dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Pan Doktor Pankowski to wspaniały lekarz, który wyprostował mi krzywy kręgosłup w 100%. Będę Mu za to wdzięczna do końca życia. Panie Doktorze BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!

Bardzo dobry specjalista od złamań kręgosłupa. Dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji kręgosłupa czuję się wspaniale, pomimo tego że doznałam ciężkiego złamania. Pan Doktor umożliwił mi dalsze normalne życie. Dziękuję z całego serca!

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, logiczny i w dodatku dowcipny. Wykonał skomplikowaną operację naszej córce z genialnym skutkiem. Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi Pankowskiemu i POLECAMY WSZYSTKIM ZE SKOLIOZĄ

Świetny lekarz. Bardzo konkretny, widać, że zna się na tym co robi, przy tym mega sympatyczny. Polecam.

Najlepszy ortopeda w całym Trójmieście!! Oczywiście podejście SUPER! Bardzo bardzo polecam doktora Rafała Pankowskiego!!!

Bardzo dobry lekarz !! Wspaniałe podejście a szczególnie do dzieci. Naprawdę polecam na przyszłość!!

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Rafałowi Pankowskiemu za udaną operację kręgosłupa wdzięczny pacjent, PS. świetny fachowiec i specjalista. Pozdrawiam :)

Doktor Pankowski to bardzo dobry ortopeda, bardzo dobry specjalista od chorób kręgosłupa, bardzo dobry człowiek. Bardzo mi pomógł za co Mu bardzo dziękuję i bardzo Doktora wszystkim polecam.

Pan doktor Pankowski okazał się bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Podjął się trudnej operacji ze wspaniałym skutkiem. Dał mi zdrowie i siłę do dalszych zmagań. Serdecznie dziękuję Joanna W.

Doskonaly specjalista ortopedii. Podjął się operacji mojego kręgosłupa. Bardzo się bałam ponieważ mój przypadek był szczególnie trudny. Operacja się udała. Panie doktorze dziękuje z całego serca!!! Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.