Gorąco polecam! Pan doktor bardzo uprzejmy i delikatny. Cierpliwie odpowiada na wszystkie zadawane pytania, wszystko dokładnie tłumaczy.

Byłam pacjentką doktora Rafała w 2013. Bardzo rzeczowy i kompetentny wszystko dokładnie tłumaczył. Już w szpitalu na Polnej po porodzie odwiedzał i pytał jak się czuje. Obecnie też jestem w ciąży i gdyby nie to że przeprowadziłam się za Poznań też teraz bym się do niego zgłosiła żeby prowadził moją ciążę. Naprawde polecam

Jestem mężem swojej żony :), uczestniczę w jej ciąży od początku, w 3cim miesiącu zmieniliśmy lekarza właśnie na dr Ićka. Wg mnie to była najlepsza decyzja tej ciąży. Lekarz wysoce wyspecjalizowany, pogodny, rzeczowy. Czytając wcześniejsze opinie - typu, że dziwnie zdenerwowany... hmm - może przez to, że oprócz bycia lekarzem jest też człowiekiem, ma lepsze/gorsze dni, własne życie, może kiedyś był nieśmiały - nieważne. Na swoim stanowisku w 100% polecam.

bylam pacjentka dr.Icka przez cała ciąze i jestem w pelni zadowolona z jego opieki.gdy lezalam w szpitalu wykazywal duze zainteresowanie.w trakcie porodu mial dyzur na oddziale zalowalam ze akurat w tym dniu nie jest na porodowce.ale przyszedl do mnie przedstawil mi lekarza i polozna ktorzy w tym dniu byli przy moim porodzie i poprosil zeby odpowiednio sie mna zaopiekowali, gdyz jestem jego pacjentka.po porodzie rowniez interesowal sie mna i dzieckiem!wspanialy lekarz w pelni wzbudzil moje zaufanie i nie zawiodlam sie.tak jak bezpiecznie czulam sie na wizytach prywatnych,tak tez bylo w szpitalu.szczerze moge polecic tego lekarza! dziwie sie jak czytam te negatywne opinie,bo odnosze wrazenie jakym czytala nie o tym lekarzu! moim zdaniem jest to lekarz z powolania!!

Witam, polecono mi tego lekarza, prowadził całą moja ciążę, zakonczoną porodem na Polnej. Nigdy się nie zawiodlam, nieliczny z lekarzy którzy odbierają telefony od pacjentki, nawet bardzo poźno, a telefonów tych troche do doktora mialam:) Na wizytach odpowiadał na kazde nawet najglupsze moje pytanie, uprzejmy i bardzo kontaktowy lekarz. Wizyty trwaly około 15-20 min, prenatalne USG dziecka robił mi dodatkowo na kasę chorych. Polecam tego lekarza kobietom w ciąży:) P.S. Adres gabinetu jest nieaktualny - teraz przyjmuje w Centrum zdrowia kobety na Ułańskiej

Przez 4 miesiące byłam pacjentką p. dr Ićka ostatni raz w lutym. Może ten lekarz posiada odpowiednie kwalifikacje (moja ciąża przebiegała na szczęście prawidłowo i nie potrzebna była specjalistyczna wiedza), ale podejścia do pacjenta nie ma profesjonalnego. W jego zachowaniu brak jest pewności siebie, sprawia wrażenie zestresowanego, co chwilę spogląda na zegarek, ręce mu się trzęsą. Powiem krótko jeśli masz możliwość wybrania innego lekarza to zrób to jak najszybciej. Ja z wygody i lenistwa łudziłam się, że pewnie to tylko na tej wizycie taki jest, gdyż to też człowiek może mieć lepszy/ gorszy dzień. Jednak z każdą kolejną wizytą było coraz gorzej. Tym bardziej będąc z moim partnerem u pana doktora decyzja o zmianie lekarza zapadła i nie żałujemy. Udałam się do państwowej przychodni. Wiadomo kolejki, ale bez przesady swoje odczekałam i mój nowy lekarz okazał się człowiekiem do rany przyłóż. Spokojny, uśmiechnięty, zainteresowany tym co mówi pacjentka, z poczuciem humoru, miał dla mnie czas (nie zerkał na zegarek). W czerwcu urodziłam zdrowego syna. Przy następnej ciąży nie będę sugerowała się tym czy wybrać lekarza prywatnie czy nie. Człowiek płaci nie małe pieniądze, a tu nawet brak zainteresowania. Jeszcze dodam, że w CENTRUMZDROWIAKOBIETY na Ułańskiej nie tylko dr Iciek średnie wykazuje zainteresowanie pacjentką również panie z rejestracji nie wiem czy to pielęgniarki czy nie w każdym razie przez te 4 miesiące moich wizyt ani razu nie zmierzono mi ciśnienia, ani nie zważono mnie. Mimo iż zdarzyło się, że wizyta była opóźniona o 40 minut! Zero zainteresowania RUTYNĘ gołym okiem widać. Obsługa jak za karę. Książeczkę ciąży na moją prośbę p. dr założył w 4 m-cu ciąży, a dodam, że będąc na pierwszej wizycie dr stwierdził 5 tydzień ciąży. Nie chcę już tego wspominać. Szkoda pieniędzy i nerwów. Tym bardziej, że ciąża nie jest po to by po wyjściu od lekarza zastanawiać się czy pani w recepcji miała gorszy dzień, a może panu dr dzisiaj też humor nie dopisał. Jeśli szukasz lekarza z powołaniem omijaj tę maszynkę do robienia pieniędzy szerokim łukiem.

Rewelacja!!!! Lekarz o jakim w małej miejscowości można tylko pomarzyć... Pełne szacunku podejście do pacjentki, rzetelny, kompetentny. Bez zadawania pytań wyjaśniał wszystko co należało, a na ewentualne dopytywania odpowiadał ze spokojem i zrozumieniem. Zdecydowanie polecam, szczególnie kobietom w ciązy:-)

Dr Rafał Iciek prowadził moją ciąże od początku - byłam zadowolona w pełni, urodziłam zdrowe dziecko. Polecam tego lekarza, mimo młodego wieku zna się na swojej pracy. Duża kultura osobista. Jedyny mankament to że na badanie USG trzeba czekać w kolejce nawet 40 min ale warto bo wszystko omawia w czasie badania i można przyjść z mężem. Polecam tego lekarza.

Miałam styczność z Panem Doktorem w szpitalu na Polnej gdzie rodziłam swoje pierwsze dziecko zw. na cukrzyce. Trafiłam tam na Pana doktora i jestem bardzo zaskoczona jego zachowaniem. Był bardzo uprzejmy, wszystko mi tłumaczył. Bardzo kulturalny człowiek. Podczas porodu również bardzo mi pomógł szczególnie psychicznie. I muszę podkreślić że nie jestem pacjentką pana Doktora. Polecam z całego serca. Pozdrawiam.

GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA. POWIEM KRÓTKO: TO WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.