lekarz Rafał Sozański

2,9

ogólna beznadzieja zdecydowanie nie polecam burak na maksa

ogólna beznadzieja zdecydowanie nie polecam burak na maksa

Jestem młodą kobietą która nigdy nie współżyła. Zostałam potraktowana tak jak by moje miejsce było w muzeum archlogicznym jako wyjątkowy eksponat. Pan doktor śmiał się, dowcipkował,z asystenką a mnie traktował jak powietrze.Czułam się poniżona i "brudna" z nie chęcią do kolejnych wizyt u ginekologa. Odradzam jakich kolwiek wizyt u Pana doktora

200,- za krótką wizytę bez USG (a głównie po to tam poszłam)...lekka przesada,

200,- za krótką wizytę bez USG (a głównie po to tam poszłam)...lekka przesada,

Lekarz nieuprzejmy,do pacjentek zwraca się bezosobowo.Raz robił mi usg dopochwowe i powiedział "niech się rozbierze". NIe wyjaśnia, nie rozmawia antypatyczny typ. Zdecydowanie nie polecam nikomu, taka wizyta może zrazić do odwiedzania ginekologa.

Jestem pacjentką od trzech lat i będę nadal

Jestem pacjentką od trzech lat i będę nadal

Robiąc mi USG pisał esemesa, dawno nie spotkałam tak niemiłego lekarza, przyjmowana byłam w szpitalu, może dlatego tak wyglądała wizyta, na pytania nie reaguje, traktuje pacjenta przedmiotowo, nie chciałaby więcej do Niego trafić, bardzo przykre doświadczenie.

jestem pacjentką już kilka lat i nadal będę bo uważam że to dobry lekarz

jestem pacjentką już kilka lat i nadal będę bo uważam
że to dobry lekarz

Dużo uprzejmości,mało odpowiedzialności!!

Dużo uprzejmości,mało odpowiedzialności!!

diagnoza była 100%.Prowadzi własną praktykę ginekologiczną ale również pracuje w szpitalu (operuje) i wykłada na Akademi Medycznej.Uprzejmy, odpowiada na pytania. Cierpliwie tłumaczy. Leczyłam sie wcześniej w publicznej przychodni u wielu lekarzy i nie ma porównania. Znam wiele innych jego klientek którym pomógł w cieżkich przypadkach.

Witam !Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Sozańskiego -mam do niego zaufanie -miałam już wielu lekarzy ,jednak tylko Panu Sozańskiemu można zaufać