dr hab. n. med. Rafał Pankowski

To najlepszy specjalista od skolioz w Polsce. Wykonał operację naszej córce, pomimo że nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Miała ogromne skrzywienie. Efekt pracy Pana Doktora Pankowskiego okazał się WSPANIAŁY. Nasza córka jest zachwycona. Wszystkim serdecznie polecamy Doktora Pankowskiego. Pozdrawiamy - wdzięczni na zawsze rodzice.

Wszystkim serdecznie polecamy Doktora Pankowskiego.
Pozdrawiamy - wdzięczni na zawsze rodzice.

Wspaniały kontakt z pacjentem, a przy okazji dogłębna wiedza. Trudno było dostać się na wizytę, ale nic dziwnego, skoro to tak wybitny specjalista. Mój kręgosłup został uratowany, a nikt nie chciał się podjąć leczenia. Polecam Pana Doktora Pankowskiego wszystkim pacjentom z chorobami kręgosłupa i nie tylko...

Zawdzięczam Panu Doktorowi Pankowskiemu uratowanie mnie przed trwałym kalectwem. Jeszcze niedawno w perspektywie był tylko wózek inwalidzki (przerzut raka do kręgosłupa). Jednak po konsultacji u Dr Pankowskiego wszystko uległo zmianie. Świat stał się znów kolorowy. Zostałam szybko przyjęta do szpitala, zoperowana i zaledwie kilka tygodni po operacji kręgosłupa jestem znów sprawna. DZIĘKUJĘ

Bardzo sympatyczny, miły i kompetentny lekarz. W kilku zdaniach wyjaśnił problem choroby, przedstawił warianty postepowania, rozwiał wątpliwości,a na koniec WYLECZYŁ synka. Dziękujemy Panu - wdzięczni rodzice Kamilka.

Dziękujemy Panu - wdzięczni rodzice Kamilka.

Doktor Pankowski osobiście zajął się leczeniem skoliozy naszej córki. Skrzywienie było bardzo poważne. Pomimo trudności wykonał trudną operację i spowodował, że nasza córka jest dzisiaj atrakcyjną nastolatką. Dziękujemy Panu

Czekałam na wizytę 3 miesiące. Warto było. Trafna diagnoza, udana operacja, rekonwalescencja i odzyskane utracone zdrowie. Polecam Pana Doktora.

Świetny fachowiec. Tłumy pacjentów pod gabinetem. Szybka diagnostyka, błyskaiwczna decyzja o potrzebie zabiegu no i świetny rwzultat operacji. Znów jestem zdrowa!!! POLECAM w 100%

bardzo dobry konkretny doktor . miły i sympatyczny . polecałam go mojemu sąsiadowi który też jest z niego zadowalany. ma bardzo dobre kontakty z pacjentami i dzięki niemu moja dłoń szybko powróciła do sprawności :)

bardzo dobry konkretny doktor .
miły i sympatyczny .
polecałam go mojemu sąsiadowi który też jest z niego zadowalany.

Wspaniały lekarz, który wyprostował mój kręgosłup. Przez wiele lat miałam SKOLIOZĘ. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację, dzięki Doktorowi Pankowskiemu stałam się atrakcyjną kobietą. Dziękuję Monika