lekarz Rajmund Gołdys

2,5
2,6
2,7
2,6

Fatalny poziom interpersonalny. Są osoby, które nie powinny pracować w swoim fachu, tutaj mamy takowy przykład. Dno i kilometr mułu

Z całego serca polecam! Jeszcze nigdy nie byłam u tak sympatycznego lekarza. Badanie przeszło bez bólu i stresu w przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam.

Nie polecam. Strata czasu. Lekarz nic mi nie pomógł. Na wizycie miałam wrażenie, że lekarz traktuje mnie jak hipochondryka.

Lekarz absolutnie niekompetentny. Próbuje jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Jest arogancji i impertynencki. Odradzam jego jak i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Mimo zaleceń onkologa nie wykonał mi ani jednego badania. Potrafił skierować do mnie słowa cyt. " to chciałby pan być zdrowy". Ostrzegam!!!

Bardzo dobry lekarz, pełen empatii. Wysłucha spokojnie pacjenta, nie łapie szybko za długopis i wypisywanie recepty, tylko najpierw radzi, zapisuje środki często o składzie naturalnym lub zbliżonym, poleci zrobić odpowiednie badania itp.itd Mam całkowite zaufanie do dra Gołdysa i Jego fachowości.

Jestem pod wrażeniem fachowego, rzeczowego podejścia Pana doktora. Jest również bardzo przystępnym i miłym człowiekiem.

Inteligentny lekarz z olbrzymią wiedzą, poczuciem humoru. Uspokoił moje obawy, poprawił humor, przepisał skuteczne leki. Dziękuję.

Osobiście jestem byłym pacjentem Pana Gołdysa. Niesamowicie zrównoważony,pewny siebie,miły,serdeczny profesjonalista. Pomimo błędnych badań i opinii pseudo specjalistów z innych szpitali - Pan Gołdys dokonując zabiegu błyskawicznie dokonał prawidłowej korekty i diagnozy i bez zbędnych ceregieli usunął niedogodności będące Moim dyskomfortem (jak dotąd czuję się wyśmienicie) co według Mnie świadczy m.in.o Jego profesjonaliźmie i osobiście mogę zaręczyć o Jego wysokich kompetencjach. Osobiście polecam na 100%

Byłam u doktora Gołdysa na wizycie a potem badaniu.Myśli tylko o tym jak najszybciej pozbyć się pacjenta i nie interesują go dolegliwości chorego.Na wizycie bez badania mnie przepisał leki o wartości 180zł które i tak nic nie pomogły.Oczywiście plus wizyta 150 złotych.Jest arogancki niemiły i chamski.Całkowicie popieram negatywne opinie o tym lekarzu bo na inne niestety nie zasługuje!Wojewódzki Szpital Specjalistyczny to dno służby zdrowia.WSTYD

Zgadzam się z opiniami nt. 'doktora' Gołdysa. Jest niemiły, niesympatyczny, niegrzeczny, arogancki, ironiczny, kpi z pacjenta. Podczas wizyty czułam się jak śmieć. Kiedy poprosiłam o wyjaśnienie specjalistycznych terminów, którymi się posługiwał, to stwierdził, że "w takim razie musi zacząć do mnie mówić o polsku'. W Medyku zapłaciłam aż 150zł za wizytę, a badanie polegało na dotyku mojego brzucha palcem. Żenada! Radzę się głęboko zastanowić nad wizytą u tego pana.