lekarz Rajmund Gołdys

2,5
2,6
2,7
2,6

Nie wiem jakie doktor Gołdys ma kompetencje i na ile rzeczywiście potrafi pomóc. Bardzo mi go polecano, wizyta była prywatna, a wyglądało na to, że lekarz chce się po prostu mnie pozbyć ze względu na badania, które miał w tym samym czasie (trzy razy powiedział, że musi już iść). Połowę krótkiego czasu, który przeznaczył na moją wizytę spędził na narzekaniu na swoją pracę, nie wysłuchał co jest nie tak. Po wizycie - rozczarowanie i uczucie, że wyrzuciło się 120zł w błoto! Leki biorę, na razie drastycznej różnicy w samopoczuciu nie ma, bynajmniej. Nie wydaje mi się, aby był to lekarz godny polecenia.

Niestety, ale p. Rajmund należy do "lekarzy" (hmm czy to aby na pewno dobre słowo?) u których w gabinecie moja noga już nigdy nie postanie. Czy tego typu ludzie nie zdają sobie sprawy, jaką krzywdę mogą wyrządzić innym pacjentom?! Składali przysięgę, a tu taki wstyd... Niemily, arogancki, problem pacjenta "wysmiewa" i przepisuje jakies drogie leki- bez zbadania, itp. 120 zł wyrzucone w błoto. Dbajcie o zdrowie Kochani i z całą stanowczością odradzam wizyty u tego "lekarza". Pozdrawiam Wszystkich!

Lekarz absolutnie niewykwalifikowany i niekompetentny. Próbuje jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Jest arogancji i impertynencki. Odradzam jego jak i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Gorszy i bardziej niewykwalifikowany od ordynatora jest jedynie Robert Moor-Jankowski. Ostrzegam!!!

Niekompetentny, niemiły wręcz arogancki, bez badania wypisuje receptę. Zdecydowanie odradzam.

Jeżeli ktoś ma problemy z układem pokarmowym , to jest to SPECJALISTA przez duże S. Polecam , cierpiałam od 10 lat ,a po dwóch wizytach mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się z życiem.