowane. Ewidentnie minął się z powołaniem.Nie polecam.

Pan doktor jest dobrym lekarzem.Zawsze dobierał mi odpowiednie leczenie, czy przepisal rehabilitacje lub badania. Nie jest moze zbyt wylewny , ale rzeczowy i to najważniejsze jak dla mnie . Małgorzata S..Lecze się w Peta Medika.Polecam pana doktora.