dr Rafał Prager

Dzień dobry, po długim czasie od wizyty postanowiłam że i ja się podzielę swoją opinią. Niestety, muszę stwierdzić że Pan Doktor nie posiada wystarczających kompetencji do wykonywania wszystkich zabiegów ze swojej oferty. Ja osobiście podjęłam się zabiegu usuwania płaskich znamion barwnikowych. I owszem, Pan doktor ostrzegł mnie, że mogę nie być zadowolona z efektu jaki uzyska po usunięciu. Uprzedził, że mogą pojawić się tzw. "dziury" po usunięciu i że on radzi lepiej jednak "zaprzyjaźnić" się ze swoimi znamionami niż je usuwać, bo efekt po usunięciu może być gorszy niż same ...

Ja osobiście podjęłam się zabiegu usuwania płaskich znamion barwnikowych. I owszem, Pan doktor ostrzegł mnie, że mogę nie być zadowolona z efektu jaki uzyska po usunięciu. Uprzedził, że mogą pojawić się tzw. "dziury" po usunięciu i że on radzi lepiej jednak "zaprzyjaźnić" się ze swoimi znamionami niż je usuwać, bo efekt po usunięciu może być gorszy niż same znamiona. Na moją własną odpowiedzialność jednak postanowiłam podjąć się zabiegu i usunęliśmy około 8 znamion. I faktycznie, owe "dziury"/"kratery" powstały.
To co również zauważyłam to postawa Pana Doktora - zamiast zrobić wszystko co w jego mocy żeby pomóc pacjentowi w jego problemie (w końcu to jest usługa i to za niemałe pieniądze) to woli zniechęcić pacjenta do zabiegu i zalecić "zaakceptowanie kompleksów", a chyba nie do tego ta Klinika służy...
Nie poddałam się jednak i kontynuowałam usuwanie swoich znamion u innego lekarza. I jakież było moje zdziwienie jak identyczne znamiona dało się usunąć odpowiednio dobraną techniką (zaznaczam że to identyczny laser ale chyba dobrana była mniejsza moc urządzenia, przez co nie były wypalane głębsze tkanki skóry) i to bez tych okropnych "dziur". Blizny są delikatne i płaskie, praktycznie niewidoczne. A te, po usunięciu znamion przez Pana Doktora Pragera- głębokie, nieestetyczne i mocno widoczne.
Zatem Panie Doktorze... jak widać - da się wykonać zabieg bez pozostawienia okropnych blizn :) Sprzęt Pan ma i to z najwyższej półki, tylko co z tego :) Wystarczyło jednak tylko trochę chęci, więcej precyzji i odpowiednio dobranej techniki i bardziej indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemów. Zdecydowanie tam NIE wrócę. Pozdrawiam.

Jestem zachwycona tym lekarzem. Zabieg wykonał prawidłowo. Bezboleśnie, bezpiecznie,w komfortowych warunkach, bez żadnych komplikacji. Ma rękę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polecam!

Jestem zachwycona tym lekarzem. Zabieg wykonał prawidłowo.
Bezboleśnie, bezpiecznie,w komfortowych warunkach, bez żadnych komplikacji.
Ma rękę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Polecam!

Jestem po całej serii zabiegów mających na celu usunięcie zmarszczek. Nie spodziewałam się, że mogę liczyć na tak dobre efekty i na taką jakość. Dr Rafał pozytywnie mnie zaskoczył. Super obsługa, świetna atmosfera i przekonująca cena. Polecam!

Dr Rafał pozytywnie mnie zaskoczył.
Super obsługa, świetna atmosfera i przekonująca cena.
Polecam!

Usunięcie blizn potrądzikowych oceniam naprawdę na szóstkę z plusem. O wiele lepiej wygląda teraz moja twarz i wreszcie nie muszę nakładać grubej warstwy podkładu by zatuszować niedoskonałości.

Ekstra rezultat widoczny bardzo szybko uzyskałam po lipolizie iniekcyjnej! Ten salon zasługuje na rekomendację! Miła obsługa i doskonale wykonywane zabiegi to jego znak rozpoznawczy!

Ostatnio korzystałam z zabiegu laserowego usuwania potrądzikowych blizn. Zabieg ten był naprawdę skuteczny. Teraz moja twarz wygląda o niebo lepiej. Jestem zachwycona efektem a dodatkowo zabieg był bardzo bezpieczny.

Bardzo konkretny lekarz. Zna się na rzeczy i przekonałam się o tym już dwa razy :). Sympatyczny, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim KOMPETENTNY. Dlatego daję max :)

Sympatyczny, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim KOMPETENTNY.
Dlatego daję max :)

Dziękuję doktorowi Rafałowi za profesjonalną, miłą obsługę. Rzetelny specjalista, który wie jak zadowolić wymagającą klientkę. Dzięki depilacji laserowej zapomniałam o włoskach na plecach i brzuchu. Pozdrawiam.

Dziękuję doktorowi Rafałowi za profesjonalną, miłą obsługę.
Rzetelny specjalista, który wie jak zadowolić wymagającą klientkę.
Dzięki depilacji laserowej zapomniałam o włoskach na plecach i brzuchu.
Pozdrawiam.

Chirurg ten uchronil mnie przed niepotrzebna operacja. Jest on kompetentny mily i rzczowy. Polecam.

Piękne opinie o prywatnych wizytach. Ale w POSUM-ie na NFZ pan doktor już nie jest taki fajny.