dr Rafał Prager

Witam, Chciałabym się podzielić moimi refleksami, ponieważ jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu zabiegu, jego efektów, podejścia do klienta-pacjenta i chyba przede wszystkim - ceny. Za 3 zabiegi new midas, które kosztują 2700 zł zapłaciłam 1890 zł a to za sprawą pewnej magicznej karty rabatowej B&H. W sumie myślałam że to ściema jakaś, ale niewiele ryzykowałam, bo karta kosztuje 49 zł i się nie zawiodłam. Pan doktor przesympatyczny człowiek i przede wszystkim kompetentny. Bardzo go polecam!

Witam,

profesjonalny lekarz,poswieca odpowiednia ilosc czasu i rozumie potrzeby pacjenta,przy tym bardzo mily czlowiek.Polecam wszystkim centrum medycyny estetycznej w Poznaniu

Konkretny. Widać, że ma pojęcie co robi. Robiłam u niego botox, wypełnienia i zamykanie naczynek na twarzy. Efekt świetny. Polecam

Bardzo polecam.Robiłam botox i mezoterapię,efekt extra,cena przystępna za pakiet płacę taniej, ale przede wszystkim czuję się bezpiecznie,że jestem w dobrych rękach

Rzetelne, fachowe, uprzejme podejście do pacjenta. Szczerość i uczciwa ocena problemu budzą zaufanie.

kompetentny, konkretny, zdecydowany, ale może niezbyt rozmowny. Wolę jednak, aby chirurg nie był rozmowny, ale ważne żeby był db fachowcem. Polecam

kompetentny, konkretny, zdecydowany, ale może niezbyt rozmowny.

Raczej nie polecam. Sugestie traktuje złośliwie, robi zabieg nie do końca dobrze a póżniej mówi: "tak pani chciała"...

rewelacyjny specjalista w dziedzinie dermatologii i chirurgii estetycznej

rewelacyjny specjalista w dziedzinie dermatologii i chirurgii estetycznej