dr n. med. Rafał Świderski

3,4
3,5
3,3
3,4

z dr Swiderskim zetknelam sie po raz pierwszy w szpitalu. przed operacja robil ze mna wywiad. zrobil na mnie b.dobre wrazenie chociaz jest troche oschly w kontaktach. wiecej usmiechu panie doktorze. bylam pod wrazeniem Jego kompetencji i fachowosci. badanie przeprowadzil szybko bez zbednych pytan. my kobiety moze lubimy jak lekarz z nami dlugo rozmawia i wszystko wyjasnia. ale konkretne stwierdzenia sa wazniejsze niz dodatkowa otoczka. Pan dr Swiderski zrobil na mnie wrazenie osoby pewnej, ktorej mozna zaufac. razem z dr Trzeciakiem przeprowadzil u mnie operacje. dodam, ze juz dwukrotnie mialam operacje w kolobrzeskim szpitalu i nikt nigdy nie oczekiwal ode mnie zadnej wdziecznosci ani pieniedzy. nikt mnie tam nie znal, jestem zwyklym przecietnym czlowiekiem i traktowano mnie jak wszystkich innych. dziekuje

kilka dni temu miałam zabieg łyżeczkowania j.macicy obumarłej ciąży...chodziłam do dr Swiderskiego gdy tylko dowiedziałam sie o ciąży,wszyscy w koło mowili ze to b.dobry lekarz ale jakos nie wiem nie odczułam rzadnego zainteresowania w szpitalu swoja osoba z jego strony na wizytach prywatnych OWSZEM wszystko tłumaczył dokładnie badał(tak myslę),ale czułam sie jak zbita bałam sie czasem o cos zapytac nie wiem moze mi sie tak zdaje moze pisze to bo 2 raz mi nie wyszło z dzidziusiem moze to wina czego innego a nie zaniedbanie lekarza pozyjemy zobaczymy na razie z niego nie zryzygnuje poniewaz tylko on dobrze wie co sie ze mna dzieje zna wyniki ale zobaczymy troche sie BOJE!pzdr

Prowadził 2 moje ciąże. Za każdym razem czułam się zaopiekowana i dokładnie poinformowana.Budzi zaufanie i widać, że wie co mówi.Nie wymyśla dodatkowych chorób, żeby wyciągnąć od pacjentki pieniądze, tak jak robią to niektórzy lekarze. Leczy się u niego również moja mama, której doktor Świderski robił dwa lata temu operację.Mama twierdzi, że tylko temu doktorowi wierzy.Ja też.

bałam sie porodu wiedzac,że ordynator jest taki niemiły,oschły i "tylko siłami natury". G...no prawda,że tak sie wyraże...lezałam w szpitalu 19 dni z czego w swieta i sylwestra dyzur miał dr Świderski.byłam miło zaskoczona jego fachowoscia i wywiadem z kazda pacjentką. Po cieciu bo takowe u mnie zarzadził miałam komplikacje i ordynator jak żaden inny lekarz (no może oprocz dr Trzeciaka) sie mna intersował...

A ja w czerwcu urodziłam synka. Dr Świderski opiekował się mną w trakcie porodu. Nigdy nie spotkałam żadnego lepszego lekarza ginekologa. Chodzę do niego od 4 lat. Przeprowadził w tym czasie u mnie operację oraz poród przez cc. Wszystko na b. wysokim poziomie. Polecam

Jestem bardzo zadowolona Miałam miesniaki- doktor skierował mnie do szpitala,operował mnie sam w asyście innej pani doktor Tak jak prosiłam zostawił mi zdrowe jajniki i szyjke Cięcie poziome- szybko i pieknie sie goi POLECAM!!!

Jestem bardzo zadowolona
Tak jak prosiłam zostawił mi zdrowe jajniki i szyjke
Cięcie poziome- szybko i pieknie sie goi
POLECAM!!!

Dr. Świderski jest najbardziej kompetentnym ginekologiem u jakiego miałam okazję być. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom dokładnie tłumacząc i odpowiadając na wszystkie pytania. Badanie przeprowadza delikatnie i bardzo kompleksowo podchodzi do problemu. Również w szpitalu dba o swoje pacjentki (przynajmniej ja czułam, że mogę liczyć na jego pomoc). Swoiste poczucie humoru, które nie każdemu musi pasować, ja jednak podczas wizyty jestem spokojna i pewna, że mogę liczyć na profesjonalną pomoc.

Chodzę do dr Świderskiego od lat i jestem bardzo zadowolona!

Chodzę do dr Świderskiego od lat i jestem bardzo zadowolona!

Dzis poznalam doktora jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam

Dzis poznalam doktora jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam

Gorąco polecam dr Świderskiego. To jedyny specjalista, u którego nigdy nie czuję się skrępowana, zawsze rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jest bardzo kompetentny, a jego specyficzne poczucie humoru jest w stanie rozładować nawet najbardziej stresującą sytuację. Mam do niego pełne zaufanie.

Mam do niego pełne zaufanie.