Jestem po dwóch zabiegach wykonanych przez Pana Dr Namyślaka w Głuchołazach . Jestem zaczarowana jego podejściem do pacjentów i Jego wysoką kulturą osobistą . Dla każdego pacjenta Pan doktor poświęca wiele uwagi , patrzy w oczy i słucha relacji z przebiegu dolegliwości . Jasno tłumaczy . Emanuje z Niego ciepło i życzliwość . Cechuje GO wrażliwość i wielki profesjonalizm zawodowy . Po operacji , wychodząc ze szpitala jeszcze odwiedza każdego operowanego , swojego pacjenta . Nie robi różnic. Każdy pacjent jest dla doktora ważny . Nikogo nie pomija . To lekarz z ogromnym potencjałem , wiedzą medyczną i niezwykłymi umiejętnościami . WSZYSKIM POLECAM TEGO SPECJALISTĘ a kto do NIEGO trafi powinien dziękowac Panu Bogu za dar spotkania z TYM WSPANIAŁYM LEKARZEM . Panie Doktorze proszę się nie dziwić ,że zjeżdżają do Pana doktora ludzie z całej południowej POLSKI ... GRATULACJE!!! i ...życzę skucesów naukowych

Anna

Bardzo dobry lekarz. Korzystałam już z usług wielu lekarzy ortopedów. Pan dr.Namyślak jest młodym lekarzem, ale niezmiernie kompetentnym i mądrym. Bardzo dobrze wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i doradził zgodnie ze stanem mojego zdrowia a nie "ze stanem mojej kasy". Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Bardzo dobry lekarz.
Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Super profesjonalista dokładnie przeprowadza operacje i mówi pacjentowi co będzie wykonywane, po operacji jest przy pacjencie i służy wszelką pomocą kilkukrotnie przychodzi na salę pooperacyjna.Miły i zawsze uśmiechnięty. Wzór dla innych lekarzy powinni brać z niego przykład. Z Głębi Serca dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

doktor przeprowadził rekonstrukcję ALC. Wszystko tłumaczy, odpowiada spokojnie na pytania. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, zainteresowany pacjentem. Bardzo polecam!

Doktora Rafała Namyślaka poleciła mi niedawno poznana Siostra Zakonna. Początkowo, z powodu bezowocnego "leczenia" mojego kolana u ortopedy w miejscu zamieszkania, byłam dość sceptyczna. Już po pierwszej wizycie zmieniłam zdanie. Wszystko, o czym mówiła mi Siostra Adriana, potwierdziło się! Doktor R. Zawiślak jest kompetentnym, rzetelnym i bardzo, bardzo empatycznym lekarzem. Potrafi cierpliwie słuchać, zadaje rzeczowe pytania, diagnozuje w oparciu o zlecone badania, tłumaczy. Teraz wiem, że jestem w DOBRYCH RĘKACH !!!!! POLECAM ! Małgorzata.

Pan Doktor Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, profesjonalista, człowiek o wysokiej kulturze osobistej i empatii, rzetelny i odpowiedzialny w wykonywaniu swoich obowiązków. Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia.

Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia.

Najlepszy lekarz w tej dziedzinie.Gorąco polecam tego lekarza :)Bardzo mi pomógł z kolanem fachowa obsługa,przed zabiegiem i po zabiegu cały czas kontrolował ranę i moje samopoczucie.A obsługa w MSWIA W GŁUCHOŁAZACH SUPEROWA GODNA POLECENIA:)

Kompetenty i skuteczny , a przy tym z dobrym podejściem do pacjenta . Dzięki niemu w błyskawicznym tempie doczekałam się artroskopii barku, po rzetelnym badaniu. Jestem mu wdzięczna , bo w moim mieście nikt w taki sposób nie reagował i możliwe, że wciąż borykałabym się ze swoim problemem. Dodam jeszcze ,że zabieg przeprowadzony na wysokim poziomie. Nawet rehabilitantki (już miejscowe) podkreślały, że zupełnie inaczej pracuje się z pacjentami po zabiegach w Głuchołazach. Tam zabiegi owe wykonuje kilku dobrych specjalistów z Ortopedii w Opolu, a pan Rafał jest jednym z nich i zasługuje również na wysoką renomę.

Spotkałam Pana doktora z przypadku w Przychodni.Fanastyczny,madry młody człowiek .Skuteczny w tej chorej słuzbie zdrowia.Fantastycznie diagnozuje,podejmuje dialog z pacjentemi krótka decyzja .Opiekuńczy i wyrozumiały,wrażliwy.Lekarz zpowołania.Dla niego liczy sie człowiek i jego dolegliwość.Profesjonalista.Zna sie na swiom fachu.Dzieki Bogu za tak wspaniałego lekarza.Polecam Pana Doktora wszystkim poszukującym dobrego fachowca w dziedzinie ortopedii.Jest skutecznyi ma cudowne ręce , serce i głowę .Panie Doktorze życze sukcesów zawodowych i zadowolenia z Pana zyciowej misji lekarza .Przywraca Pan wiarę w uczciwośc lekarzy.Bezinteresowny.To nie jest ktos kto bierze kasę.Doktor leczy ,Wspaniały ,bardzo dobry lekarz.

Bardzo dobry lekarz polecam.Bardzo rzetelnie podchodzi do swojego zawodu ,szczegółowo słucha jak i tłumaczy wszystko pacjętowi . Więcej takich lekarzy z perfekcyjnym podejściem do pacjent.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kędzierzyn-Koźle"?

Centrum Medyczne

Ul.24 Kwietnia7
wracam 19 września 2012
Damrota 21c/2
Solutaris
Centrum medyczno - rehabilitacyjne „Solutaris” ul. Gazowa 2B 47-200 Kędzierzyn-Koźle
47-224 Kędzierzyn-Koźle
Lasermed