lekarz Rafał Kurianowicz

Internista, Kardiolog

Doktor Rafał Kurianowicz, to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. To lekarz z powołania, całymi sercem oddany pacjentom. Posiada zarówno kompetencje merytoryczne - fachową wiedzę i umiejętności, doświadczenie, jak i kompetencje społeczne - wysoką kulturę osobistą, życzliwość, uprzejmość. Umie słuchać. Bardzo inteligentny, a przy tym bardzo skromny. Wyjątkowy Człowiek i Lekarz, jakich już niestety mało.

Nie polecam lekarza Rafała Kurianowicza. Myślałam że idę do lekarza który mi pomoże jednakże się pomyliłam, lekarz na wizycie zmierzył mi tylko ciśnienie i osłuchał mnie słuchawkami, żadnego konkretnego wywiadu co mi dolega ani jakby mógłby mi pomóc.Gabinet Rafała Kurianowicza jest nie przystosowany do pacjentów, nie ma tam USG ani EKG. Po czym lekarz zawołał 200 zł, tak naprawdę nic nie zrobił i nie pomógł. Nie polecam !

Bardzo dobry lekarz.Wysokiej rangi specjalista kardiologii .Wspaniały człowiek uprzejmy, bardzo dobra komunikacja z pacjentem -godny polecenia ,cechuje go wysoka inteligencja i wiedza.Dziękuję za wszystko z poważaniem Andrzej B pacjent