dołączę do opinii pozytywnych:) dodam, że adres gabinetu jest nieaktualny.

dołączę do opinii pozytywnych:)
dodam, że adres gabinetu jest nieaktualny.

Miałam styczność z Panem Doktorem kilkakrotnie w szpitalu podczas ciąży i porodu. Badanie USG przeprowadzał bardzo profejonalnie (nie jestem profesjonalistką, ale po trzech ciążach i trzech porodach mam jakieś porównanie). Jest wyjątkowo kompetentny i wzbudza ogromne zaufanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunkowo młody wiek. Na mnie piorunujące wrażenie zrobiła jego kultura - pierwszy raz zdarzyło mi się aby jakikolwiek lekarz podał rękę ciężarnej w czasie wstawania po badaniu z kozetki :) Ponadto tempo z jakim wpadł na porodówkę jak tylko zniknęło tętno na monitorze KTG było piorunujące. Naprawdę zaangażowany, kompetentny i miły.

Bylam dzis na badaniu prenatalnym nie inwazyjnym u dr Icka.Przesympatyczny lekarz,profesjonalne podejscie do calej sprawy,tlumaczenie bardzo profesjonalne tego co badal w danej chwili...Z calego sera polecam tego lekarza

bylam na badaniu polowkowym u tego lekarza i badanie powtarzac bede teraz u specjalisty. poniewaz wyszlam bardzo skolowana. nie uzyskalam konkretnych odpowiedzi na pytania. za duzo tez nie wiedzialam co jest w danej chwili badane. w ogole panowal dziwny klimat od samego juz wejscia do centrum. nerwowka, niezadowoleni pacjenci z pretensjami. w trakcie badania wszedl sobie jakis czlowiek, byc moze lekarz, bez pukania w celu napomnienia tego lekarza. fatalne odczucia.

Pan dr. wykazal sie totalnym brakiem profesjonalizmu, na badaniu prenatalnym nie odezwal sie do mnie ani slowem,na pytania odpowiadal zdawkowym "tak" lub "nie".Jak przypuszczam obrazil sie na mnie,byc moze o glupie, Jego zdaniem, pytanie(?!).nie wspominajac o wysypywaniu nazwisk "z rekawa" w poczekalni i "strzelaniu" kto nastepny,przy ponad godzinnym opoznieniu.

Niezykle zaangażowaby lekarz w badaniach USG. Skierował mnie dalsze badania z powodu nieprawidlowego badania szerkości karku u dziecka, mimo ze prowadzil mnie inny lakarz. Polecam szczerze.

Leżalam na sali tego lekarza na Polnej, na wizytach wszystko tlumaczy, bardzo kompetenty mimo mlodego wieku. Odbieral moj porod, wszystko bez komplikacji i dzis cieszymy sie zdrową córeczką. Dziękujemy i polecamy zdecydowanie.

Bardzo zaangażowany w prace, dokładnie tlumaczy cele badania Usg, przy tym bardzo mily i kompetenty. polecam

Świerny lekarz kompetentny, polecam. Lekarz z powołania , godny zaufania, życze sobie i innym takich lekarzy.

Świerny lekarz kompetentny, polecam.
Lekarz z powołania , godny zaufania, życze sobie i innym takich lekarzy.

Byliśmy na USG połówkowym na Cienistej, całe badanie ten lekarz omawiał nam, na każde pytanie pełna odpowiedź, polecam - dodatkowe nic płaciłam!