dr n. med. Rafał Świderski

Prowadził 2 moje ciąże. Za każdym razem czułam się zaopiekowana i dokładnie poinformowana.Budzi zaufanie i widać, że wie co mówi.Nie wymyśla dodatkowych chorób, żeby wyciągnąć od pacjentki pieniądze, tak jak robią to niektórzy lekarze. Leczy się u niego również moja mama, której doktor Świderski robił dwa lata temu operację.Mama twierdzi, że tylko temu doktorowi wierzy.Ja też.

Dzis poznalam doktora jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam

Dzis poznalam doktora jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam

A ja w czerwcu urodziłam synka. Dr Świderski opiekował się mną w trakcie porodu. Nigdy nie spotkałam żadnego lepszego lekarza ginekologa. Chodzę do niego od 4 lat. Przeprowadził w tym czasie u mnie operację oraz poród przez cc. Wszystko na b. wysokim poziomie. Polecam

kilka dni temu miałam zabieg łyżeczkowania j.macicy obumarłej ciąży...chodziłam do dr Swiderskiego gdy tylko dowiedziałam sie o ciąży,wszyscy w koło mowili ze to b.dobry lekarz ale jakos nie wiem nie odczułam rzadnego zainteresowania w szpitalu swoja osoba z jego strony na wizytach prywatnych OWSZEM wszystko tłumaczył dokładnie badał(tak myslę),ale czułam sie jak zbita bałam sie czasem o cos zapytac nie wiem moze mi sie tak zdaje moze pisze to bo 2 raz mi nie wyszło z dzidziusiem moze to wina czego innego a nie zaniedbanie lekarza pozyjemy zobaczymy na razie z niego nie zryzygnuje poniewaz tylko on dobrze wie co sie ze mna dzieje zna wyniki ale zobaczymy troche sie BOJE!pzdr

Chodzę do dr Świderskiego od lat i jestem bardzo zadowolona!

Chodzę do dr Świderskiego od lat i jestem bardzo zadowolona!

Nie polecam! Obojętne podejście i brak fachowości.

Nie polecam! Obojętne podejście i brak fachowości.

bałam sie porodu wiedzac,że ordynator jest taki niemiły,oschły i "tylko siłami natury". G...no prawda,że tak sie wyraże...lezałam w szpitalu 19 dni z czego w swieta i sylwestra dyzur miał dr Świderski.byłam miło zaskoczona jego fachowoscia i wywiadem z kazda pacjentką. Po cieciu bo takowe u mnie zarzadził miałam komplikacje i ordynator jak żaden inny lekarz (no może oprocz dr Trzeciaka) sie mna intersował...

Właśnie wróciłam z wizyty od dr Świderskiego i jestem zdruzgotana jego zachowaniem i podejściem do pacjenta .Nikomu nie polecam takiego lekarza.

z dr Swiderskim zetknelam sie po raz pierwszy w szpitalu. przed operacja robil ze mna wywiad. zrobil na mnie b.dobre wrazenie chociaz jest troche oschly w kontaktach. wiecej usmiechu panie doktorze. bylam pod wrazeniem Jego kompetencji i fachowosci. badanie przeprowadzil szybko bez zbednych pytan. my kobiety moze lubimy jak lekarz z nami dlugo rozmawia i wszystko wyjasnia. ale konkretne stwierdzenia sa wazniejsze niz dodatkowa otoczka. Pan dr Swiderski zrobil na mnie wrazenie osoby pewnej, ktorej mozna zaufac. razem z dr Trzeciakiem przeprowadzil u mnie operacje. dodam, ze juz dwukrotnie mialam operacje w kolobrzeskim szpitalu i nikt nigdy nie oczekiwal ode mnie zadnej wdziecznosci ani pieniedzy. nikt mnie tam nie znal, jestem zwyklym przecietnym czlowiekiem i traktowano mnie jak wszystkich innych. dziekuje

NIE POLECAM TEGO LEKARZA .8 LATE TEMU RODZIŁAM ,NIESTETY KLESZCZOWY PORÓD.LEKARZ MASZ SWOJE PORĄBANE ZASADY TYLKO SIŁAMI NATURY I MUSIAŁ SIĘ WYSPAĆ .NIE POWINIE BYĆ ANI GINEKOLOGIEM, ANI ORDYNATOREM .WSTYD I HAŃBIĄ DLA SZPITALA W KOŁOBRZEGU!!!!!!!!!!!!!