dr n. med. Rafał Świderski

3,4
3,5
3,3
3,4

to bardzo dobry i uprzejmy lekarz , wystawiłam mu najlepsze oceny :)

to bardzo dobry i uprzejmy lekarz , wystawiłam mu najlepsze oceny :)

Bardzo dobry specjalista. Nie zabiega o to, aby się podobać, ale o to, żeby skutecznie leczyć. Zdecydowanie dobrze operuje.

Kompetentny, poważny lekarz. Traktuje pacjenta poważnie, leczy i chorobę i człowieka.Zdecydowanie polecam.

świetny lekarz, polecam wszystkim, niezwykle kompetentny !

świetny lekarz, polecam wszystkim, niezwykle kompetentny !

podczas mojego porodu siedział i patrzył zamiast mi pomóc - byłam po 2 dniach skurczy co 5 min i nie byłam w stanie w stanie wyprzeć synka. stwierdził tylko, że do przepisowego użycia kleszczy ma jeszcze pół godz więc sobie usiadł i kazał mi zejść z łóżka i przeć "na kucaka". dopiero, kiedy mdlałam ze zmęczenia pomiędzy skurczami podjął decyzję, żeby przygotować narzędzia do kleszczowego porodu ...

Od wielu lat chodzę na coroczne kontrole do dr. Świderskiego. Prowadził również moją ciążę. Najlepszy ginekolog.

No cóż zawiodłam się bardzo. Od 10 lat chodziłam do niego prywatnie, prowadził moją ciążę a jak trafiłam do szpitala to udawał że mnie nie zna.Dla innych byłam pacjentką szefa a szef miał mnie w d...O porodzie nawet nie wspomnę bo nie chcę do tego koszmaru wspominać-zero zainteresowania, zero pomocy a myślałam że to dobrze iż trafiłam na jego dyżur.

Pan dr Świderski jest bardzo dobrym ginekologiem, polecam innym pacjetkom.

Pan dr Świderski jest bardzo dobrym ginekologiem, polecam innym pacjetkom.

polecam wszystkim kobietom, znajacy sie na rzeczy

polecam wszystkim kobietom, znajacy sie na rzeczy

NIE POLECAM TEGO LEKARZA .8 LATE TEMU RODZIŁAM ,NIESTETY KLESZCZOWY PORÓD.LEKARZ MASZ SWOJE PORĄBANE ZASADY TYLKO SIŁAMI NATURY I MUSIAŁ SIĘ WYSPAĆ .NIE POWINIE BYĆ ANI GINEKOLOGIEM, ANI ORDYNATOREM .WSTYD I HAŃBIĄ DLA SZPITALA W KOŁOBRZEGU!!!!!!!!!!!!!