Rafał Kołsut

Pediatra

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Moja córeczka bardzo lubi chodzić do doktora. Nie boi się badania. Samo badanie dokładne, bez pośpiechu. Bez nadużywania antybiotyków. Za to wtedy, kiedy córka zachorowała poważnie i trafiła pod opiekę doktora do szpitala, dostała wszystko to, co najlepsze. Miała ciężkie zapalenie nerek. Pełna diagnostyka. Byłam później w klinice we Wrocławiu potwierdzono w pełni leczenie.

Chodziłam do doktora jako małe dziecko i pamiętam do tej pory wizyty. Z moją córeczką także chodzę do doktora i pozostał świetnym, zaangażowanym lekarzem. Nie ma dla niego znaczenia , czy wizyta jest w gabinecie prywatnym, czy w szpitalu. Polecam, super fachowiec, zawsze oddzwoni lub odpowie na sms. To chyba najlepsza forma kontaktu.

Pilnie poszukuje numer telefonu do doktora. Czy ktoś moze mi podać. Naprawde bardzo prosze to mój e-mail; jkicinska1@wp.pl

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Kompleksowo, nie czułam pośpiechu podczas wizyty. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Ponieważ zapomniałam zapytac podczas wizyty o jedną sprawę, wysłałam sms. Odpowiedział. I jeszcze miłe zaskoczenie przy opłacie za wizytę. Byłam z dwójką dzieci, zapłaciłam za jedną wizytę, rozmawiałam z koleżankami, to norma.

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Sprawne badanie, dziecko uśmiechnięte. Diagnoza i leki trafione, a chodziłam do różnych lekarzy. Polecam

Wspaniały lekarz. Moje dzieci uwielbiają chodzić do doktora. Wizyta zawsze punktualnie, nie ma czekania. Nie ma tłumu dzieci, każdy wchodzi o umówionej godzinie. Tak powinno być wszędzie.

Bardzo dobry lekarz. Zaaangażowany. Wielokrotnie pomagał mojemu dziecku, dostępny pod telefonem. Życzliwy, ma świetny kontakt z dziećmi. Moje dziecko bardzo lubi chodzić na wizyty. Polecam

Jedyny lekarz, któremu ufam w 100%. Do każdego pacjenta podchodzi z życzliwością. Swoją pracę wykonuje niezwykle rzetelnie. Jest nad wyraz sympatyczny. Z pewnością kocha to co robi dzięki czemu jego mali pacjenci go uwielbiają. Polecam wszystkim rodzicom.

Mam dwójkę dzieci. W sumie od 6 lat pan Kołsut je leczy. To wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek. Zawsze dokładnie bada, wszystko wyjaśni, uspokoi. Dzieci go uwielbiają, przede wszystkim dlatego, że jest ciepły i poświęca im dużo uwagi. Poza tym zawsze można na niego liczyć, często oddzwania, udziela porad przez telefon (niejednokrotnie w święta czy inne wolne dni). Nie znam drugiego takiego.

Leczę dzieci u doktora dopiero od roku i strasznie żałuję że nie trafiłam do niego wcześniej. Służy pomocą i radą kiedy tylko może, czasami trudno się z nim skontaktować ale jestem pewna że wynika to z natłoku małych pacjentów. Jest człowiekiem przemiłym, zawsze uśmiechniętym, konkretnym, naprawdę polecam!!!