lekarz Radosława Barnaś-Baniel

2,9

Świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Zawsze przeznacza tyle czasu ile trzeba dla konkretnego pacjenta. Stosuje zarówno tradycyjne jak i nowoczesne metody leczenia, jednak zawsze stawia na empatię i wsparcie. Ma świetne podejście do dzieci, tworzy przyjazną i ufną atmosferę, dzięki której moje dzieci całkowicie przestały się bać uczęszczania do przychodni. Bezpośrednio się do nich zwraca i zachęca do dialogu, a rodzicom zawsze odpowiada wnikliwie na wszelkie pytania. Jak dla mnie jedna z najlepszych lekarek na Śląsku.

Nie znam tej pani. Nie leczy mojego dziecka. Ale na podstawie papierów stwierdza że moje dziecko jest samodzielne do codziennej egzystencji owszem jest zdolne. Ale choruje na cukrzycę typu1 i oprócz dnia jest jeszcze noc której pani doktor nie wzięla pod uwagę, że dziecko ma naukę i musi się wyspać a ktoś musi pilnować żeby rano mogła się obudzić. Musiałam to napisać a raczej wyżalić się.

Witam, od 5lat moje dzieci są pacjentami Pani doktor. Nigdy nie zdarzyło się aby diagnoza była nietrafiona. Nie zauważyłam, żeby antybiotyki przepisywane były jako panaceum na wszelkie zło, u nas to była ostateczności. Co do podejścia do dzieci, uważam że doktor Barnaś świetnie obchodzi się z dziećmi, "tiutianie" rodzicom nie jest jej priorytetem, sama kiedyś dostałam po głowie, ale chyba nie to jest najważniejsze tylko leczenie dzieci:)

Tylko napisze tyle : Rodzice jeżeli mozecie to nie leczcie swoich dzieci u tej Pani "doktor"!! To juz jest drugi raz jak omało moj syn sie nie wykończył przez pania "doktor". !

Dziś zostałam potraktowana przez Panią dr jak najgorsze zło. Usłyszałam, że sobie wypoczywam na urlopie macierzyńskim a ona ciężko pracuje po 24h jak wół, że jestem bezczelna i zawsze mam pretensje (raz zdarzyła się sytuacja, że zwróciłam uwagę przy pobieraniu krwi, że najpierw karze przychodzić a później pielęgniarki odsyłąją do pani dr na pobranie, bo one nie pobierają). Od momentu przekroczenia progu jej gabinetu powiedziałam jej komplement, bo zauważyłam zmianę fryzury co ją chyba bardzo rozzłościło, ale to nie jest powód, żeby tak się zachowywać.

Pani doktor wymaga uaktualnienia wiedzy. Nie promuje karmienia piersią, bazuje na niewiedzy młodych mam polecając początki rozszerzania diety po 4 miesiącu. Nie wysłuchuje objawów, nie prowadzi dialogu a od razu stawia nietrafioną diagnozę (w naszym przypadku okazało się, że syn ma nietolerancję laktozy i alergię na BMK, ale to musieliśmy iść prywatnie do poleconej pani dr). Mojemu wcześniakowi nie wystawiła wtedy gdy były pierwsze oznaki obniżonego napięcia mięśniowego(wcześniaki powinny otrzymać profilaktyczne skierowanie na konsultację) do poradni rehabilitacyjnej. Wystawiła gdy okazało się , że koniec roku się zbliża i trzeba się ...

Mojemu wcześniakowi nie wystawiła wtedy gdy były pierwsze oznaki obniżonego napięcia mięśniowego(wcześniaki powinny otrzymać profilaktyczne skierowanie na konsultację) do poradni rehabilitacyjnej. Wystawiła gdy okazało się , że koniec roku się zbliża i trzeba się porozliczać z podpisanych kontraktów a moje dziecko jednak powinno już wykonywać kolejne czynności a tego nie robi. Oczywiście aby się dostać do poradni rehabilitacyjnej z końcem roku graniczy z cudem więc znowu zostaliśmy zmuszeni do skorzystania z pomocy prywatnej opieki lekarskiej, inaczej dopiero w lutym mielibyśmy konsultacje. Nie polecam.

Pani doktor zawsze poswieca tyle czasu i uwagi ile wymaga tego pacjent lub jego rodzic. Zawsze rozwieje wszelkie moje watpliwosci a do tego jest osoba pozytywnie nastawiona i ciepla w kontakcie.